Menu Forum

Fotograf a kameraman v máji alebo v júni 2015 - Vranov nad Topľou,niečo na štýl Martin Ciganek

18. dec 2014  • 
fotoportrét
fotoportrét
lilly8985
9
Registrovala sa 18. októbra 2013 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 34 príspevkov. Má 6 priateľov. Okres Vranov nad Topľou.
fotoportrét
fotoportrét
lilly8985
9
Registrovala sa 18. októbra 2013 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 34 príspevkov. Má 6 priateľov. Okres Vranov nad Topľou.
 Hľadáme fotografa a kameramana, môžu byt aj tím alebo osobitne emoticon chceli by sme svadbu v máji alebo v júni 2015, vo Vranove asi v Patriote emoticon welmi sa mi páči štýl Martina Ciganeka keď newiete kuk na YouTube emoticon kontaktovali sme ho, ale je strašne drahý emoticon niečo v tom štýle. Myslím kamera a farby klipu a fotograf ako Maruska Ihnátova tiež niečo take, robí nádherné fotky, už nám to troska súri emoticon emoticon kludne aj odporucte emoticon ďakujem wopred za info emoticon
14. dec 2014 o 18:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
fotografovanieeu (34 r.)
Svadobný Fotograf
Svadobný Fotograf PRO

Foto a video - Okres Námestovo
25

“Uvoľnil sa mi 8 a 28 október zľava 50% na plný balík. V Balíku máte Prvé fotografie do 48 hodín, Fotostena na svadbe, Fotoalbum, fotokniha, fotoplatno, fotoslideshow, 60 tlačených foto a omnoho viac..”
(Pred 2 mesiacmi)

fotoportrét
fotoportrét
fotografovanieeu (34 r.)
Svadobný Fotograf
Svadobný Fotograf PRO

Foto a video - Okres Námestovo
25

“Uvoľnil sa mi 8 a 28 október zľava 50% na plný balík. V Balíku máte Prvé fotografie do 48 hodín, Fotostena na svadbe, Fotoalbum, fotokniha, fotoplatno, fotoslideshow, 60 tlačených foto a omnoho viac..”
(Pred 2 mesiacmi)

@lilly8985 Dobrý, pozri si moje foto ak Vás osloví termín mám zatiaľ voľný emoticon
14. dec 2014 o 19:01  •  www.fotografovanie.eu  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sokiphoto
sokiphoto
Erik Sokoli PRO

Foto a video - Okres Bardejov
5
fotoportrét
fotoportrét
sokiphoto
sokiphoto
Erik Sokoli PRO

Foto a video - Okres Bardejov
5
 Dobrý deň.
Ponúkam Vám moje služby. V prípade, že Vás moje portfólio a ceny zaujali, neváhajte ma kontaktovať.Rád poskytnem bližšie informácie.
S pozdravom
14. dec 2014 o 19:16  •  www.facebook.com/sokiphoto  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
jilekproduction (39 r.)
jilekproduction - foto - video
Mgr. Rastislav Jílek PRO

Foto a video - Okres Trebišov
24
fotoportrét
fotoportrét
jilekproduction (39 r.)
jilekproduction - foto - video
Mgr. Rastislav Jílek PRO

Foto a video - Okres Trebišov
24
 emoticon Ponúkame Vám naše služby!
15. dec 2014 o 07:41  •  www.jilekproduction.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
julianaphoto
Juliána Kaščáková | fotograf
Juliána Kaščáková PRO

Foto a video - Okres Košice
8

“Milé nevesty a ženíchovia! Stále je k dispozícii pár voľných foto termínov na apríl a máj 2016. Nebojte sa opýtať! :)”
(Pred 8 mesiacmi)

fotoportrét
fotoportrét
julianaphoto
Juliána Kaščáková | fotograf
Juliána Kaščáková PRO

8

“Milé nevesty a ženíchovia! Stále je k dispozícii pár voľných foto termínov na apríl a máj 2016. Nebojte sa opýtať! :)”
(Pred 8 mesiacmi)

Ahoj, skús pozrieť moje portfólio aj na mojej fb stránke. Možno je to to, čo hľadáš emoticon Pre viac info píš.
15. dec 2014 o 08:06  •  www.julianaphoto.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
woowproduction
WooW Production - Svadobné Foto Video
WooW Production PRO

26

“Uz mate svojho vysnivaneho fotografa alebo kameramana - co tak vsetko spolocne v elegantnom prevedeni ? ;-) WooW Production Foto Video - od aprila nas najdete uz v 3 metropolach: Kosice, Praha, Kyjev http://woowpro.sk”
(Včera)

fotoportrét
fotoportrét
woowproduction
WooW Production - Svadobné Foto Video
WooW Production PRO

26

“Uz mate svojho vysnivaneho fotografa alebo kameramana - co tak vsetko spolocne v elegantnom prevedeni ? ;-) WooW Production Foto Video - od aprila nas najdete uz v 3 metropolach: Kosice, Praha, Kyjev http://woowpro.sk”
(Včera)

@lilly8985 mat viac ako peknu svadbu, je volba u nas. Poponahlajte sa s terminom,je to uz o chvilu
15. dec 2014 o 12:11  •  www.woowpro.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lilly8985
9
fotoportrét
fotoportrét
lilly8985
9
 Ďakujem wam wsetkym emoticon pozriem si was, ukážem snubencovi, musím to s ním prediskutowat a keď nás niekto zaujme určite sa ozname emoticon
15. dec 2014 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
vlnkafoto
VlnkaFoto
Mgr. Michaela Demočková PRO

