Menu Forum

Hľadá sa fotograf - svadba 19.9.2015

7. aug 2015  • 
fotoportrét
fotoportrét
cukricek331
Registrovala sa 1. augusta 2015 na mojasvadba.sk. Pridala 3 príspevky. Okres Košice-okolie.
  • Svadba bola 19. septembra 2015
fotoportrét
fotoportrét
cukricek331
Registrovala sa 1. augusta 2015 na mojasvadba.sk. Pridala 3 príspevky. Okres Košice-okolie.
  • Svadba bola 19. septembra 2015
 Ahojte, hľadá sa fotograf na našu svadbu, ktorá sa bude konať 19.9. 2015, uskutoční sa v oblasti Košice - okolie (bližšie Moldava nad Bodvou ,Mokrance). Budem vďačná za akékoľvek info. Ďakujem emoticon
1. aug 2015 o 11:07  •  Svadba bola v septembri 2015  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
derikphoto
Svadba
Ján Varga PRO

Foto a video - Okres Sabinov
1
fotoportrét
fotoportrét
derikphoto
Svadba
Ján Varga PRO

Foto a video - Okres Sabinov
1
 Dobrý večer, ponúkam Vám svoje služby. Termín je ešte voľný. ak Vás moja tvorba zaujala, kontaktujte ma.
3. aug 2015 o 23:05  •  www.derikphoto.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Poznámka admina: “Nevkladaj do fóra odkazy na svoje webové stránky.”
fotoportrét
fotoportrét
clavicle
Clavicle Photography
Milan Clavo PRO

Foto a video - Okres Bratislava
2
fotoportrét
fotoportrét
clavicle
Clavicle Photography
Milan Clavo PRO

Foto a video - Okres Bratislava
2
 Zdravicko. Ak chcete byt s fotografom aj fotkami nadmieru spokojní, pozrite moj profil a smelo mi napiste emoticon
4. aug 2015 o 05:44  •  www.claviclephotography.com  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Poznámka admina: “Na reklamu slúži profil Profesionála”
6. aug 2015 o 22:46 • zuzula2546
fotoportrét
fotoportrét
meetu (36 r.)
Ivan Hudaček - Nádherná svadba
Ivan Hudaček PRO

Foto a video - Okres Košice
12
fotoportrét
fotoportrét
meetu (36 r.)
Ivan Hudaček - Nádherná svadba
Ivan Hudaček PRO

Foto a video - Okres Košice
12
 v okoli Moldavy mam v auguste-septembri hned 3 svadby... a Vas termin mam volny...
7. aug 2015 o 00:13  •  www.nadhernasvadba.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sokiphoto
sokiphoto
Erik Sokoli PRO

Foto a video - Okres Bardejov
5
fotoportrét
fotoportrét
sokiphoto
sokiphoto
Erik Sokoli PRO

Foto a video - Okres Bardejov
5
 Dobrý deň.
Ponúkam Vám moje služby. V prípade, že Vás moje portfólio a ceny zaujali, neváhajte ma kontaktovať. Rád poskytnem bližšie informácie.
S pozdravom
7. aug 2015 o 22:19  •  www.facebook.com/sokiphoto  • Odpovedz  •  Páči sa mi to