Fotograf na svadbu, 5.10.2019, Topoľčany

Hladame fotografa na svadobne fotenie 5.10.2019. Za kazdu ponuku dakujeme😊
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, termín máme voľný, pozrite si náš web, kde nájdete ponuku služieb a v prípade záujmu sa stačí ozvať 😊 Pre svadby na tento rok robíme aj krátke svadobné klipy grátis 😉
Odpovedať
Profilova fotka
Dobry vecer prajem, termin mame zatial volny. V pripade, ze Vas zaujme nasa tvorba nevahajte nas kontaktovat. Staci si vybrat z ponuky na webe. Prajeme prijemne svadobne planovanie tim Fotosuchy
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň prajem, termín mám zatiaľ voľný môžete si pozrieť aj moju tvorbu tu na mojom profile alebo viac nájdete na fb stránke Michelle D. Photography. Momentálne mám 10 percentnu zľavu na celodenné fotenie svadby až do jednej po polnoci. Cenník Vám môžem poslať do správy. Pekný deň. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@anetocka94
Odpovedať
Profilova fotka
Fotograf na svadbu Topoľčany a okolie
Odpovedať
Profilova fotka

Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
Dobrý deň, rada Vám ponúknem naše služby. :-) V prípade, že máte nejaké konkrétne otázky odpoviem Vám na ne prostredníctvom emailu. Ďakujem S pozdravom
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, Urcite dostanete ponuky od mnohych fotografov, ale odporúčam vám orientovať sa na profesionálov. Maloktory z fotografov je naozaj profesional, v tom zmysle ze sa plnohodnotne venuje foteniu a vie vam garantovat cas dodania fotiek a kvalitu fotiek z priebehu celej svadby (nielen pár krasnych fotiek z portretoveho fotenia). Ak by ste sa pripadne aj rozhodli pre neprofesionala, urcite si ho dobre preklepnite a odporucam, aby ste si vypytali a pozreli fotky z niekolkych celych svadieb, tj. vsetky fotky ktore klientom dodal, aby ste ziskali predstavu o celkovom výstupe zo svadby. Ono totiž pár krasnych portretoviek fotených so zaplatenými modelmi na fotografickom kurze, kde všetko nastavili lektori može na webke fotografa trochu zahmlievať pravdu o skutočných kvalitách fotografa. Držím palce pri výbere.
Odpovedať
Profilova fotka
@maros_markovic mudro pises
Odpovedať
Profilova fotka
ak by ste mali záujem sme tu pre vás sme z Partizánskeho a okolie veľmi dobre poznáme :)
Odpovedať
Profilova fotka
termín svadby je ešte voľný ak by ste mali záujem
Odpovedať
Článok sa načítava...
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?