Fotograf a kameraman 25.11.2017

Profilova fotka
Hladám šikovného kameramana a fotografa na našu svadbu dna 25.11.2017 v horelici. Dakujem za kazde odporučania :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Príjemný dobrý deň Váš termín máme ešte voľný v prípade záujmu o viac info nás neváhajte kontaktovať S pozdravom Mirka a Maťo
Odpovedať
Profilova fotka
@janka135 Pred výberom fotografa si dôkladne pozrite jeho kompletnú prácu. Nezverujte svoju svadbu do rúk niekomu iba preto, lebo má na webe vystavených niekoľko dokonalých nastajlovaných portrétov. Platíte fotografa za celodennú prácu, vyžiadajte si preto celé svadby. Portrétové fotenie ako-tak zvládne relatívne veľa fotografov, ale nafotiť celú svadbu na slušnej úrovni iba málokto.
Odpovedať
Profilova fotka
Viac foto na webe. Termin volny
Odpovedať
Profilova fotka
termín máme voľný ... posielam cenovú ponuku do IP
Odpovedať
Profilova fotka
Pekný večer prajem, Váš termín mám voľný. Pokiaľ Vás moja práca zaujme, rád poskytnem viac info. S pozdravom
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň. Pozrite si naše portfólio, ak by Vás naša práca zaujala, určite nás kontaktujte. Za veľmi exkluzívnu cenu Vám vieme momentálne zabezpečiť v našej SVADOBNEJ AKCII kameramana + fotografa. 8-) Je možnosť ešte mnoho ďalších služieb, ktoré si u nás viete za príplatok objednať, druhého kameramana, kamerový žeriav, foto-knihu atď ... S pozdravom video-štúdio MAVEX 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
@janka135 ahoj, pozrite si na webe moje fotky, ak sa Vám budú páčiť a moja práca vás zaujala, budem rád ak ma kontaktujete.
Odpovedať
Profilova fotka
ak by sa vám naša tvorba páčila máme voľný termín . Sme mladá dvojka plná nápadov :)
Odpovedať
Profilova fotka
Pekny den Vam prajem. V tento termin som Vam plne k dispozicii. Pozrite si moju tvorbu tu na Moja Svadba, pripadne na mojom webe, ak Vas zaujme, nevahajte ma kontaktovat. Na tento termin Vam viem ponuknut aj zlavu, kedze ide uz o neskory jesenny termin.Dakujem, tesim sa na pripadnu spolupracu.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, Váš termín mám voľný a rád Vám spravím peknú spomienku na Váš veľký deň. Ponuku posielam do IP. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, ak Vás zaujala naša práca veľmi rada Vám ponúknem naše služby. :-) V prípade, že máte nejaké otázky odpoviem Vám prostredníctvom emailu alebo IP. Ďakujem S pozdravom
Odpovedať
Profilova fotka
Ponúkam Vám svoje služby ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Dobry den, Vas termin mam volny a budem rad ked si pozriete fotografie na mojej webstranke. Do pozornosti davam hlavne sekciu Blog kde najdete fotografie z celych svadieb - svadobne pribehy (nielen portrety) :)
Odpovedať
Profilova fotka
Taktiez volne :)
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?