Drží z vás niektorá Dukanovu diétu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte baby, drží z vás niektorá Dukanovu diétu?
Odpovedať
Ahojte.Moje menu: R - celozrnná žemľa, light flóra, slivkový lekvár D - 3mrkvy, plný tanier melóna O - špagety, bambino, kečup, ovocno-tvarohovo-želatinový koláč Nič nerobím. Som vykotená jak lokša a lapám dych. Čakáme tu všetci kedy príde tá búrka čo sľubujú. Včera bolo 38 stupňov, dnes je síce len 28, ale všetko je suché. Moja záhrada je jedna strašná katastrofa. Potok prázdny a studňa tiež. :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( Kočky dnes som čítala v Báječnej žene, že v útorok máme mať očistu a piť len žihlavový čaj(spln).
Odpovedať
Profilova fotka
tak baby, skoro sa mi podaril BL den :-D ale po veceri som si dala melon, taaaak mi dobre padol, ze mi ani nieje luto porusenia predsavzatia :-D
Odpovedať
Profilova fotka
fúú baby čaká ma dovolenka o 3 týždne all inclusive bojím sa ako dopadnem :D inak som schudla 5 kíl :) skončila mi prvá fáza a hned som si dala 3 kúsky pizze a 3 kila melonu hanbím sa ale musela som lebo by moje telo neprežilo :D no dnes si už varím karfiolovú polievku a nerozumiem ale aj po tej pizzi zišlo 4 gramov :))
Odpovedať
Profilova fotka
caute kocky, som vypluta ako kostka z melonu, strazila som malu neter, mam dost, pri ziadnej aktivite nevydrzi dlhsie ako 30 sekund. Bolia ma nohy ako som za nou vsade lietala. Ani nevladzem uz cvicit, ale neplanovane sa mi podaril nefalsovany BL den. Rano otrubove zemle, desiata jogurt, obed cestovinovy hyperproteinovy salat s kuracim stehnom, olovrant jogurt a vecer ciste grilovane stehno a zas jogurt. :-) Inac rano bola vaha uz 69,6, takze este kilo a som zas na mojej minimalnej vahe a pokracujem.
Odpovedať
@merulka jde ti to vidíš..super,těším se s tebou.. 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
@patulka11 teraz si hlavne davaj pozor, lebo ked po prvej faze nebudes pokracovat, tak jojoefekt je zaruceny.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, tak dnes rano rovnych 69,0 :-) ten BL den mi asi pomohol. Dnes planujem dojest pecene stehna kuracie, este mam dve, tak aj na obed aj na veceru a zeleninovy salat. Vy co dnes planujete?
Odpovedať
caute baby,tak my dnes mame bramboraky a paprikovy salat,takze zadny dukan,jen dukanuv kolac ale uvnitr ve tvarohu rozmixovane merunky aj v nem,aj bublaninu klasicku s merunkama a asi to vecer zaleju malym pivem,plznicka 12% to jisti,sak nedukanuju uz..Tak krasny den vsem tady preju..
Odpovedať
Ahojte dievčatá, ja som tu nová....Mohla by som sa Vás spýtať, koľko reálne môžem schudnúť na dukanke za mesiac? Nikdy som žiadnu diétu nedržala, toto bude moja prvá. Mám 72 kg. Ďakujem za odpovede! :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@maajuuskka no ja by som mala mat idealnu vahu 53kg,tak na tvoju vysku tych 56kg si myslim ze je realne,akoze jeto ok podla tabulky :-D
Odpovedať
@bianka_111 AHOJ. V prvej fáze dáš dole približne tie 3kg. A potom každý týždeň to jedno kilo. Aspoň tie prvé dva, tri mesiace. Ak budeš poctivá. Potom to sem-tam zastagnuje a potom to pokračuje ďalej. Podľa mojej skúsenosti. Koľko chceš dať dole?A tvoja výška?
Odpovedať
Profilova fotka
@olovo80 ved toto podla tabulky :D moj dávny sen.. ach ale nejak sa mi nedarí dodržiavať dietu.. keďže momentálen nepracujem nemôžem si dovoliť si kupovať to čo by som chcela... ešte mesiac a už budem konečne nezávislá :) :) už sa neviem dočkať !
