Menu Forum

Fotograf 30.7.2016 štýl niečo také ako Martin Cintula

8. mar 2016  • 
fotoportrét
fotoportrét
haluta
3
Registrovala sa 17. septembra 2013 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 107 príspevkov. Má 5 priateľov. Okres Námestovo.
fotoportrét
fotoportrét
haluta
3
Registrovala sa 17. septembra 2013 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 107 príspevkov. Má 5 priateľov. Okres Námestovo.
 Viete mi poradiť niekto niekoho takého? emoticon
1. dec 2015 o 15:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
milanmatuska
Milan Matuška
Milan Matuška PRO

Foto a video - Okres Trnava
8

“Profesionálne fotografie. Fotím svadby, rodinné foto, deti, glamour, fashion. Príroda nám krásne rozkvitla, neváhajte si rezervovať jarné presvadobné fotenie alebo fotenie rande. Moje práce nájdete tu na MS alebo na www.milanmatuska.com. Ďakujem za záujem.”
(Pred 8 mesiacmi)

fotoportrét
fotoportrét
milanmatuska
Milan Matuška
Milan Matuška PRO

Foto a video - Okres Trnava
8

“Profesionálne fotografie. Fotím svadby, rodinné foto, deti, glamour, fashion. Príroda nám krásne rozkvitla, neváhajte si rezervovať jarné presvadobné fotenie alebo fotenie rande. Moje práce nájdete tu na MS alebo na www.milanmatuska.com. Ďakujem za záujem.”
(Pred 8 mesiacmi)

Krasny vecer prajem. Ak mate zaujem, kontaktujte ma dohodneme saemoticon
1. dec 2015 o 18:03  •  www.milanmatuska.com  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
romikrajcovic (37 r.)
Roman Krajčovič Photography
Roman Krajčovič PRO

Foto a video - Okres Nové Zámky
14

“Https://vimeo.com/170657045 Jedno úžasné svadobné fotenie a to bol piatok 13-teho. Koľko sme sa nasmiali. :-) Milá Monika a Miško s Vami by som si to fotenie zopakoval kedykoľvek. :-) „ Milovať znamená hľadať šťastie toho druhého.“ - Sv. Don Bosco”
(Pred 5 mesiacmi)

fotoportrét
fotoportrét
romikrajcovic (37 r.)
Roman Krajčovič Photography
Roman Krajčovič PRO

Foto a video - Okres Nové Zámky
14

“Https://vimeo.com/170657045 Jedno úžasné svadobné fotenie a to bol piatok 13-teho. Koľko sme sa nasmiali. :-) Milá Monika a Miško s Vami by som si to fotenie zopakoval kedykoľvek. :-) „ Milovať znamená hľadať šťastie toho druhého.“ - Sv. Don Bosco”
(Pred 5 mesiacmi)

@haluta Pekný večer prajem. Pozrite si aj moje svadobné fotografie emoticon
1. dec 2015 o 18:12  •  www.romiphoto.com  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
shphoto
SHINE VISION | Simona Hulmanová
Simona Hulmanová PRO

Foto a video - Okres Bratislava
65

“Hľadáte svadobného fotografa? Skúste pozrieť moje práce ... :) Ešte mám nejaké voľné termíy na rok 2017! www.shinevision.sk”
(Včera)

fotoportrét
fotoportrét
shphoto
SHINE VISION | Simona Hulmanová
Simona Hulmanová PRO

65

“Hľadáte svadobného fotografa? Skúste pozrieť moje práce ... :) Ešte mám nejaké voľné termíy na rok 2017! www.shinevision.sk”
(Včera)

Taký štýl ako on nemám, ale mám iný (svoj)... :D

Skúste pozrieť moje práce.
Termín zatiaľ voľný... emoticon
1. dec 2015 o 18:21  •  www.shinevision.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
radovan2511
Radovan Škohel
Radovan Škohel PRO

Foto a video - Okres Malacky
10
fotoportrét
fotoportrét
radovan2511
Radovan Škohel
Radovan Škohel PRO

Foto a video - Okres Malacky
10
 Dobrý večer, tiež nemám štýl ako Martin, mám iný, ale pozriete môj web a presvedčte sa.

