Fotograf na svadbu,16.5.2020, Hlohovec

Dobrý deň, hľadám fotografa na termín 16.5.2020, ďakujem :-)
Odpovedať
Profilova fotka
;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@kikakika_17 Zdravim :) Nahliadnite na moj web pre viac info. Termin mam volny :)
Odpovedať
Profilova fotka
@kikakika_17
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň prajem, termín mám zatiaľ voľný môžete si pozrieť aj moju tvorbu buď tu na mojom profile, alebo na fb stránke: Michelle D. Photography. Ak hľadáte prijateľné ceny, kľudne sa mi ozvite. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@kikakika_17 Dobrý deň, rád Vám ponúknem moje profesionálne fotografické služby. Zameriavam sa na svadobnú reportáž. A som aj členom asociácie svadobných reportážnych fotografov WPJA. Viac sa dočítate na mojom blogu. Kľudne si pozrite si moju tvorbu a referencie od neviest a klientov. Keď budete mať akékoľvek otázky, rád Vám odpoviem. Martin :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobry den, Vas termin mam este volny, ak Vas moja tvorba zaujme nevahajte ma kontaktovat. Pripadne dalsie, fotky a informacie najdete aj na mojich strankach. Dakujem :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň ak by ste mali záujem a naša tvorba sa vám páčila sme tu pre vás :)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň prajem, termín vašej svadby mám voľný. Pozrite si moju web alebo fb stránku. Ak vás zaujme moja foto tvorba, neváhajte ma kontaktovať :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Pekný deň, skúste pozrieť aj moje práce :)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobry den. Budem rad ak nahliadnete do mojho portfolia. V pripade zaujmu poslem cenovu ponuku :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, spoločnosti Daria Tesar photography záleží na Vašej spokojnosti. Sme profesionálny tím s 15-násť ročnými skúsenosťami. V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať mailom, radi Vám odpovieme. S prianím pekného dňa Daria Tesar photography
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?