Fotograf na svadbu v Lednici

Ahojte, Viete mi doporucit nejakeho dobreho fotografa v okrese Breclav na fotenie svadby v Lednici. Viete o niekom? Velmi pekne dakujem :)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj, ak myslis Lednice v okrese Breclav, tak tam som fotil niekolko svadieb - vid moj profil tu alebo moje webstranky
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, rada Vám ponúknem naše foto a video služby. Nemám problém v prípade Vášho záujmu za Vami pricestovať. :) S pozdravom
Odpovedať
Dakujem za info, ozvem sa :)
Odpovedať
pozdravujem. mozte napisat do IP datum vasej svadby?
Odpovedať
Profilova fotka
ponúkam svoje foto služby. nie je problém docestovať :)
Odpovedať
Profilova fotka
@zabakvak pozrite si aj moje svadobné fotografie :-)
Odpovedať
Profilova fotka
:-) Veríme že vas naša práca zaujme, ak budete mat chvílku čas, nakuknite na naše portfolio ..... :-) ...
Odpovedať
Profilova fotka
@zabakvak Dobrý večer prajem, ponúkam vám svoje služby svadobného fotografa, zároveň dávam do pozornosti moju prácu, ktorú nájdete v mojom profile, alebo viac a aj cenník na mojom webe. :) Pôsobím na celom našom malom Slovensku. :)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobry den, dovolte, aby som Vam ponukol svoje sluzby. Moja firma je na trhu 15 rokov a mame bohaté skusenosti v oblasti svadobnej fotografie a svadobneho videa. Pozrite si, prosim, našu web stránku. Prajem Vam pekny den. Palo Kalivoda
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, rád Vám ponúknem moje služby aj v tejto lokalite. Neváhajte si pozrieť ponuku na mojej stranke. Príjemný deň prajem, Luboš.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@zabakvak Dobrý deň, radi by sme Vám ponúkli naše služby. Dopravu v rámci SK máte u nás zadarmo :-) Ešte stále prebieha aj akcia "dvaja fotografi za cenu jedného"
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, Daný termín mám volný, kludne ma kontaktujte :)
Odpovedať
Profilova fotka
Našou hlavnou oblasťou je svadobná fotografia, v ktorej sme za netradičné miesta na fotenie a za bláznivé nápady. Pozrite si naše fotogalérie a ak sa Vám bude páčiť naša práca a budete mať záujem o naše služby, tak nám napíšte alebo zavolajte a my Vám vypracujeme cenovú ponuku podľa Vašich požiadaviek.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 9 rokoch
Profilova fotka

Odpoveď na príspevok od malleena:

ponúkam svoje foto služby. nie je problém docesto…
@в качестве модели 😍 🥰
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?