Hľadám Ffotografa na svadbu na 8.10.2016, Šaľa

Hľadáme fotografa, popr. spoluprácu fotograf/kameraman na 8.10.2016. Svadba sa bude konať v Šali. Ďakujem vopred za ponuky.
Odpovedať
Profilova fotka
@dessire1 Pekný deň prajem. Pozrite si aj moje svadobné fotografie :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, od internej pošty som Vám poslal ponuku. Ak by ste mala akékoľvek otázky rád Vám na ne odpoviem :)
Odpovedať
Profilova fotka
@dessire1 pozrite si aj moje svadobne fotografie, termin mam volny
Odpovedať
Profilova fotka
@dessire1 Dobrý deň, ponúkam moje služby.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, pre Vami uvedený termín som Vám k dispozícii.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj. Ja poznamjednu fotografku. Pozri moje foto a ed ta zaujmu tak ti poslem kontakt :)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj, pozrite moje fotky na webe, ak sa budú páčiť, budem rád ak sa ozvete.
Odpovedať
Profilova fotka
Zdravicko, pozrite si moju stranku, fotky sa vam urcite zapacia. No a potom ma nevahajte kontaktovat ;)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj, budem rada, keď pozrieš moje portfólio. Pre viac info píš :)
Odpovedať
Profilova fotka
Ponúkam naše foto a video služby ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň váš termín máme taktiež voľný . Teraz máme svadobné balíčky aj s 10% zľavou ak chcete zažiť pohodové ,uvolnené fotenie sme tu pre vás
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, rád Vám ponúknem moje služby svadobnej fotografie. Keď Vás moja tvorba na webe, facebooku zaujme, veľmi rád Vám odpoviem na otázky :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Dobry, Vas termin mame zatial volny. Dalsie foto a ceny balickov najdete v mojom profile. V pripade rezervacie do konca februara mame pre Vas 10% zlavu ;)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobry den, som členom Asociácie profesionálnych fotografov na Slovensku. S cestovanim nemam problem. Ak vas moja praca zaujala mozete ma kontakovat.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň. Váš termín mám zatiaľ voľný. Šaľu mám na skok. Môžeme dohodnúť aj osobné stretnutie .V prípade, že sa Vám páčia moje fotky, kľudne ma kontaktujte a zašlem obratom cenník :)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobry den @dessire1 , Vas termin mam volny, prikladam malu ukazku mojej tvorby, ak Vas zaujme kludne ma kontaktujte :) Prajem krasny den, pozdravujem
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?