Ak by ste mali otázky, kľudne píšte emoticon

S pozdravom Radovan Škohel
1. dec 2015 o 19:11  •  www.radovanskohel.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
nedeliak
Nedeliak Photo
Daniel Nedeliak PRO

23
fotoportrét
fotoportrét
nedeliak
Nedeliak Photo
Daniel Nedeliak PRO

23
 Dobry den, kazdy fotograf je stylovo uplne iny, ale skuste mrknut aj na moju pracu. Ak by Vas zaujala, rad zodpoviem pripadne otazky ;)
1. dec 2015 o 20:06  •  www.nedeliakphoto.sk/  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
bodulienka
1
Registrovala sa 29. októbra 2015 na mojasvadba.sk. Pridala 9 príspevkov. Má 1 priateľa.
  • Svadba bola 9. apríla 2016
    okres Nitra
fotoportrét
fotoportrét
bodulienka
1
Registrovala sa 29. októbra 2015 na mojasvadba.sk. Pridala 9 príspevkov. Má 1 priateľa.
  • Svadba bola 9. apríla 2016
    okres Nitra
 @haluta ahoj, ja len tak pre info, že či je p. Martin Cintula pre tvoj termín obsadený, alebo sa ti zdá príliš drahý. lebo aj ja hľadám nejaký dobrý pomer medzi kvalitou a cenou emoticon
1. dec 2015 o 20:33  •  Svadba bola v apríli 2016  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
tommyfoto (31 r.)
Tomáš Paule - Tommyfoto
Tomas Paule PRO

Foto a video - Okres Bánovce nad Bebravou
16

“Milé nevesty....ak planujete svadbu a este stale nemate svojho fotografa rad by som vam ponukol moje sluzby....Nejake terminy na rok 2017 su este volne.... Nejake komplet svadby odomna si mozete pozriet na mojom webe: http://www.tomaspaule.sk/blog/ pripadne ak by ste chceli vidiet este viac fotiek tak : https://www.facebook.com/SvadobnyFotografTomasPaule”
(Pred 2 týždnami)

fotoportrét
fotoportrét
tommyfoto (31 r.)
Tomáš Paule - Tommyfoto
Tomas Paule PRO

Foto a video - Okres Bánovce nad Bebravou
16

“Milé nevesty....ak planujete svadbu a este stale nemate svojho fotografa rad by som vam ponukol moje sluzby....Nejake terminy na rok 2017 su este volne.... Nejake komplet svadby odomna si mozete pozriet na mojom webe: http://www.tomaspaule.sk/blog/ pripadne ak by ste chceli vidiet este viac fotiek tak : https://www.facebook.com/SvadobnyFotografTomasPaule”
(Pred 2 týždnami)

@haluta niesom si isty ci nejaky fotograf sa bude snazit byt ako p. Cintula ale ak aj niekoho takeho najdete nebude to to iste...A budete potom spokojna??? Nebolo by lepsie hladat fotografa ktoreho styl sa vam paci nez hladat niekoho kto sa bude snazit napodobnit niekoho ineho??? Myslim ze na kazdom fotografovi je skvele to ze jednu scenu vam kazdy odfoti inak, kazdy ma ine oko a iny cit a videnie. Kazdy ma iny styl a to ho robi jedinecnym. Hladajte to co ssa vam paci...Ak je to p.Cintula oslovte ho....ak ma termin obsadeny hladajte dalej a vyberajte podla portfolia daneho fotografa.... Ponukol by som vam aj ja svoje sluzby ale v termina vasej svadby uz nieco mam tak aspon vam poradim ja za seba. VYBERAJTE PODLA FOTIEK NIE podla ceny.
1. dec 2015 o 21:06  •  www.tomaspaule.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
haluta
3
fotoportrét
fotoportrét
haluta
3
 @bodulienka je obsadený :( už som mu písala :(
1. dec 2015 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
haluta
3
fotoportrét
fotoportrét
haluta
3
 @tommyfoto jemu som písala, veľmi som ho chcela ale je obsadený. Páči sa mi taký štýl, nie klasické typické fotografie. Preto som poprosila radu. Ďakujem emoticon
1. dec 2015 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
vlado_ivan_photo
Vlado Ivan Photo
Vladimír Ivan PRO

