Fotograf na svadbu 27.9.2019 v Trnave

Dobrý deň. Zháňame fotografa na svadbu v termíne 27.9.2019. Ďakujeme za všetky ponuky. Svadba bude v Trnave.
Odpovedať
Profilova fotka
@deniss19 nahliadnite na moj web
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deń, termín mám voľný, môžete ma kontaktovať. Ďakujem.
Odpovedať
Profilova fotka
@deniss19 Dobrý večer želám. Termín Vašej svadby mám voľný. Nech sa páči, viac info a fotiek na mojom webe :)
Odpovedať
Profilova fotka
@deniss19 pozrite si aj moj web :)
Odpovedať
Profilova fotka
@deniss19 Dobrý deň, termín mám voľný, do správy posielam orientačnú ponuku.
Odpovedať
Profilova fotka
;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@deniss19 Dobrý deň, rád Vám ponúknem moje profesionálne fotografické služby. Moju najviac aktuálnu tvorbu nájdete na web stránke v časti svadobné príbehy. Keď budete mať akékoľvek otázky, veľmi rád Vám odpoviem. Prajem Vám príjemný zvyšok dňa, Martin
Odpovedať
Profilova fotka
@deniss19 dobrý večer, moju ponuku som Vám poslala v správe ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@deniss19 Termín mám voľný, všetky informácie na webovej stránke.
Odpovedať
Profilova fotka
@deniss19 Skúste si pozrieť viac z mojej práce, ak Vás zaujme rád doplním bližšie info
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý večer, termín 27.9.2019 mám zatiaľ voľný. Špecializujem sa na reportážne svadobné fotografie a video. Každá svadba je pre mňa neopakovateľný príbeh, moja úloha je tento príbeh zachytiť :-) Pokiaľ Vás zaujme moja tvorba, veľmi rád Vám pošlem individuálnu cenovú ponuku :-) Prajem prijemne svadobné plánovanie. Marek
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, Váš termín mám zatiaľ voľný, viac informácií posielam v správe, prípadne si ich môžete pozrieť na mojej stránke :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Dobrý, termín mám tiež voľný, rád vám ponúknem svoje služby!
Odpovedať
Profilova fotka
@cepec chcem len poprosiť, aby ste do diskusií pridávali max. 3 fotografie :-) (Pri last minute platí pravidlo 2 ks.) Takto bude fórum o trochu prehľadnejšie. Gro Vašej tvorby si môžu nevesty pozrieť vo Vašom profile alebo na webe, tak nie je potrebné pridávať toho veľa do fóra :-) Ďakujeme.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, Váš termín mám zatiaľ voľný. V prípade záujmu o viac info ma kľudne kontaktujte 😊.
Odpovedať
Profilova fotka
@deniss19 Dobrý deň prajem, termín vašej svadby mám voľný. Pozrite si moju web alebo fb stránku. Ak vás zaujme moja foto tvorba, neváhajte ma kontaktovat :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@deniss19 Pekný deň ,rád budem Vašim Svadobným fotografom :-) Termín piatkový ešte voľný ... , viac i na mojom webe,pozdravujem, Milan
Odpovedať
Profilova fotka
ak by sa vám naša tvorba páčila sme tu pre vás termín máme ešte voľný a po celý január máme aj novoročné zľavy :) poslala som vám aj súkromnú správu
Odpovedať
Profilova fotka
Ponukam Vám svoje služby.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobry den, termin mam este volny, ak Vas moja tvorba zaujme nevahajte ma kontaktovat.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?