Plánujeme svadbu v júni 2013. Čo treba vybaviť?

tak pondelok chceme ist so snubencom na faru v bratislave teda farnost domu sv martina a vybavit si datum sobasa......... teda myslim ze to by sa malo urobit ako prve..... a potom na matriku vypisat tu ziadost? poradte mi zienky som stratena priatel je zavaleny pracou a vybavuujem toa zistujem to ja ..... tak by som optrbovala uzitocne rady co treba urobit.dakujem :)
Odpovedať
Profilova fotka
@majka0000 Pišeš ze v juni my mame 8.juna a mame vybavene kostol matriku mas cas to az neskor. Hlavne salu aby bola nhodna tvojim podmienkam . Unas to bolo tažko lae chvala bohju nasli sme tu pravu. Potom kameraman , fotograf DJ alebo kapela aj to uz mame . TEraz mozno natrafis aj na nieake akcie ked nie su svadby. Ale nenechavaj to na poslednu chvilu lebo dobry ludia su uz obsadeny. my uz mame aj cukrarku zarezervovanu . Kvetinarstvo ti staci aj na buduco rok ja som sa rozhodla pre latkovu kyticu. A take drobnosti ako su pohare SPZ vankusik pierka take veci si kupujeme uz mesiac a aj na vianoce si chceme este kupit naco kupovat somariny . Obručky asi v januari kupime, SVadobne saty ak si nebola este skusat tak najvisi cas abvy si mala predstavu ja uz mam objednane . A zacni rozmylsalt aj nad pesnickami v kostole pokila chces mat kapelu alebo na svadbe . :-D snad som enzabudla na nic
Odpovedať
Ahoj. My máme tiež 8.6. 2013 :) a máme kostol, sálu, DJ, fotografa a kameramana, taktiež cukrárku a dekoratéra.To je zatiaľ všetko. Šaty zatiaľ nemám ale chystám sa tento týždeň pozrieť a asi aj budúci. Nech mám pred Vianocami už aj to. Oznámenia si chceme dať urobiť v predstihu, už teraz vyberáme. Poháre, pierka a podobne kúpime niekedy v januári. A obrúčky sa chystáme v apríli, ale už sme boli pozerať takže vieme kde už nepôjdeme :D
Odpovedať
Ahoj Majka. My máme tiež v júni. V prvom rade si so snubencom spiste predbezny zoznam hosti, aby si vedela, aku velku salu potrebujes. Cim mensia svadba, tym by to mohlo byt jednoduchsie. Ak potrebujes velkokapacitnu salu, tak by som si najskor preverila, ci su volne tie priestory, ktore ti vyhovuju kapacitne aj cenovo. Aby sa nestalo, ze kostol bude zabezpeceny, ale hostina nie. Potom teda ten kostol. A ako baby spominali, podľa toho, ake veľke požiadavky máš na fotografov, dídžejov atď. by ich bolo dobre kontaktovať - tí obľúbení bývajú zarezervovaní dosť skoro. V novom roku potom dohodneš šaty a dekoracie - už budu aj trendy na 2013, cukrarku, pozvanky, obrucky....Držím palce ;-) nenechaj sa vystresovať :-)
Odpovedať
fiiha baby ste mi teda nalozili.. :D vy se vtom poriane zbehle :Dtaak obrucky uz mame vybrate ake chceme aj svadobne oznamenia som uz vybavila..... kostol vybraty mame takze pondelok ideme do kostola teda opytat sa co vsetko treba bla bla bla poto matrika .... salu ideme vybavovat tie tento tyzden lebo zajtra po tom kostole na stopercet zaistime kolko ludi chceme mat ale bude to okolo tych 60 si myslim takze v ba zohnat taku velku salu na ten datum ak bude volno v kostole nebude hadam velyk problem ... neviete mi poradit dobre tipy na tu mistnost na hostinu v ba? my sme ukali na nete so snubencom ze hradna vinaren sa nam pacila tam byvaju aj svadby aj obrady my bys me tam chceli mat len hostinu takze snad to vyjde, neviete ieoc o tej hradnej vinarni?
