Hľadá sa fotograf - Nitra 20. august 2016

Dobrý deň, hľadám fotografa v Nitre na 20. augusta. Mám predstavu fotenie trochu z príprav nevesty, exteriér, portréty manželov, obrad, a pár fotiek s rodinou. Ďakujem za odpovede a cenové ponuky.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, poslala som Vám ponuku do internej pošty.
Odpovedať
Profilova fotka
@pulsatillka mna fotil peter barath barathphoto.sk odporucam ho vsetkymi 10! :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@pulsatillka
Odpovedať
Profilova fotka
Dobry vecer prajem. Ak Vas zaujala moja tvorba, urcikte mi napisme, dam Vam moju cneovu ponukuz, verim, ze sa dohodneme :-) Prisposobim Vam svadobny balicek namieru, presne podla vasich poziadaviek. Pripajam malu prezentacnu fotokolaz. Dakujem, tesim s na pripadnu spolupracu. Som z TT ale do NR a okolia pojdem fotit rad, fotim tam velmi casto, nepozadujem prispevok za PHM.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, posielala som vám cenovú ponuku do správy :) Teraz mám novinku, všetky fotky dostanete aj v štýlovom USB Boxe :)
Odpovedať
@kkphotography Dobrý deň ďakujem za ponuku, ale fotografa už mám. Vaše fotky sa mi páčia, ale potrebovala som nájsť niekoho kto mi foto dá hotové do týždňa.
Odpovedať
Profilova fotka
@pulsatillka nemáte začo :) dodanie fotiek do týždňa u mna sa da tiez dohodnúť, ale ked mate fotografa tak uz to je bezpredmetne. Pekný den :))
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?