Hľadám fotografa na 22.4.2017 v okrese Trenčín

Pekný deň, hľadám fotografa na svadbu 22.4.2017 v okrese Trenčín. Vopred ďakujem za ponuky.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň Skúste si pozrieť našu ponuku . pochadzame z partizánskeho a pôsobíme na celom území Slovenska. Na mesiac apríl momentálne ponúkame zľavu 50 e ktora sa dá uplatnit takmer na všetky svadobné balíčky. V prípade záujmu o cennik alebo viac info nas neváhajte kontaktovať .
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj, kľudne si pozrite moju práca a ak by Vás zaujala, smelo píšte :) Prajem pekný deň
Odpovedať
Profilova fotka
@demionka Skúste si pozrieť aj moju prácu, ak Vás zaujme rád doplním bližšie info :)
Odpovedať
Profilova fotka
@demionka pozrite si aj moje svadobne fotografie, som z Bánoviec, viac info na mojom webe alebo osobne
Odpovedať
Profilova fotka
@demionka Dobry, k dispozicii.... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Pekný deň, skúste pozrieť aj moje práce. Váš termín mám zatiaľ voľný :)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, rád Vám ponúknem moje služby svadobnej fotografie. Pozrite si moju tvorbu. Najviac aktuálnu mám na facebooku. Keď budete otázky, rád Vám odpoviem .-) Prajem Vám príjemný deň, Martin Almáši
Odpovedať
Profilova fotka
Rad Vam ponuknem moje sluzby.
Odpovedať
Profilova fotka
Termín máme voľný ... poslal som ponuku do IP ... teraz je to už iba na Vašom subjektívnom rozhodnutí
Odpovedať
Profilova fotka
Pekný deň, termín je voľný, viac foto v profile.
Odpovedať
Profilova fotka
Rád Vám ponúknem svoje fotografické služby, v prípade záujmu alebo otázok ma kedykoľvek kontaktujte...
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Článok sa načítava...
Všetkým ďakujem pekne za ponuky, svojho fotografa sme už našli :) Ostatným želám veľa šťastia a spokojných klientov :)
Odpovedať
Profilova fotka
@demionka Dobry podvecer prajem! Ponukam Vam moju malickost :) , pozrite si moju www-cku a v pripade zaujmu alebo ak by ste mali akukolvek otazku navahajte ma kedykolvek kontaktovat. S pozdravom Riky
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?