25.5.2019 Svadba Veľké Rovné

Dobrý deň, hľadám fotografa na svadbu. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@prekvapenanevesta Dobrý deň, na výber mám pre Vás viac ponúk, nahliadnite na môj web, kde nájdete všetky info Pekný deň Miqo
Odpovedať
Profilova fotka
@prekvapenanevesta Dobry den, ak Vás zaujme moja FOTO tvorba, neváhajte ma kontaktovať :) Be happy ;)
Odpovedať
Profilova fotka
@prekvapenanevesta Dobry deň, v prípade záujmu si skúste kliknúť na moju webovú stránku, nájdete tam aj portfólio aj cenník služieb.
Odpovedať
Profilova fotka
dobrý deň termín svadby máme voľný ak by ste mali záujem sme tu pre vás
Odpovedať
Profilova fotka
termín mám voľný posielam ponuku do IP
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
Dobrý deň, rada Vám ponúknem naše foto alebo video služby. V prípade, že Vás zaujala naša tvorba rada Vám odpoviem na akékoľvek otázky. :-) Ďakujem S pozdravom
Odpovedať
Profilova fotka
ak by ste mali záujem termín máme ešte voľný :) sme mladá dvojka plná nápadov
Odpovedať
Profilova fotka

Odpovedať
Profilova fotka
@prekvapenanevesta dobrý deň, svoju ponuku som Vám poslala v správe ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@prekvapenanevesta Dobrý deň,ak je to ešte aktuálne,rád Vám ponúknem služby fotografa,posielam IP
Odpovedať
Profilova fotka
@prekvapenanevesta Pekný deň Vám prajem, Váš termín mám voľný a rád budem Vašim fotografom. Moju najviac aktuálnu tvorbu nájdete na web stránke. Keď budete mať akékoľvek otázky, rád Vám odpoviem. Martin
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Dobrý deň prajem, termín mám voľný :). Pre viac infromácií mi kľudne napíšte správu :).
Odpovedať
Profilova fotka
Rád Vám ponúknem svoje fotografické služby, v prípade záujmu alebo otázok ma kedykoľvek kontaktujte...
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?