Hľadám dobrého fotografa na svadbu 5.8.2017 v Trenčíne

hľadám fotografa na 5-8-2017 do Trenčína, poprípade aj dvoch fotografov aspoň na začiatok
Odpovedať
Profilova fotka
Nech sa paci termin mam volny. Tesim na na komunikaciu. Viac foto na webe.
Odpovedať
Profilova fotka
Milé nevesty, pri výbere fotografa si nevšímajte iba dokonalé nastajlované portréty. Platíte fotografa za celodennú prácu, vyžiadajte si preto celé svadby. Portrétové fotenie ako-tak zvládne relatívne veľa fotografov, ale nafotiť celú svadbu na slušnej úrovni iba málokto.
Odpovedať
Profilova fotka
príjemný dobrý večer ... termín voľný posielam ponuku do správy
Odpovedať
Profilova fotka
Rád Vám ponúknem svoje fotografické služby, v prípade záujmu alebo otázok ma kedykoľvek kontaktujte...
Odpovedať
Profilova fotka
Skúste si pozrieť aj moju prácu, ak Vás zaujme rád doplním bližšie info :)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý večer Skúste si pozrieť aj našu tvorbu Sme manželská dvojica fotografov a do Trenčína to mame na skok:) Bližšie info som Vám poslala rovno do správy S pozdravom Mirka a Maťo
Odpovedať
Profilova fotka
@vlastami ahoj, pozrite si moje fotky na webe, ak sa budú páčiť, budem rád ak sa ozvete.
Odpovedať
Profilova fotka
Pekny den, Skúste pozriet aj moje prace. Vás termín mam zatial voľný :)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň termín máme ešte voľný sme dvaja fotografovia a celý marec máme aj veľkonočné zľavy na foto balíčky svadobné. Poslala som vám aj správu :)
Odpovedať
Profilova fotka
Som k dispozícii.
Odpovedať
Profilova fotka
@vlastami som fotograf z Bánoviec, pozrite si aj moje svadobne fotografie, termin mam volny, viac info na mojom webe alebo osobne
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, veľmi rada Vám poskytnem naše služby. Váš termín máme ešte voľný. V prípade, že máte nejaké otázky odpoviem Vám prostredníctvom IP alebo emailu. :-) Ďakujem S pozdravom
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Dobrý deň. Pozrite si naše portfólio, ak by Vás naša práca zaujala, určite nás kontaktujte. Za veľmi exkluzívnu cenu Vám vieme momentálne zabezpečiť v našej SVADOBNEJ AKCII kameramana + fotografa. 8-) Je možnosť ešte mnoho ďalších služieb, ktoré si u nás viete za príplatok objednať, druhého kameramana, kamerový žeriav, foto-knihu atď ... S pozdravom video-štúdio MAVEX 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?