Fotograf na svadbu v Trenčíne, 10.08.2019

Hladam fotografa na svadbu v Trenčíne na 10.08.2019
Odpovedať
Profilova fotka
@jesulka22 dobrý deň tu he ukážka mojej tvorby a ak by vás zaujala moja tvorba budem rád ak sa dohodneme. Viac fotiek mám v profile. Fotím po celom SR za super cenu. Váš termín mám zatiaľ voľný. 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
@jesulka22 Milá budúca nevestička, ak Vás zaujme moja foto tvorba, neváhajte ma kontaktovať. Termín Vašej svadby mám voľný :) Tieto fotky boli fotené kúsok od Trenčína. Be happy ;)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, rád budem Vašim Svadobným fotografom . :-) V ponuke i služby kameramana . Posielam i správu . Pozdravujem, Milan
Odpovedať
Profilova fotka
@jesulka22 Skúste si pozrieť viac z mojej práce, ak Vás zaujme rád doplním bližšie info.
Odpovedať
Profilova fotka
@jesulka22 Ahoj, skúste pozrieť moju prácu na webe, tu na profile alebo tu https://www.youtube.com/watch?v=Cy2WQ... v zostrihu z jednej z posledných svadieb. Do IP posielam ponuku. Prajem pekný deň.
Odpovedať
Profilova fotka
@jesulka22 Pekný večer prajem, tento termín mám voľný. Pokiaľ Vás moja práca zaujme, rád poskytnem viac info. S pozdravom
Odpovedať
Profilova fotka
@jesulka22 Dobrý deň, rád budem Vašim fotografom. Aktuálnu tvorbu nájdete na mojej web stránke. Keď budete mať akékoľvek otázky, rád Vám odpoviem. Prajem Vám príjemný večer, Martin
Odpovedať
Profilova fotka
@jesulka22 moju ponuku som Vám poslala v správe :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobry vecer. Kludne nahliadnite do mojho portfolia a v pripade zaujmu rad poslem cenovu ponuku :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, môžete si kľudne pozrieť aj moju tvorbu tu, alebo na fb stránke Michelle D. Photography. Na všetky otázky odpoviem a cenník môžem poslať do správy. :-) ;-)
Odpovedať
Dobrý deň, Váš termín mám voľný, ceny a ukážkové svadobné albumy nájdete na mojej webstránke :)
Odpovedať
Profilova fotka
Pekný deň, skúste pozrieť aj moje práce :)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Rád Vám ponúknem svoje fotografické služby, v prípade záujmu alebo otázok ma kedykoľvek kontaktujte...
Odpovedať
Profilova fotka
@jesulka22
Odpovedať
Profilova fotka
@jesulka22 ahoj, pozrite si moje fotky, ak sa vám budú páčiť, velmi rád poskytnem dalsie info. Pozrite tiež insta konto tomas_dananai_photography alebo FB photodananai.sk
Odpovedať
Profilova fotka
ak by sa vám naša práca páčila sme tu pre vás termín je zatiaľ voľný :)
Odpovedať
Profilova fotka
Tento termín mám ešte voľný aj ja :) Pekný deň!
Odpovedať
Dakujem fotografa mame vybrateho :)
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?