Darčeky pre svadobných hostí

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte baby, rozmýšľame nad vhodným darčekom pre našich hostí, no akosi sme zatiaľ k žiadnemu výsledku nedospeli. Aké darčeky ste dostali resp. dávali vy? Prípadne čo podarujete hosťom na vašej svadbe? Prosím nejaké nápady :) Ďakujem
Odpovedať
1
8
9
@lenula18 to je skvely napad :D :D originalne a napadite, to sa mne paci :-) ;-) jedneho dna ked budem mat aj ja svadbu dam svojim hostom ako darcek ponozky a lizatka s nasou fotkou :)
Odpovedať
@puklinha ponozky? a to si mysli, ze im k niecomu bude?
Odpovedať
@slavcitka Taký funny nápad podľa mňa, no podľa mňa sú ponožky na to aby sa nosili :D Videla som že to mala aj Adela Banášová na svadbe, že rozdávali takéto ponožky :D
Odpovedať
@slavcitka Mne tiez tie ponozky pridu zvlastne, take infantilne :D :D :D No neviem si predstavit, ze na nejakej svadbe dostanem ponozky a potom ich normalne nosim :-D :-D :-D
Odpovedať
@slavcitka @simusitko tak je to hlavne prakticky darcek, my sme dostali happy socks ako vianocny darcek v praci :-D a nosim ich na doma :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@janelicious03 Tie mam aj ja, lepsie ponozky som zatial nemala :D :D
Odpovedať
Profilova fotka
Mne sa pacia lizatka a pernicky s fotkou mladomanzelov, pride mi to take napadite a mile :-) :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
videla som na nete, dezertne lyzicky a na ich rukovati vygravirovane mena mladomanzelov a datum svadby. to tiez celkom pekne vyzera a podla mna fajn napad, na darcek pre hesti
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
@veronikaluptakova tak to je paráda, sama si vyrábala med alebo si niekde kupovala? mne sa tam ešte na ten pohárik žiada mená mladomanželov alebo niečo ale inak je to krásne. :-) :-) tiež rozmýšľam čo dať ako darček hosťom a toto je skvelý nápad :-)
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
@veronikaluptakova vdacny a hlavne je to skvele v tom, ze je to domaca vyroba. pacia sa mi taketo darceky, ked si da clovek na tom zalezat a vyrobi to sam :) je to take kreativne a viac si to vazim ako ked vidim, ze si na tom nedal namahu :)
Odpovedať
Článok sa načítava...
@janelicious03 som milovnik ponoziek a tiez by ma teda takyto darcek potesil, skvely napad, je to take originalne :)
Odpovedať
@janelicious03 Tak vianocny darcek v prace je to fajn ale na svadbe este aj z datumom svadby nedajboze este s menami zenicha a nevesty mi to pride uz trosku moc :D :D
Odpovedať
@simusitko haha tak az tak nie :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Napadlo ma, čo tak nejaké pekné ozdobné USB kľúče, ktoré máme aj na našej stránke? :) Pár našich zákazníkov, to dáva poväčšine aj na svadbe do daru mladomanželom :) kuk našu stránku
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Diskusia pokračuje po 3 mesiacoch
@veronikaluptakova ..za kolko vyrabas mediky?
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
Profilova fotka
Dobrý deň. Môžeme vám vyrobiť svadobné štamperlíky s potlačou podľa vášho výberu.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 3 mesiacoch
Ja mám pre hostí perá a zápalky s ludovym motivom z www.ludovymotiv.sk ale musela som objednat mimo stranku lebo take mnozstvo nemali. Inak aj servitky na vyzdobu som mala s rovnakym vzorom, tak to pekne ladilo.
Odpovedať
Profilova fotka
Ponúkame Vám potlač vínových fliaš na mieru. V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať.
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
1
8
9
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?