Hľadám fotografa na 11. 11. 2017 v okolí Brezna

Ahoj, viete mi poradiť dobrého fotografa v okolí Brezna? Máme svadbu až 11. 11. 2017, ale nechcem to nechať na poslednú chvíľu. Ďakujem za rady!
Odpovedať
Ahoj Monika, skuuus tohoto sice je z BB ale myslim ze by nemal problem zajst do BR http://www.mojasvadba.sk/catalog/vend... Ale z BR ti neviem poradit
Odpovedať
Profilova fotka
termin volny .. viac info an webe :) dakujem ...
Odpovedať
Profilova fotka
Pekny den prajem, tento termin mam volny, pokial Vas moja praca zaujme, rad poskytnem viac info. S pozdravom
Odpovedať
Profilova fotka
Cesta k spokojnosti nevesty je vydláždená dôkladným oboznámením sa s prácou fotografa.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, skúste prebehnúť aj môj web. Ak by sa práca páčila, stačí napísať. Prajem pekný deň
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, veľmi rada Vám ponúknem naše služby. :-) V prípade, že Vás niečo zaujíma rada Vám odpoviem na otázky. Ďakujem S pozdravom
Odpovedať
Profilova fotka
Pekný deň, skúste pozrieť aj moje práce :)
Odpovedať
Profilova fotka
Rád Vám ponúknem svoje fotografické služby, v prípade záujmu alebo otázok ma kedykoľvek kontaktujte...
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, rád Vám ponúknem moje služby svadobnej fotografie. Ppozrite si moju tvorbu. Keď budete mať akékoľvek otázky, rád Vám odpoviem na otázky :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ak by ste mali záujem rada vám ponúkam aj naše služby :) zaslala som vám aj správu
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj, termin mam volny.. Viac foto na webe
Odpovedať
Profilova fotka
@2017monika Skúste si pozrieť aj moju prácu, ak Vás zaujme rád doplním bližšie info :)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Dobrý deň, pozrite si moju stránku, kde nájdete cenník aj moju prácu. Ako bonus pridávam ručne robený svadobný album s Vašimi fotkami a dvomi USB v exkluzívnom balení. Pri fotení môžete využiť svadobné rekvizity alebo fotopozadie. V prípade otázok som Vám k dispozícii. Roman
Odpovedať
Profilova fotka
Dobry vecer prajem. Ponukam Vam moje fotosluzy. Pozrite si moju tvorbu tu na Moja svadba alebo na mojom webe. V tento termin som volny, velmi rad Vas odtotim. Ohladom blizsich otazok ma pokojne kontaktujte, rad Vam usijem fotbalicek aj cenovu ponuku namieru. Dakujem.
Odpovedať
Profilova fotka
termín máme ešte voľný ak by ste mali záujem :) ponúkame aj počas fevbruára Valentínske zľavy
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?