Fotograf Bojnice

Profilova fotka
Ahojte 🙂 vedeli by ste mi odporucit nejakeho sikovneho fotografa v Prievidzi. Svadba sa bude konat na zamku v Bojniciach. Dakujem krasne
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň prajem, prosím Vás kedy máte presný termín? Skúste si pozrieť moju tvorbu tu na mojom profile, alebo viac nájdete na fb stránke Michelle D. Photography, poprípade webe . V prípade záujmu pošlem do správy cenovú ponuku. S pozdravom Michaela / fotografka
Odpovedať
Dobrý deň Viktória, v prípade záujmu o moju tvorbu ma neváhajte kontaktovať obratom Vám poslem cenník
Odpovedať
*
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj, skus osloviť Dominika Stehnáča, nájdeš na fb 😊 alebo Mário Novotka. Obaja priamo z PD😊
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, skúste sa pozrieť na môj web, kde nájdete všetky potrebné informácie - a ak by Vás moja práca zaujala neváhajte ma kontaktovať - som Vám plne k dispozícii. S pozdravom a prianím pekného dňa skolnikphotography
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, viac info Vám pošlem v správe 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
dobrý deň sme priamo z Prievidze ak by ste mali záujem sme tu pre vás možnosť aj krátkeho videa aj fotokútik
Odpovedať
Profilova fotka
Skúste pozrieť na mojej stránke alebo v mojom profile. https://dendiszdenko.wixsite.com/mysite
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?