Fotograf na svadbu - Terchová, 12.10.2019

Ahojte, hľadám fotografa na svadbu v termíne 12.10.2019 - Svadba bude v Terchovej..... sme ochotní zaplatiť tak do 400 €
Odpovedať
Profilova fotka
Dobry den, Vas termin mam este volny, ak Vas moja tvorba zaujme nevahajte ma kontaktovat. Pripadne dalsie, fotky a informacie najdete aj na mojich strankach. Dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, termín mám zatiaľ voľný. Môžete si pozrieť aj moju prácu buď tu na mojom profile, alebo viac z tvorby mám na fb stránke : Michelle D. Photography. Do vášho rozpočtu sa určite zmestíme. ;-) Preto ma neváhajte kontaktovať. :) Pekný deň prajem.
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzka_79 písala som Vám správu :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzka_79 ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzka_79 Dobry den Vam zelam, nahliadnite na moj web pre viac mojej tvorby a vsetky info. Ak Vas zaujmem, nevahajte ma kontaktovat :)
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzka_79 Pekný deň,termín ešte voľný a Žilina je na skok. :-) Rád Vám ponúknem svoje služby, Terchovú veľmi dobré poznám,viac na mojom webe,Pozdravujem, Milan
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzka_79 termin mam tiez volny, pozrite si aj moje svadobne fotografie, viac info na webe
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzka_79 Dobrý večer, váš termín mám zatiaľ voľný a pokiaľ sa vám páči moja práca určite vám rád spravím krásne svadobné fotky ;-) Celý svadobný deň za 300eur ;-)
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?