Fotograf na svadbu, 13.7.2019, Levice

Profilova fotka
hlada sa Fotograf na 13.7.2019 do Levic. Nejake tipy? Dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
DObry den, napisal som vam do spravy :) FOtky sa mi nedaju pridat :(
Odpovedať
Profilova fotka
@lienkalulu Termín mám voľný, všetky informácie na webovej stránke.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, termín mám zatiaľ voľný. Možete si pozrieť aj moju tvorbu buď tu alebo aj na Fb stránke : Michelle D. Photography. Cenník Vám možem poslať do správy.
Odpovedať
Profilova fotka
@lienkalulu dobrý deň, termín voľný 😉
Odpovedať
Profilova fotka
@lienkalulu Dobrý deň Vám želám, tento termín mám zatiaľ voľný. Nahliadnite na môj web pre všetky info a viac mojej tvorby.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, termín mám ešte voľný, viac informácií posielam do správy, prípadne si ich viete pozrieť na mojom webe :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobry den. Budem rad ak nahliadnete do mojho portfolia. V pripade zaujmu poslem cenovu ponuku. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@lienkalulu pozrite si aj moje svadobne fotografie, viac info na webe
Odpovedať
Profilova fotka
dobrý deň termín svadby máme zatiaľ voľný ak by sa vám naša tvorba páčila sme tu pre vás :)
Odpovedať
Profilova fotka
Pekný deň, rada Vám ponuknem svoje fotoslužby :) Termín mam zatial volny
Odpovedať
Profilova fotka
@lienkalulu Dobrý deň, váš termín mám zatiaľ voľný, ak sa vám páči moja práca, rád vám spravím krásne fotky vášho svadobného dňa :)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobry den, Vas termin mam este volny, ak Vas moja tvorba zaujme nevahajte ma kontaktovat. Pripadne dalsie, fotky a informacie najdete aj na mojich strankach. Dakujem
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@lienkalulu Dobrý deň, rád Vám ponúknem moje profesionálne fotografické služby. Zameriavam sa na svadobnú reportáž. Osobný príbeh pre Vás. Moju najviac aktuálnu tvorbu nájdete na web stránke v časti svadobné príbehy. A na blogu nájdete informácie, ako pracujem. Pozrite si aj referencie na moju tvorbu. Keď budete mať akékoľvek otázky, veľmi rád Vám odpoviem. Prajem Vám príjemný zvyšok dňa, Martin
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň V prípade záujmu Nás kontaktujte Zostávam s pozdravom
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň. Termín je aj u mňa stále voľný. Preposielam sem pár fotiek na ukážku mojej práce. Cenovú ponuku mojich služieb posielam aj do správy. Prajem pekný zvyšok dňa :)
Odpovedať
Profilova fotka
@lienkalulu Dobry den, nahliadnite na moj web :)
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?