Odpovedať
a baby o akyhc pierkach hovorite, ja nemam ani sajnu :D
Odpovedať
Profilova fotka
@majka0000 my mame termin 1.6. a mame kostol,salu, fotografa, kameramana, dj, cukrarku (este vybrat tortu musime), rozhliadame sa po obruckach - ale to asi tak v marci budeme riesti, oznamenia tiez az na jar, lebo sa ideme dat este fotit a chceme take oznamko.. vyzdobu si budem riesit sama spolu s pani co prenajima nasu salu, tak snad sa na niecom dohodneme.. a co sa tyka pierok - tak baby myslia tie co davas svadobcanom, aby si poznala kto k vam patri a kto nie :)
Odpovedať
svadobcania akoze hostia, alebo len rodina blizka? ako rodicia a podobne? ja neviem kedze sa ideme obaja zenit avydavat po prvykrat moc vtomto rozhlad nemame .. :)
Odpovedať
tak my sme si uz obrucky vyhliadli a kupovat ich budeme asi az v januari najskor . teraz chce si vybavit hlavne ten kostol uz salu a matriku plus veci ohladom saly. potom tortu a oznamka az niekedy v marci lebo sa tiez ideme dat fotit a chcem mat oznamko s fotkami nasimi takzeee asi tak.... saty no to uz by som asi mala zacat riesit hlavne abysoom nejake nasla... viete odporucit dobry salon v ba? ja i chcem saty kupovat nie poziciavat okolo akej ceny sa to zhruba pohybuje dakujem :)
Odpovedať
a mate nejake dobre tipy na salu ? vba? dakujem, inak dnes sme sa so snubencom dozvedeli ze nam padol datum prveho taze tobudee mat asi 25..5.2013 lebo ine datumy su uz rezervovane
Odpovedať
tiez pekny datum
Odpovedať
Profilova fotka
@majka0000 no svadobcanom - vsetkym co pozyvate na hostinu.. aj som si myslela ze budete mat asi trosku problem s terminom ale aj 25.5 je super :) my sme aj nad nim rozmyslali lebo sa vtedy narodil synovec ale tak nech to neni vsetko nakopu :) a salony - nicole, diamond, diva.. je ich vela, ale neviem v ktorom predavaju saty..
Odpovedať
tak ja mam narodky 25.7 takzeee datum sobasa 25.5 mi bude vyhovoat a bude lahko zapametatelny a su tam dve petky takze jeaj celkom zaujimavy :) aa ohladom tych siat .. nooo a vies mi nejaky konkretny odporucit? skade ste mali vy kupovane respektive poziciavane saty? dakujem :)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@majka0000 ja som mala saty zo salonu fany v BA na tomasikovej. vyskusane u nich a potom kupene usite na mieru :)
Odpovedať
@majusqa77 a za kolko sa asi pohybuju ceny ? lebo ja zas nechcem drahe aaasi okolo alebos korej do tych 500 eur aby boli ...
Odpovedať
Profilova fotka
@majka0000 tie moje stali 399, ale bez doplnkov :)
Odpovedať
taaak a je to officialne zu mame datum :) 25.5.2013 tesimm saa :)))) zajtra idem skusat svoje prve saty :)))
Odpovedať
Profilova fotka
preboha ženy vy ste užasne mate skoro vsetko. Ja sa chcem tiež vydávať toto leto ale akosi nemam zatial nič z toho 8-) dokonca ani snubny prsten :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@anjelivka nestaci,ked mam zajednany kostol??musim aj matriku?? toto som netusila ani..musis nejaku ziadost poslat ci??
Odpovedať
@kikusa008 na matriku ta urcite posle farar... tam staci nejaky mesiac pred svadbu, vypisete ziadost, podpisete pred nimi a oni daco podopisuju a potom to vy odnesiete do kostola.... to vse..... tam sa objednavat nemusis, len v strankovy den tam pojdes....... ine je keby si chcela svadbu na urade...vtedy zajednavas termin...
Odpovedať
Profilova fotka
@kacenka_1 jaaaj..dakujem ti,teraz si mi moooc pomohla :) zlata si :)
Odpovedať
Profilova fotka
@kikusa008 na matrike sa spisuje ziadost o uzavretie manzelstva, da sa to vybavit pri jednej navsteve. daju ti ziadost, vonku si to vypises a potom hned das overit. treba ale, aby ste tam sli obaja osobne a mali so sebou obcianske preukazy a rodne listy - originaly
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?