Fotograf na svadbu 21.5.2016 Bratislava a Veľká Paka

Dobry den, zhanam fotografa na 21.5.2016 za rozumnu cenu... fotenie v BA ale hostina bude vo Velkej Pake. Dakujem
Odpovedať
Profilova fotka

Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, termín mám voľný
Odpovedať
Profilova fotka
Dobry den, tento termin je volny, pozrite sa aj na moju prácu :)
Odpovedať
Profilova fotka
@slipper Dobrý deň, rád Vám ponúknem moje služby svadobnej fotografie. Pozrite si moju tvorbu aj na web stránkach. Veľmi rád Vám odpoviem na otázky. Martin Almáši
Odpovedať
Profilova fotka
@slipper pozrite aj moje fotografie, termin mam este volny
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, pozrite aj ku mne :)
Odpovedať
Profilova fotka
@slipper Dobrý deň, od internej pošty som Vám poslal ponuku. Ak by ste mala akékoľvek otázky rád Vám na ne odpoviem :)
Odpovedať
Profilova fotka
Ponúkam Vám svoje služby ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj, bývam v MA a termín mám stále voľný. Kľudne prelúskaj môj web a môžme si napísať aj viac. Pekný deň :)
Odpovedať
Profilova fotka
@slipper Pekný deň prajem. Pozrite si aj moje svadobné fotografie :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, Váš termín máme zatiaľ voľný. :-) V prípade, že máte záujem o viac informácií rada Vám pošlem IP o nás a našej tvorbe. :-) Ďakujem S pozdravom
Odpovedať
Profilova fotka
termin je volny, ozvite sa :)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Dobry den, termin mam volny na Vas, ak Vas moja praca zaujala mozete ma kontaktovat. O nic sa nemusite starat vsetky pozy nastavim sam. Dakujem Miro
Odpovedať
Profilova fotka
fotografie z vašej svadby budú také, ako vy – prirodzené, zábavné a plné lásky, ponúkame vysokú kvalitu a dobrú cenu ….. je to o vás, nie o nás ….. PANDORASBOX
Odpovedať
Profilova fotka
Rád Vám ponúknem svoje služby, v prípade otázok ma kontaktujte...
Odpovedať
Profilova fotka
Ponúkame Vám nase šlužby. Natočíme alebo nafotíme Vašu svadbu v profesionalnej kvalite. Ceny mame na našom webe dostupne. S pozdravom
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
Profilova fotka
Dobrý deň taktiež vám rada ponúkam naše služby ,ak chcete mať na fotografie a aj na samotné fotenie mať pekné spomienky sme tu pre vás, Teraz svadobné fotenie aj s 15% zľavou
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň. Váš termín mám zatiaľ voľný. Pripájam ukážky z mojich svadobných fotografií. Pre viac info ma prosím kontaktujte.
Odpovedať
Profilova fotka
dobry vecer ... vas termin mame zatial volny, bližšie informácie na požiadanie alebo si to mozete pozriet na mojej webovej stranke Dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
Pekny den zelam, termin mam zatial volny, fotim po celom Slovensku za viac nez priaznive ceny :) moj profil vam je k dispozicii :)
Odpovedať
Profilova fotka
Ak stale zhanate fotografa, Vas termin mam volny, prikladam malu ukazku, ak by ste chceli vidiet alebo vediet viac, kliknite na moj profil a nevahajte ma kontaktovat. Pekny den prajem, pozdravujem :)
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?