47

“Milé nevesty, uvoľnil sa mi termín 21.5.2016 na svadobné fotenie. Kto by mal záujem, píšte na kontakt@vlnkafoto.sk smile – emotikon”
(Pred 9 mesiacmi)

fotoportrét
fotoportrét
vlnkafoto
VlnkaFoto
Mgr. Michaela Demočková PRO

47

“Milé nevesty, uvoľnil sa mi termín 21.5.2016 na svadobné fotenie. Kto by mal záujem, píšte na kontakt@vlnkafoto.sk smile – emotikon”
(Pred 9 mesiacmi)

@lilly8985 Dobrý deň, som fotografka z Košíc. Niektoré termíny v máji a júni mám ešte voľné. Portrétne svadobné fotenie môžete mať v cene už od 250,- Eur. V prípade záujmu ma neváhajte kontaktovať.
15. dec 2014 o 20:52  •  www.vlnkafoto.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
zsgyuri
JURAJ ZSOK PHOTOGRAPHY
Juraj Zsok PRO

Foto a video - Okres Nové Zámky
56

“Uvolnil sa termín 12.09.2015!!”
(Pred 1 rokom)

fotoportrét
fotoportrét
zsgyuri
JURAJ ZSOK PHOTOGRAPHY
Juraj Zsok PRO

56

(Pred 1 rokom)

čo to znamená že je drahý?emoticon
16. dec 2014 o 16:12  •  www.fotoz.sk www.facebook.com/jurajzsokphotography  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
slavka121212
1
Registrovala sa 12. decembra 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 118 príspevkov.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
slavka121212
1
  • Nevie kedy bude svadba
 @lilly8985 takze nevies termin ani miesto svadby ale viez ze kameraman je drahy, zaujimavy pristup. Nemozes predsa cakat ze kameraman precestuje kvoli tebe dve republiky len za to aby ti to spravil lacno, trosku realneho usudku by nezaskodilo.
17. dec 2014 o 08:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lilly8985
9
fotoportrét
fotoportrét
lilly8985
9
 slavka121212@ Zkludni sa dobre? Ja mam termíny voľne co sa týka hotela! Len sa snažím zosúladiť kameru s miestom, lebo nie každý ma v tejto dobe wolny termín... A nekaz mi den , žiadala som tu o radu co sa týka kameramanov a fotografov a nie múdre rečy, ked nemáš co robit, prispievaj do inej diskusie svojimi perlami a nie sem ... A predstaw si ze by precestoval dwe republiky, a miesto svadby mame...ale teba to zaujímať nemusí, akurát som z teba dost rozčúlena a kazis mi den, newiem o co ti ide, no dobrý úmysel to nieje ....
17. dec 2014 o 08:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lilly8985
9
fotoportrét
fotoportrét
lilly8985
9
 @slavka121212 Zkludni sa dobre? Ja mam termíny voľne co sa týka hotela! Len sa snažím zosúladiť kameru s miestom, lebo nie každý ma v tejto dobe wolny termín... A nekaz mi den , žiadala som tu o radu co sa týka kameramanov a fotografov a nie múdre rečy, ked nemáš co robit, prispievaj do inej diskusie svojimi perlami a nie sem ... A predstaw si ze by precestoval dwe republiky, a miesto svadby mame...ale teba to zaujímať nemusí, akurát som z teba dost rozčúlena a kazis mi den, newiem o co ti ide, no dobrý úmysel to nieje ....
17. dec 2014 o 08:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lilly8985
9
fotoportrét
fotoportrét
lilly8985
9
 @zsgyuri no tak do 1400€ aj s ubytovaním na 2dni a to len kamera bez foto, ale je prawda ze naši kameramani na sk naňho nemajú emoticon
17. dec 2014 o 08:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
slavka121212
1
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
slavka121212
1
  • Nevie kedy bude svadba
 Prepac ale ty pises v maji alebo v juni vo Vranove asi v Patriote, reagujem len na tvoj prispevok. A nemusis si kazit den ja za to nemozem ze nedas alebo nemas na svojho vysnivaneho kameramana.
Dam ti malu radu, usetri na fotografovi, nezavolaj par ludi co si ich dlho nevidela alebo len s povinnosti ich chces pozvat a objednaj si kameramana ktoreho chces, kazdy kameraman a fotograf ma svoj vlastny rukopis, ziadne ine alternativy neexistuju.
17. dec 2014 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
slavka121212
1
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
slavka121212
1
  • Nevie kedy bude svadba
 Ak ked sk kameramani nanho nemaju tak sa nevypytuj tu ale chod na beremese a tam hladaj
17. dec 2014 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
zsgyuri
JURAJ ZSOK PHOTOGRAPHY
Juraj Zsok PRO

56

(Pred 1 rokom)

fotoportrét
fotoportrét
zsgyuri
JURAJ ZSOK PHOTOGRAPHY
Juraj Zsok PRO

56

(Pred 1 rokom)

@lilly8985 No na kameru skús pandorasbox - je aj tu na mojasvadba,podľa mňa je špička na SK.S fotom Ti viem pomôcť ja...emoticon
17. dec 2014 o 10:58  •  www.fotoz.sk www.facebook.com/jurajzsokphotography  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
manka555
3
Registrovala sa 27. júna 2013 na mojasvadba.sk. Pridala 157 príspevkov. Okres Bratislava.
  • Nevie kedy bude svadba
    okres Bratislava
fotoportrét
fotoportrét
manka555
3
Registrovala sa 27. júna 2013 na mojasvadba.sk. Pridala 157 príspevkov. Okres Bratislava.
  • Nevie kedy bude svadba
    okres Bratislava
 A pozrieť si celé videá nie iba klipy aby neprišlo potom sklamanie z úžasného kameramana emoticon
Na webe majú iba klipy !
18. dec 2014 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra.
2. feb 2015 o 10:44 • olha