Foto a video na svadbu, 21.9.2019 v Považskej Bystrici

Ahojte, prosím vás, so snúbencom zháňame šikovného fotografa i videokameramana. Ideálne by bolo, ak by išlo o zohratú dvojicu. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@verom1 Dobrý deň, rád Vám ponúknem moje profesionálne fotografické služby. Moju najviac aktuálnu tvorbu nájdete na web stránke v časti svadobné príbehy. Pozrite si aj referencie na moju tvorbu. Keď budete mať akékoľvek otázky, veľmi rád Vám odpoviem. Prajem Vám príjemný zvyšok dňa, Martin
Odpovedať
Profilova fotka
@verom1 Dobrý deň Vám želám, tento termín mám zatiaľ voľný. Nahliadnite na môj web pre všetky info a viac mojej tvorby.
Odpovedať
Profilova fotka
@verom1 Termín mám voľný, všetky informácie na webovej stránke.
Odpovedať
Profilova fotka
@verom1 Dobrý deň prajem. Pozrite si moju web alebo fb stránku. Ak vás zaujme moja foto tvorba, neváhajte ma kontaktovať :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobry vecer. Budem rad ak nahliadnete do mojho portfolia. V priapade zaujmu poslem aj cenovu ponuku. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@verom1 Pekný deň,rád Vám ponúknem Foto i Video služby v zohranej dvojici a výhodnom balíčku. :-) :-) Viac i na mojom webe,pozdravujem, Milan
Odpovedať
Profilova fotka
Pekný deň, rada Vám ponuknem svoje fotoslužby :)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobry den, Vas termin mam este volny, ak Vas moja tvorba zaujme nevahajte ma kontaktovat. Pripadne dalsie, fotky a informacie najdete aj na mojich strankach. Dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
@verom1 ahoj, pozrite si moje fotky, ak sa Vám budú páčiť, velmi rád poskytnem dalsie info.
Odpovedať
Profilova fotka
@verom1 nahliadnite na moj web :)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, termín máme volný. Ponúkame skúsený tím, profesionálnu techniku, dlhoročné skúseností. Viac sa dozviete na našej stránke. V ponuke aj alternatíva - Foto + video, v každom našom balíku cena zahŕňa aj záverečný videoklip / zostrih/. V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať, rád odpoviem na vaše otázky. S pozdravom Martin Kavecký
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?