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ahojte :-) zase opekackovy vikend, ale bezprehreskovy, zajtra sa odvazim. Dnes cakam navstevu zo slovenska, takze najblizsie 3 tyzdne tu budem sporadicky, ale chudnem dalej :-D
Odpovedať
Mám 170 cm. A chcem dať dole cca 12 kíl na tých 60kg. :) Vidím že Vám sa tu celkom darí. Ja mám dnes svoj prvý dukan deň :-)
Odpovedať
Baby inak všimli ste si že v Lidli je teraz Linnesa týždeň? Samé light veci :-)
Odpovedať
@bianka_111 ano všimla jsem si,ale nic extra když to tak čtu,koupím něco i běžně bez akce a jinde,ale je dobré vědět,hlavně pro dietu držící holky.. :-)
Odpovedať
Kočky je vidieť, že sú prázdniny a dovolenky. Skapal tu pes. :-( :-( Nevadí, ono sa to v septembri znormalizuje. ;-) Inak dnes je spln, takže ja mám od rána očistu. Fičím na žihľavovom čaji. Zatiaľ sa mi darí. To vďaka tomu sparnu vonku.
Odpovedať
Profilova fotka
@maajuuskka to nevadi ze financne to nevychadza,ja zijem v zahranici a stale som financne nedobre :-D ,staci ked budes mat doma vajicka,kuru a dajake syry,jogurty,nemusis kupovat vselijake somariny,jak su tie extra cestoviny atd,aj tak to je nejedle,ja som dnes kupila surimy tycinky,len tak na vyskusanie,neni to zle,ale viac uz nie :-D ,a hlavne ked budes na tom ok,kup si bicykel alebo beziaci pas,toto robi ubytok vahy a nie dieta,dieta len dopomaha
Odpovedať
Profilova fotka
baby,musim vam napisat moje skusenosti,light veci su ok,nemam nic proti,aj ja ich kupujem,ale vacsinou jem vsetko plno tucne,ci mlieko,syr,jogurt,tvaroh,majoneza a pod,kludne si dam aj 60%-ny syr brie a pod,vobec to na vahe nepridava,ani deko,skuste si pozriet na nete rozdiel medzi light a plnotucnymi produktami
Odpovedať
@11xena11 ty ficis na caji ja zase na ovocnych zmrzkach a vecer ovocnem pivu,dodrzuju pitny rezim ale ne Dukanuv.dokud jsou prazdniny dietit nehodlam,vaha skace hore dole 1,5kg ale stoji mi to za ty rozmanite chute cehokoliv.tucna jidla ani smazena nejim vubec takze to neresim,a otruby uz nejim asi 14dni at me to nenafukuje bricho a funguje to.
Odpovedať
@olovo80 take jim aj tucne syry,nepribira se po nich.ten tuk asi nejak spalime a vyuzivame jako zdroj energie pro fungovani tela..light veci jsou zahustene vetsinou skrobem a cukrem a to je to svinstvo ktere je na nic.souhlasim s tebou.
Odpovedať
Profilova fotka
@pantaloni jeeej,ty este nespis :-D ,akurat teraz som nasla clanok,a je tam aj tvoja veta :-D ,idem prilepit
Odpovedať
Profilova fotka
na celý ošiaľ nízkotučných potravín treba zabudnúť. Nikomu neublíži ak si raz za čas dá pohár plnotučného mlieka, bravčovú panenku alebo hovädzí stejk. Práve nízkotučné potraviny predstavujú oveľa väčšie riziko, ako plnotučné. Dôvodom je, že v nízkotučných potravinách je stratený tuk zväčša nahrádzaný inými látkami, teda cukrom, zbytočnými sacharidmi alebo chemikáliami, ktoré sú pre naše telo oveľa škodlivejšie, ako tých pár gramov tuku, ktoré daná potravina v prirodzenej forma obsahuje. Preto si namiesto nízkotučného „light“ jogurtu dajte radšej oveľa výživnejší a chutnejší grécky jogurt. Tukov sa vôbec nebojte, treba len vedieť, ktoré tuky treba jesť a uvidíte, že tie správne tuky v správnom množstve predstavujú pre organizmus viac pozitív ako negatív.
