Fotograf 3.6. 2017 Zilina

Hľadam fotografa na svadbu 3.6.2017 v okoli Ziliny
Odpovedať
Profilova fotka
Pozrite si dôkladne celé svadby fotografov, nie iba verejne vystavované pozlátko, ktoré v niektorých prípadoch nevzniklo na reálnej svadbe, ale na workshope.
Odpovedať
Profilova fotka
Rád Vám ponúknem svoje fotografické služby, v prípade záujmu alebo otázok ma kedykoľvek kontaktujte...
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň váš termín máme ešte voľný ak by ste mali záujem sme tu pre vás počas marca máme aj zľavy na svadobné balíčky
Odpovedať
Profilova fotka
S potešením Vám chcem ponúknuť svoj pohľad na Váš príbeh. Prosím neváhajte ma kontaktovať v prípade akýchkoľvek otázok. Malá ukážka mojej práce:
Odpovedať
Profilova fotka
@evuch Skúste si pozrieť aj moju prácu, ak Vás zaujme rád doplním bližšie info.
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
@evuch termin dostupny pre foto aj video ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@evuch viac fotografii nájdete na mojom profile alebo webovej stránke... Ak by ste mali záujem alebo nejaké otázky stačí mi napísať správu.
Odpovedať
@photostancik presne tak.suhlasim s vami.niektore fotky tu prezentovane su sice krasne ale umele.ako z casopisu.bez emocie..o com su?podla mna krasna fotka vonia emociou danej chvile..a to nedokaze upravit ziadny photoshop
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, ponúkam Vám naše foto a video služby. V prípade, že máte nejaké otázky odpoviem Vám prostredníctvom IP alebo emailu. :-) Ďakujem S pozdravom
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?