Foto a video - Okres Martin
17

“Svadobny den je tak vynimocny, preto si zasluzi, aby vase spomienky ostali co najkrajsie zaznamenane. AK sa vam paci nasa tvorba, budeme velmi radi ak si u nas zarezervujete termin fotenia. Viac nasej prace si mozete pozriet aj na nasej web stranke www.vladoivanphoto.sk, alebo nasej FB stranke Vlado Ivan Photo. Fotime po celom Slovensku.”
(Pred 1 rokom)

fotoportrét
fotoportrét
vlado_ivan_photo
Vlado Ivan Photo
Vladimír Ivan PRO

Foto a video - Okres Martin
17

“Svadobny den je tak vynimocny, preto si zasluzi, aby vase spomienky ostali co najkrajsie zaznamenane. AK sa vam paci nasa tvorba, budeme velmi radi ak si u nas zarezervujete termin fotenia. Viac nasej prace si mozete pozriet aj na nasej web stranke www.vladoivanphoto.sk, alebo nasej FB stranke Vlado Ivan Photo. Fotime po celom Slovensku.”
(Pred 1 rokom)

Len na rychlo som prebehol "kolegove" fotky, okrem ineho rad robi siroke zabery a pouziva sirokouhly objektiv - fisheye.
Takze Vam moze pomoct, ked sa alternativnych fotografov spytate, ci maju tiez takyto objektiv.
1. dec 2015 o 23:22  •  www.vladoivanphoto.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
julianaphoto
Juliána Kaščáková | fotograf
Juliána Kaščáková PRO

Foto a video - Okres Košice
8

“Milé nevesty a ženíchovia! Stále je k dispozícii pár voľných foto termínov na apríl a máj 2016. Nebojte sa opýtať! :)”
(Pred 8 mesiacmi)

fotoportrét
fotoportrét
julianaphoto
Juliána Kaščáková | fotograf
Juliána Kaščáková PRO

8

“Milé nevesty a ženíchovia! Stále je k dispozícii pár voľných foto termínov na apríl a máj 2016. Nebojte sa opýtať! :)”
(Pred 8 mesiacmi)

Ahoj, skús pozrieť aj moje portfólio a môj pohľad. Ak sa Ti zapáči, napíš! emoticon
2. dec 2015 o 07:27  •  www.julianaphoto.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
fotografum
Miro Kuruc - FotografUM
Miro Kuruc PRO

Foto a video - Okres Banská Bystrica
17

“BB, ZV, NR - Posledné voľné termíny na september: 12.09. a 26.09. 2015 ;)”
(Pred 1 rokom)

fotoportrét
fotoportrét
fotografum
Miro Kuruc - FotografUM
Miro Kuruc PRO

Foto a video - Okres Banská Bystrica
17

“BB, ZV, NR - Posledné voľné termíny na september: 12.09. a 26.09. 2015 ;)”
(Pred 1 rokom)

Širokáč má svoje čaro emoticon Banská Bystrica - celá SR, foto-video v cene
2. dec 2015 o 13:40  •  www.fotografum.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
nikoletka258 (24 r.)
Foto-ateliér Nika art
nikoleta jančichová PRO

Foto a video - Okres Partizánske
20
fotoportrét
fotoportrét
nikoletka258 (24 r.)
Foto-ateliér Nika art
nikoleta jančichová PRO

