Menu Forum

24.10.2015 - odstupim termin

12. feb 2015  • 
fotoportrét
fotoportrét
sunnyke
62
Registrovala sa 17. septembra 2014 na mojasvadba.sk. Pridala 80 príspevkov. Má 23 priateľov. Aberdeen, Veľká Británia.
fotoportrét
fotoportrét
sunnyke
62
Registrovala sa 17. septembra 2014 na mojasvadba.sk. Pridala 80 príspevkov. Má 23 priateľov. Aberdeen, Veľká Británia.
 Ahojte. Ak by ste mali niektora zaujem o fotografa Matusa Vencurika, odstupim termin 24.10.2015. Presuvame svadbu a uz sme zaplatili zalohu. Foti prevazne Vych. Slovensko. Dakujem.
22. jan 2015 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
jansencakphoto
Ján Senčák Photography
Ján Senčák PRO

Foto a video - Okres Prešov

“Milé nevesty, uvoľnil sa mi nečakane populárny termín 8. augusta. Pokiaľ by ste mali záujem, ponúkam na tento termín zľavu 10% na celodenné fotenie. Akcia platí na celé Slovensko a cestovné je zadarmo (v cene). Viacej info osobne.”
(Pred 1 rokom)

fotoportrét
fotoportrét
jansencakphoto
Ján Senčák Photography
Ján Senčák PRO

Foto a video - Okres Prešov

“Milé nevesty, uvoľnil sa mi nečakane populárny termín 8. augusta. Pokiaľ by ste mali záujem, ponúkam na tento termín zľavu 10% na celodenné fotenie. Akcia platí na celé Slovensko a cestovné je zadarmo (v cene). Viacej info osobne.”
(Pred 1 rokom)

@sunnyke Dobrý deň, pokiaľ ste raz zaplatili zálohu, tá je zvyčajne nevratná v prípade zrušenia termínu. Fotograf sa tým chráni, že nepríde o kšeft v obsadený termín (stávalo sa, že klienti zrušili termín pár dní pred svadbou a fotograf na daný termín odmietol iných klientov, pretože už bol obsadený - to je zmyslom zálohy). Patrí však k dobrým mravom (zvlášť v Spojenom kráľovstve, a verím, že na Slovensku sú tiež slušní dodávatelia, že sme na minimálne takej úrovni ako v Británii), že v prípade, ak daný termín fotograf znova obsadí, zálohu Vám vráti. Takže držte palce Matúšovi, aby Váš termín čo najskôr obsadil a zálohu Vám vrátilemoticon. Času je ešte relatívne dosť. Vľa šťastia. S pozdravom, Ján Senčák
25. jan 2015 o 23:49  •  www.sencak.com/sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sunnyke
62
fotoportrét
fotoportrét
sunnyke
62
 @jansencakphoto Dakujem za reakciu emoticon Ja som Matusa zatial nezrusila, iba som posunula termin na dalsi rok, pretoze sme sa unahlili s vyberom saly a novu miestnost uz maju obsadenu v nasom pôvodom termine. Matus je ochotny nam posunut termin, ale musíme najst za seba nahradu, co je pochopitelne. Co sa tyka zalohy, samozrejme, ja chapem jej zmysel a absolutne suhlasim, ze ked niekto zrusi termin, tak zaloha je nevratna. Ak vsak clovek za seba najde nahradu, nemalo by ist len o dobru volu dodovatela (je jedno akého), ale zaloha by sa mala vracat automaticky. Ked chcete kvalitných dodavatelov, musite svadbu planovat dlhe mesiace ci roky dopredu a vzdy je tam riziko, ze sa stane nejaka neocakavana udalost.
26. jan 2015 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sunnyke
62
fotoportrét
fotoportrét
sunnyke
62
 Este to je stale aktualne, ak by niekto chcel.
12. feb 2015 o 05:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to