Fotograf 30.7.2016 štýl niečo také ako Martin Cintula

Profilova fotka
Viete mi poradiť niekto niekoho takého? :)
Odpovedať
Profilova fotka
Krasny vecer prajem. Ak mate zaujem, kontaktujte ma dohodneme sa:-)
Odpovedať
Profilova fotka
@haluta Pekný večer prajem. Pozrite si aj moje svadobné fotografie :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Taký štýl ako on nemám, ale mám iný (svoj)... :D Skúste pozrieť moje práce. Termín zatiaľ voľný... :)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý večer, tiež nemám štýl ako Martin, mám iný, ale pozriete môj web a presvedčte sa. Ak by ste mali otázky, kľudne píšte :) S pozdravom Radovan Škohel
Odpovedať
Profilova fotka
Dobry den, kazdy fotograf je stylovo uplne iny, ale skuste mrknut aj na moju pracu. Ak by Vas zaujala, rad zodpoviem pripadne otazky ;)
Odpovedať
@haluta ahoj, ja len tak pre info, že či je p. Martin Cintula pre tvoj termín obsadený, alebo sa ti zdá príliš drahý. lebo aj ja hľadám nejaký dobrý pomer medzi kvalitou a cenou :)
Odpovedať
Profilova fotka
@haluta niesom si isty ci nejaky fotograf sa bude snazit byt ako p. Cintula ale ak aj niekoho takeho najdete nebude to to iste...A budete potom spokojna??? Nebolo by lepsie hladat fotografa ktoreho styl sa vam paci nez hladat niekoho kto sa bude snazit napodobnit niekoho ineho??? Myslim ze na kazdom fotografovi je skvele to ze jednu scenu vam kazdy odfoti inak, kazdy ma ine oko a iny cit a videnie. Kazdy ma iny styl a to ho robi jedinecnym. Hladajte to co ssa vam paci...Ak je to p.Cintula oslovte ho....ak ma termin obsadeny hladajte dalej a vyberajte podla portfolia daneho fotografa.... Ponukol by som vam aj ja svoje sluzby ale v termina vasej svadby uz nieco mam tak aspon vam poradim ja za seba. VYBERAJTE PODLA FOTIEK NIE podla ceny.
Odpovedať
Profilova fotka
@bodulienka je obsadený :( už som mu písala :(
Odpovedať
Profilova fotka
@tommyfoto jemu som písala, veľmi som ho chcela ale je obsadený. Páči sa mi taký štýl, nie klasické typické fotografie. Preto som poprosila radu. Ďakujem :)
Odpovedať
Profilova fotka
Len na rychlo som prebehol "kolegove" fotky, okrem ineho rad robi siroke zabery a pouziva sirokouhly objektiv - fisheye. Takze Vam moze pomoct, ked sa alternativnych fotografov spytate, ci maju tiez takyto objektiv.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj, skús pozrieť aj moje portfólio a môj pohľad. Ak sa Ti zapáči, napíš! :)
Odpovedať
Profilova fotka
Širokáč má svoje čaro :) Banská Bystrica - celá SR, foto-video v cene
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ak by sa vám páčila naša práca :D
Odpovedať
Profilova fotka
@haluta Dobry den, termin zatial mame este dostupny pre Foto (fotografa) rovanko aj Video (kameramana) staci sa vcasne ozvat . ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Zdravicko, prezrite si moju stranku a nevahajte sa mi ozvat. Obojstranna spokojnost, profesionalita a kreativita zarucena ;)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobry den @haluta , Vas termin mam volny, prikladam Vam na ukazku zopar fotografii z mojej tvorby. Styl fotenia nemam ako pan Martin, ale skuste pozriet, mozno Vas zaujmem :) Prajem krasny den.
Odpovedať
Profilova fotka
Môžete pozrieť aj ku mne :)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, rád Vám ponúknem moje služby svadobnej fotografie. Poztrite si moje stránky a prípadne ja Facebook. Keď Vás moja tvorba osloví, rád Vám odpovem na otázky :-)
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?