Hľadám fotografa na 17.8.2013 do Popradu

Profilova fotka
Fotenie celej svadby od priprav...svadba bude vonku dufam, ze nebude prsat:))
Odpovedať
Profilova fotka
Dobry vecer! Ponukame Vam nase sluzby!
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Dobry den. uz tyzden mam tento termin volny. v pripade zaujmu si pozrite moju pracu.
Odpovedať
Profilova fotka
@bony441 Pekny den prajem, pozrite si moje portfolio. Pokial Vas zaujme, s radostou poskytnem viac informacii.
Odpovedať
Profilova fotka
@bony441 Dobrý deň, ponuku som Vám poslal do IP. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@bony441 Dobry Den, Urcite si pozrite nasu tvorbu, docestovat nieje problem, jednu svadbu v Poprade uz tento rok mame. Na pripadnu spolu pracu sa budeme velmi tesit. V pripade akych kolvek otazok nas nevahajte kontaktovat. s pozdravom Andrea Suchal duckling production
Odpovedať
Profilova fotka
Skus Mareka Zalibera, ci ma este volno... Je skvely... Doporucujem....
Odpovedať
Profilova fotka
Príjemný dobrý večer. Ponúkam Vám nahliadnuť na naše portfolio či web a verím že charakter našej práce ťa aspoň trocha osloví.Vaš termín je nateraz aktuálny. Naša produkčná spoločnosť ponúka kvalitu či už v podobe videa alebo fotografie rovnako ako primeranú cenu. Prajem šťastný výber a pokojnú plavbu manželským životom. Pekný večer . :-)
Odpovedať
@bony441 Príde za Vami do PP a časovo na fotenie sa neobmedzujeme, budeme dovtedy kým bude treba. Sme mladí , prvoradý je klient a jeho spokojnosť. Komunikácia je prvoradá a teda napíšte nám ak Vás niečo zaujíma :)
Odpovedať
Profilova fotka
@bony441 Dobry den, som svadobný a portrétny fotograf z Košíc a Váš termín mam zatial neobsadeny. Kľudne si prezrite moju tvorbu na web stránek a v prípade záujmu ma kontaktujte.
Odpovedať
Profilova fotka
Ak by ste mali záujem o fotenie v štýle reportáž/dokument, možno sa Vám bude pozdávať môj prístup. Termím mám voľný, v prípade Vašich otázok som tu pre Vás.
Odpovedať
Skus pozriet JANA PLACHEHO nas fotil uz 2x a bol to neskutocny zazitok. Je clenom niekolkych asociacii a ma prekrasne foto. My sme boli belmi spokojni.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Dakujem velmi pekne za vsetky ponuky:))
Odpovedať
Profilova fotka
@bony441 Dobrý deň, Dovoľujem si Vás pozvať na môj profil, alebo web, ponúkam kvalitu za prijateľnú cenu, docestovať kdekoľvek nie je problém, poprípade aj deň vopred . :)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
Profilova fotka
Dobrý deň, Váš termín máme zatiaľ voľný, tak si popozerajte našu ponuku tu na Mojej svadbe, alebo na našej FB stránke a neváhajte nás kontaktovať :)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, Váš termín máme ešte voľný. Doprava na SK zadarmo. Momentálne máme akciu 2 fotografi za cenu jedného, čo pre Vás znamená, širšie spektrum záberov, viacero rôznych uhlov záberov a vačšiu istotu, že sa naozaj nič nepokazí :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobry den @bony441 , pozrite si aj moje fotografie :-)
Odpovedať
Profilova fotka
skus Vlnkafoto
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj :) Váš termín je zatiaľ voľný. Pre bližšie info nás kontaktujte. Ak si nás vyberieš, tak dostaneš 2 fotografov za 1 cenu :) Tešíme sa na Vás.
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
Dobrý deň, našla som tu na seba odporúčanie, tak reagujem :) Termín 17.8.2013 mám ešte voľný. Žijem v Košiciach, ale nemám problém za Vami pricestovať do Popradu (pôvodom som Popradčanka :) Moju tvorbu môžete vidieť na mojej webstránke, kompletnú cenovú ponuku nájdete pod záložkou "SLUŽBY". Komletný svadobný balík ponúkam za 330,-eur + 48,-eur za dopravu do Popradu. V prípade záujmu ma kontaktujte mailom alebo správou.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?