Fotograf na svadbu, 22.2.2020, Kežmarok a okolie

Hľadáme FOTOGRAFA na svadbu... okres Kežmarok, Stará Lubovna, Poprad
Odpovedať
Profilova fotka

Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, tento termín mám voľný, moju tvorbu nájdete na FB: Kyria photography alebo na webe :) fotím na celom Slovensku
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, nahliadnite na náš web 😉
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň prajem, Váš termín mám zatiaľ voľný môžete si pozrieť aj moju tvorbu tu na mojom profile alebo viac nájdete na fb stránke Michelle D. Photography. Momentálne mám 10 percentnu zľavu na celodenné fotenie svadby. :-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@sisinkatn aj my mozeme 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
@sisinkatn Ahoj, pozrite si moje portfolio na webe. Tomas .
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
@sisinkatn nahliadnite na môj web pre všetky info. Termín mám voľný :)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobry den, nejdem Vam ponukat moje sluzby. Skor dat nie len Vam niekolko uzitocnych rad, ktore by mohli pomoct pri vybere fotografa. Najdolezitejsie podla mna je tato :-) Vyberajte fotografa podla fotiek :-) Mozno pomoze aj moj blog kde najdete niekolko zaujimavych clankov :-) https://www.fotosuchy.sk/blog/ Prajem prijemne svadobne planovanie Marek
Odpovedať
Profilova fotka
Ponúkam Vám svoje služby ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@sisinkatn pozrite si aj moje svadobne fotografie, termin mam volny, viac info na webe
Odpovedať
Profilova fotka
@sisinkatn Dobry den, termin je volny viac foto mozete vidiet na fb miqo cash photography v albume NAHLAD pripadne na webe
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Termín u nás auktuálny. Budeme radi ak nazriete na naše portfolio. VIDEO + FOTO - cenovo výhodné balíčky
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, rada Vám ponúknem naše služby. :-) V prípade, že máte nejaké konkrétne otázky odpoviem Vám na ne prostredníctvom emailu. Ďakujem S pozdravom
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?