Hľadám fotografa na 12.11.2016 - Nové Mesto nad Váhom

Dobrý deň, hľadáme fotografa na svadbu 12.11.2016 v Novom Meste nad Váhom. Odobierku, ani prípravy fotit nechceme. Chceme fotografie v exterieri, nie sme proti trošku umeleckejším fotkám, obrad, hostina. Prosím pridávajte ponuky spolu s uvedením ceny za daný "balík" služieb a prípadného doplatku za dopravu. Kontaktovať budeme len týchto, ktorých cenník budeme poznať. Ďakujeme
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, pre Vami uvedený termín som Vám k dispozícii.
Odpovedať
Profilova fotka
poznámsuper fotografku z nmnv............. ak chceš poslem ti správu
Odpovedať
Profilova fotka
@borenkanm pozrite si aj moje svadobne fotografie, cennik mam na webstranke
Odpovedať
Profilova fotka
@borenkanm Dobrý deň, od internej pošty som Vám poslal ponuku. Ak by ste mala akékoľvek otázky rád Vám na ne odpoviem :)
Odpovedať
Profilova fotka
@borenkanm Dobry den, som k dispozicii. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@borenkanm Pekný deň prajem. Pozrite si aj moje svadobné fotografie :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@borenkanm Dobrý deň, termín Vašej svadby mám zatiaľ voľný a rád Vám z neho spravím krásnu spomienku. ponuku Vám posielam do IP.
Odpovedať
Profilova fotka
Zdravicko, pozrite si moju stranku, fotky sa vam urcite zapacia. No a potom ma nevahajte kontaktovat ;)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobry den, som zatazeny na umelecke fotografie ak vas moja praca zaujala mozete ma kontaktovat. Viac info som Vam poslal do spravy. Termin mam volny
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň. Váš termín mám zatiaľ voľný. Nie je problém pricestovať aj do Nového mesta. Cenník za balík vám posielam do súkromnej správy :)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobry den @borenkanm , Vas termin mam taktiez volny, posielam malu ukazku mojej tvorby + Vam pisem spravu ohladom ceny. Prajem krasny den :)
Odpovedať
Profilova fotka
Ponúkam Vám svoje služby ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
pozrite si aj moje svadobné fotografie
Odpovedať
Profilova fotka
Termín mám voľný, ak by vás zaujala moja práca kontaktujte ma. Fotografie aj ceny nájdete na mojej webstránke.
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?