Foto a video - Okres Partizánske
20
 ak by sa vám páčila naša práca :D
8. jan o 12:21  •  www.nika-art.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
woowproduction
WooW Production - Svadobné Foto Video
WooW Production PRO

26

“Dali sme si zalezat a upiekli sme 3 krasne svadby ktore stihame odovzdat este pred sviatkami , ukazky na nasom webe, to ak by niekto tento odkaz aj zbadal .. . ;-) WooW Production Foto Video http://www.woowpro.sk”
(Včera)

fotoportrét
fotoportrét
woowproduction
WooW Production - Svadobné Foto Video
WooW Production PRO

26

“Dali sme si zalezat a upiekli sme 3 krasne svadby ktore stihame odovzdat este pred sviatkami , ukazky na nasom webe, to ak by niekto tento odkaz aj zbadal .. . ;-) WooW Production Foto Video http://www.woowpro.sk”
(Včera)

@haluta Dobry den, termin zatial mame este dostupny pre Foto (fotografa) rovanko aj Video (kameramana) staci sa vcasne ozvat . emoticon
11. jan o 20:51  •  www.woowpro.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
clavicle
Clavicle Photography
Milan Clavo PRO

2
fotoportrét
fotoportrét
clavicle
Clavicle Photography
Milan Clavo PRO

2
 Zdravicko, prezrite si moju stranku a nevahajte sa mi ozvat. Obojstranna spokojnost, profesionalita a kreativita zarucena ;)
12. jan o 04:13  •  www.claviclephotography.com  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
pm_remembersk (28 r.)
Remember.sk | FOTO
Pavol Mitošinka PRO

5

“Krásny deň prajem :) Pozývam Vás na moj novozaložený profil, pozriet si tvorbu/ponuku a prípadne aj web stránku www.remember.sk Zopár volných termínov sa v tomto roku v novembri ešte nájde. Oveľa viac sa ich však nájde v roku 2016, ak by ste mali záujem alebo otázky, kontaktujte ma, s radosťou Vám na všetko odpoviem :) Prajem pekný a ničím nerušený”
(Pred 1 rokom)

fotoportrét
fotoportrét
pm_remembersk (28 r.)
Remember.sk | FOTO
Pavol Mitošinka PRO

5

“Krásny deň prajem :) Pozývam Vás na moj novozaložený profil, pozriet si tvorbu/ponuku a prípadne aj web stránku www.remember.sk Zopár volných termínov sa v tomto roku v novembri ešte nájde. Oveľa viac sa ich však nájde v roku 2016, ak by ste mali záujem alebo otázky, kontaktujte ma, s radosťou Vám na všetko odpoviem :) Prajem pekný a ničím nerušený”
(Pred 1 rokom)

Dobry den @haluta , Vas termin mam volny, prikladam Vam na ukazku zopar fotografii z mojej tvorby. Styl fotenia nemam ako pan Martin, ale skuste pozriet, mozno Vas zaujmem emoticon
Prajem krasny den.
8. mar o 01:29  •  www.remember.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
novanska (32 r.)
Eva Novanská - Svadobné fotografie
Eva Novanská PRO

2
fotoportrét
fotoportrét
novanska (32 r.)
Eva Novanská - Svadobné fotografie
Eva Novanská PRO

2
 Môžete pozrieť aj ku mne emoticon
8. mar o 07:28  •  www.evanovanska.com  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sueart
Martin Almáši - svadobný fotograf
Martin Almáši PRO

Foto a video - Okres Zvolen
23
fotoportrét
fotoportrét
sueart
Martin Almáši - svadobný fotograf
Martin Almáši PRO

Foto a video - Okres Zvolen
23
 Dobrý deň, rád Vám ponúknem moje služby svadobnej fotografie. Poztrite si moje stránky a prípadne ja Facebook. Keď Vás moja tvorba osloví, rád Vám odpovem na otázky emoticon
8. mar o 21:55  •  www.sueart.eu  • Odpovedz  •  Páči sa mi to