Fotograf na svadbu, Prešov a okolie,17.11.2018

Ahojte hľadám profesionálneho fotografa na svadbu (17.11.2018) za rozumnú cenu. Prešov a okolie. Môžte ma kontaktovať aj správou a cenou. Ďakujem.
Odpovedať
Profilova fotka
Budeme radi ak si pozriete naše portfolio ..... Termín aktualny .. VIDEO+ FOTO
Odpovedať
Profilova fotka
Sme tu pre Vás!
Odpovedať
Profilova fotka
@mysuliatko12 Dobrý deň. Skúste prosim definovat "rozumnu cenu" :)
Odpovedať
Profilova fotka
@mysuliatko12 Dobrý deň :) Na mojom profile a taktiež na internetovej stránke nájdete moje portfólio. V prípade záujmu ma neváhajte kontaktovať. :)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň! Termin mam volny. Ponúkam Vám svoje foto služby na Vašej svadbe. Pozrite si moje portfólio))
Odpovedať
Profilova fotka
som volny
Odpovedať
Profilova fotka
@mysuliatko12 Dobrý, zatiaľ voľné
Odpovedať
Profilova fotka
Rád Vám ponúknem svoje fotografické služby, v prípade záujmu alebo otázok ma kedykoľvek kontaktujte...
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň prajem. Ponúkame video a aj foto služby. V prípade potreby vieme poslať ďalšie naše diela a aj informácie. Nech sa darí. :)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň :-) Váš termín mám voľný. V prípade záujmu ma môžete kedykoľvek kontaktovať.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobry den , spokojne sa ozvite pre foto ale aj video ;-) @mysuliatko12
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 10 mesiacoch
Profilova fotka
Dobrý deň. My prevádzkujeme fotobúdky a radi by sme zfotobúdkovali aj Vašu svadbu. Máme pekné rekvizity, pozadia a pripravíme vám aj grafické spracovanie na mieru s Vašimi menami, dátumom svadby a podobne. Ostane Vám na pamiatku pekná kniha hostí a svadobčania si odnesú domov veselé fotky. Viac na labudka.sk a telefonicky. Do fotobudkovania.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Dobrý deň, termín mám voľný a ceny prijateľné. Môžete si pozrieť moju prácu tu alebo na fb : MichelleD.Photograhy S pozdravom Michaela.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý večer prajem, toto je moja malá ukážka mojej tvorby ak budete mať záujem, termín mám voľný v prípade záujmu ma kontaktuje, rád Vám odpoviem na Vaše otázky. S pozdravom Tomáš Zelinka
Odpovedať
Profilova fotka

Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň veľmi rada Vám ponúknem svoje služby. Pre bližšie informácie ma prosím kontaktujte v správe. 🙂
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?