Odpovedať
Profilova fotka
Veľkou výhodou tukov je, že inak ako ostatné živiny, strávia v žalúdku dlhší čas, čím sú pomalšie trávené a pomáhajú stabilizovať cukor v krvi. V prenesenom význame to znamená, že po bohatom jedle na tie správne tuky sa budete cítiť dlhšie sýty a nebude vás prepadávať hlad. Takže tuky nám pomáhajú predísť nájazdom na chladničku. Prijímanie správnych tukov spolu s efektívnym cvičením takisto napomáha nárastu svalstva. Tuk zvyšuje koncentráciu proteínu v svaloch a zväčšenie svalových buniek. Svalová hmota je veľmi dôležitá pri udržaní zdravého metabolizmu. Zvýšenie svalovej hmoty má za následok zrýchlenie metabolizmu, čo má za zodpovednosť aj rýchlejšie spaľovanie kalórií a o to nám pri chudnutí ide. Väčšina vitamínov prijatých vo forme stravy (A, D. E a K) sú rozpustné v tukoch. Znamená to, že bez dostatočného množstva tukov nie je možné efektívne využiť prijaté vitamíny, čo už má za následok rôzne menej závažné alebo závažnejšie zdravotné komplikácie.
Odpovedať
Profilova fotka
@11xena11 @11xena11 vidis dobry napad,ja mam tiez zihlavovy caj,asi kupeny pred rokom :-D ,od zajtra aplikujem,je to moc dobra vecicka
Odpovedať
Profilova fotka
@bianka_111 ked je to tvoja prva dieta,tak by si mala schudnut hodne,ja ked som mala svoju prvu dietu v zivote tak som schudla za tyzden 5kg,a druhy tyzden 3kg,isla som dole z 67kg,za mesiac som mala 57kg,no je to individualne,teraz po rokoch uz davno to neni take rychle jak pred tym,moja skusenost,teraz musim makat na sebe,a vtedy to bolo bez pohybu
Odpovedať
@olovo80 s tými tukmi máš pravdu. A práve kvôli tým vitamínom rozpustným v tukoch je povolená 1PL oleja denne, a ryby ktoré obsahujú Omega 3 - to sú tie zdravé tuky pre nás. Tá očista dopadla super (keď je spln treba vždy piť žihľavový čaj-čítala som v lunáre, ten vraj prečisťuje). Ráno som sa vážila a o 1,5kg menej. To sa mi stáva vždy, to už mám odskúšané(pred mesiacom to bolo 2kg). Zasa sa to vráti, ale črevá sú prečistené. Stále mám o 1,5kg navyše. Vidím to hlavne na bruchu. Asi to pôjde dole až po lete, po všetkých tých melónoch, nadmernom množstve ovocia a zeleniny. Takto sa ja ukľudňujem. ;-)
Odpovedať
@pantaloni ja som na otruby nešáhla už od júna. Nafúkla som aj tak, ale asi od toho kvanta ovocia a zeleniny. Asi by som tie otruby sem-tam mala. Nie? Čo ty na to? Tuším tie prázdniny máme aj my a ideme začiatočníčkam zlým príkladom. ]-( Radlera mám rada aj ja(nealko), zmrzku si neodpustím nikdy a vyprážané si dám tak 3krát do mesiaca. No vidíš to !! A potom pištím, že sa neviem zbaviť 1-2kilov.
Odpovedať
Profilova fotka
@olovo80 Nooo ved s novým týždňom opäť odhodlaná pokračovať čo sme začali :) takže dnes ráno váha 68,8 kg.. , tebe sa ako dari? praveže pohybu mám až až :) to si nemôžem sťažovať, tento mesiac sa chystám aj ja do zahraničia tak som zvedavá čo mi to prinesie :)
Odpovedať
Profilova fotka
@11xena11 jak myslis tu ocistu,ze ked je spln tak celi den pijes len zihlavovy caj,alebo to trva niekolko dni?Napis presne,chcem to vediet,uz som mala poobede cajik aj ja,no ja som aj jedla,takze som to pokaslala :-D ,no nabuduci mesiac,len daj vediet co jak
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?