Fotograf 19 sept. 2015, Ba - Šaľa

portréty,sobáš-BA, hostina Šaľa, uprednostňujem zaujímavé foto s nápadom nie klasika ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, rada Vám ponúknem naše foto a video služby. Organizujeme aj komplet svadby podľa požiadaviek klientov. :-) V prípade, že sa Vám páči naša tvorba a zaujíma Vás odpoveď na Vaše otázky rada Vám odpoviem. Ďakujem S pozdravom
Odpovedať
Profilova fotka
Do IP som Vám poslal ponuku. Ak by ste mala akékoľvek otázku rád Vám na ne odpoviem :)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj, skus mna. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý večer,pozrite aj moju tvorbu. Všetko potrebné (balíky,ceny,fotky a informácie) nájdete na mojej webovej stránke. 😊
Odpovedať
Profilova fotka
Ponúkam svoje služby
Odpovedať
Dátum volný:-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, rád Vám ponúknem moje služby svadobnej fotografie. Pozrite si aj webové stránky: Keď budete mať akékoľvek otázky, rád Vám odpoviem :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň. Pozrite moju prácu. Pokial Vás zaujme napíšte. Rád Vám urobím kvalitnú pamiatku na Vašu svadbu. Z úctou Peter Mrázik
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
Dobrý deň váš termín mám zatiaľ voľný a rada by som vám ponúkla naše služby , Teraz svadobné fotenie aj s 30% zľavou
Odpovedať
Profilova fotka
FotoStar je zábavná fotokabínka, s ktorou sa na žiadnej svadbe rozhodne nudiť nebudete ! Výsledkom sú fotky (vzorky) v prílohe, ktoré môžete ponechať svadobčanom, alebo aj nalepiť do knihy hostí , nakoľko sa fotky ihneď vytláčajú z fotoautomatu :) Pre viac info nás neváhajte kontaktovať ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Neviete si vybrať svadobného fotografa? Vyskúšajte RBG STYLE a máte postarané nielen o fotografa ale aj o vizážistku, ktorá sa venuje aj modelovaniu nechtov, 3D-6D mihalniciam. S týmto tímom profesionálov máte postarané o viac problémov. Snažia sa zachytiť prirodzenú krásu než umelú dokonalosť. Preferujú skôr zachytenie atmosféry , aby ste mali na čo po rokoch spomínať. Zažite ich aj na Vašej svadbe hocikde na Slovensku.
Odpovedať
Článok sa načítava...
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?