Menu Forum

Fotograf na 14.06.2014 .. sobáš v Nových Zámkoch

11. apr 2014  •  Otázka  • 
fotoportrét
fotoportrét
jullytibor (32 r.)
4
Registrovala sa 17. marca 2013 na mojasvadba.sk. Pridala 9 príspevkov. Má 2 priateľov. Nové Zámky, okres Nové Zámky.
  • Svadba bola 14. júna 2014
    okres Nové Zámky
fotoportrét
fotoportrét
jullytibor (32 r.)
4
Registrovala sa 17. marca 2013 na mojasvadba.sk. Pridala 9 príspevkov. Má 2 priateľov. Nové Zámky, okres Nové Zámky.
  • Svadba bola 14. júna 2014
    okres Nové Zámky
 Zhánam fotografa .... chela by som pofotit sobaš...a + niake foto nas dvoch...popripade s rodinou a tak...
niekto by sa našiel??? nemusí byť profesional....
5. apr 2014 o 17:31  •  Svadba bola v júni 2014  •  Páči sa mi to
 Pridaj svoju odpoveď
fotoportrét
fotoportrét
matuskusnir
MATÚŠ a MIRKA
PRO

Foto a video - Okres Žilina
42
fotoportrét
fotoportrét
matuskusnir
MATÚŠ a MIRKA
PRO

Foto a video - Okres Žilina
42
 Pekny den prajem
datum mam v danom mesiaci ako posledny volny. Vlmi rad posluzim emoticon
5. apr 2014 o 18:01  •  matusmirka.sk/  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
fotomoni
Fotomoni
Monika Klučiarová PRO

Foto a video - Okres Zlaté Moravce
4

“Srdečne pozdravujem všetky nevestičky a ženíchov. Máme tu máj - lásky čas a preto vám chcem zo srdca zaželať to najkrajšie prežitie tohto mesiaca spolu s vašimi láskami.”
(Pred 2 rokmi)

fotoportrét
fotoportrét
fotomoni
Fotomoni
Monika Klučiarová PRO

Foto a video - Okres Zlaté Moravce
4

“Srdečne pozdravujem všetky nevestičky a ženíchov. Máme tu máj - lásky čas a preto vám chcem zo srdca zaželať to najkrajšie prežitie tohto mesiaca spolu s vašimi láskami.”
(Pred 2 rokmi)

Krásne Vás pozdravujem, som zo Zlatých Moraviec, ale pôsobím na celom Slovensku. Ak túžite po fotografiách, ktoré vyjadrujú Vašu osobnosť, krásu a vzájomnú lásku a emócie, potom si pri mojom štýle fotografovania zaiste prídete na svoje. Preto ak hľadáte fotografie plné ducha, neváhajte ma kontaktovať. Váš termín mám zatiaľ voľný. Ak sa vám moja práca páči, už teraz sa teším na fotografovanie Vášho svadobného dňa, ako i na spoločné prípravy na fotenie. Zatiaľ Vám zo srdca prajem pokojné a radostné dni svadobných príprav. A pozývam Vás pozrieť moje portfólio
7. apr 2014 o 20:28  •  www.fotomoni.sk  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
romikrajcovic (37 r.)
Roman Krajčovič Photography
Roman Krajčovič PRO

Foto a video - Okres Nové Zámky
14

“Https://vimeo.com/170657045 Jedno úžasné svadobné fotenie a to bol piatok 13-teho. Koľko sme sa nasmiali. :-) Milá Monika a Miško s Vami by som si to fotenie zopakoval kedykoľvek. :-) „ Milovať znamená hľadať šťastie toho druhého.“ - Sv. Don Bosco”
(Pred 5 mesiacmi)

fotoportrét
fotoportrét
romikrajcovic (37 r.)
Roman Krajčovič Photography
Roman Krajčovič PRO

Foto a video - Okres Nové Zámky
14

“Https://vimeo.com/170657045 Jedno úžasné svadobné fotenie a to bol piatok 13-teho. Koľko sme sa nasmiali. :-) Milá Monika a Miško s Vami by som si to fotenie zopakoval kedykoľvek. :-) „ Milovať znamená hľadať šťastie toho druhého.“ - Sv. Don Bosco”
(Pred 5 mesiacmi)

@jullytibor Prajem pekný večer, som svadobný fotograf z Nových Zámkov. emoticon Ponúkam vám svoje služby, zároveň dávam do pozornosti moju tvorbu, ktorú nájdete, aj na mojom webe.
7. apr 2014 o 22:02  •  www.romiphoto.com  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
daludapefotoavideostudio (27 r.)
Daludape foto a video studio
Lucia Laczová PRO

Foto a video - Okres Trnava
27

“Hľadáte fotografa a kameramana na Vašu svadbu? Voľné termíny na rok 2017, bookujte! Krásny dník :) Facebook: Daluape foto a video studio PS: Neprehliadnite našu Vianočnú akciu!”
(Pred 6 dňami)

fotoportrét
fotoportrét
daludapefotoavideostudio (27 r.)
Daludape foto a video studio
Lucia Laczová PRO

Foto a video - Okres Trnava
27

“Hľadáte fotografa a kameramana na Vašu svadbu? Voľné termíny na rok 2017, bookujte! Krásny dník :) Facebook: Daluape foto a video studio PS: Neprehliadnite našu Vianočnú akciu!”
(Pred 5 dňami)

Dobrý deň,
ak Vás zaujala moja tvorba rada Vám svadbu nafotím emoticon
S pozdravom
8. apr 2014 o 18:57  •  www.daludape.sk  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
tiborst
Fotograf Tibor Struk
PRO

Foto a video - Okres Trenčín
1
fotoportrét
fotoportrét
tiborst
Fotograf Tibor Struk
PRO

Foto a video - Okres Trenčín
1
 Dobrý deň
Nech sa páči, ak sa Vám páči moja práca, ozvite sa emoticon
8. apr 2014 o 21:06  •  www.tiborstruk.eu  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
fotospis
Katarína Kapsdorfer PHOTOGRAPHY
Katarína Kapsdorfer PRO

Foto a video - Okres Košice
11
fotoportrét
fotoportrét
fotospis
Katarína Kapsdorfer PHOTOGRAPHY
Katarína Kapsdorfer PRO

Foto a video - Okres Košice
11
 Zdravim, bude mi potesenim Vas nafotit emoticon ..Moja práca je kvalitná a cenovo dostupná. Pri fotení sa snažíme o uvoľnenú a príjemnú atmosféru, bez zbytočných strnulých postojov, ale s ohľadom na vás čo najprirodzenejšie.
9. apr 2014 o 12:22  •  www.fotospis.sk  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
funface (29 r.)
FunFace fotobox
Karol Malý PRO

Foto a video - Okres Bratislava
13

“Https://youtu.be/OKjIehdcSxQ”
(Včera)

fotoportrét
fotoportrét
funface (29 r.)
FunFace fotobox
Karol Malý PRO

Foto a video - Okres Bratislava
13

“Https://youtu.be/OKjIehdcSxQ”
(Včera)

Dobrý deň,
Rád by sme Vám ponúkol novinku na slovenskom trhu v oblasti fotenia svadieb FunFace fotobox. Ide o jedinečne zariadenie vhodné na každú svadbu, párty, oslavu, či firemný večierok. Zábava, fotenie, posielanie foto ONLINE, ako aj tlačenie fotiek, to všetko FunFace fotobox hravo zvládne.
11. apr 2014 o 18:25  •  www.funface.sk  •  Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Nevkladaj kontaktné údaje firiem".