Drží z vás niektorá Dukanovu diétu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte baby, drží z vás niektorá Dukanovu diétu?
Odpovedať
moje dnešné menu: R - cereálie+mlieko D - jablko, orechy O - pečené kuracie stehná+zem.kaša Ol - otrubová kaša+puding+ovocie(mix) V - už konečne dojem to sojové mäso s natural ryžou(viac ju nekupujem, je o ničom)
Odpovedať
Profilova fotka
@pantaloni no dobre ale arasidy nemozeme ne?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte... No mozem Vám povedat som spokojna s vysledkami tejto diety . Jedine co som si zmenila je cukor. A to uz od zaciatku... Viem ze cukor je zakazany ma sa pouzivat len umele sladidlo ale tak ci tak po skonceni diety by som naspat nabehla na cukor neostala by som pri sladidlach. Tak som ho zamenila za hnedi cukor a som spokojna :)
Odpovedať
Babi neblaznite;-) :-) nestiham vás čítať...
Odpovedať
@misipajka v ktorej fáze si a koľko si schudla?Ak sa smiem spýtať;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@11xena11 haha, ze viac ju nekupujem. :-D Ja som teraz kupila ciernu ryzu pre manzela, raz to jedol v restike a mu to chutilo. A na obale pisane ze varit 30 az 60 minut...no to som si dala
Odpovedať
Profilova fotka
@layte no tak u mna sa to neda tak povedat som druhy tyzden v druhej faze ... dokopy som schudla 5 kil ... ale predtym som za rok schudla o dve konfekcne cisla a na vahe mi zislo strasne malicko... ale po tychto necelych troch tyzdnoc h vidim ovela lepsie vysledky som spokojna , niesom ani unavena a najviac ma tesi ze si mozem obliect co len chcem :)
Odpovedať
@misipajka máš pravdu,nezáleží až tak na váhe ale hlavne na objemoch.
Odpovedať
Profilova fotka
Presne tak :) a ty ako si na tom s dukanvou dietou?
Odpovedať
Ahojte kočky. Čítam skoro všetky fóra o DD a rozhodla som sa k Vám pridať. Viem, že vy ma podržíte keď budem mám chuť zlyhať :-D Predstavím sa Vám trošku :-) Tak dnes mám presne 20 rokov a na DD som od 5.2. Na to koľko mám rokov som prešla viacerými diétami. Najdlhšie som držala 90 dňovú pri ktorej som chudla 10kg. Samozrejme nedávala som si pozor a za 2 roky boli kilá späť. S DD som začala s váhou okolo 70kg a teraz mám cca 64. Váha sa mi už dva týždne kolíše 64-65. Je pravda, že veľa krát sa doslova "prežeriem" ale len povolených potravín. Ide mi to dole dosť pomaly ale aj tak sa z toho teším a baví ma to :-D dúfam, že s vašou pomocou dosiahnem moju vysnívanú váhu 58kg. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Zeny v ktorej faze mozem zacat davat na dukanov chlebik dze m ??? Myslim dukanov bez cukru
Odpovedať
Profilova fotka
Dievcenceeee,,, mam otazku,,, aky cukor pouzivate? Ja pouzivam steviu, ale je taka stuchnuta a taka neprijemna v ustach az horkasta,,, neporadite nieco co je lepsie? co sa viac podoba normalnemu cukru??? Diky
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@misipajka az v tretej faze podla oficialnych pravidiel. :-)
Odpovedať
@merulka Nevím,dala bych opravdu mléko a šupla do lednice..Ještě jsem nedělala..
Odpovedať
Profilova fotka
@myjuska ano stevia ma taku pachut, ale tym ze je prirodna, je najzdravsia. Co sa chutou podoba cukru je sukraloza a kocky spominali huxol, ze je tiez bez pachute. Urcite v ziadnom pripade nepouzivaj aspartam, to je hnus jedovaty a aj ta sukraloza nieje nic moc pre zdravie.
Odpovedať
@11xena11 Budou velikonoce,tak ať všechny neplačeme a připravíme se dopředu.Znáte to,kdo je připraven,není překvapen. :-)
Odpovedať
@merulka Také ji mám doma a 2 balíky...
Odpovedať
@suzzzana Určitě,že dosáhneš a proč ne,jsme tady..
Odpovedať
Profilova fotka
@merulka to si ma extra nepotesila :(
Odpovedať
@atota A proč ne,šak nesníš celou dávku,je tam popis kolik se může,jen v 1.f bych si nedávala.A z čeho si myslíš,že je vyrobená ta dukanova z e-shopu.Baby by ju na faceboku nejedli,kdyby věděli,že se nemůže,je to jejich recept a oni si ti dost hlídají.. :-)
Odpovedať
@11xena11 Nepřeháněj,teď čteš,zítra opíšeš a napříště napečeš,... :-) 8-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Aj vy mate take problemy ze konfekcna velkost sa vam zda byt mala nato kolko vazite???
Odpovedať
Profilova fotka
@misipajka ale podpultovo, ked si kusok das raz za cas, alebo do nejakeho kolaca v mensom mnozstve si myslim ze je ok. Ja si obcas dam ovocie aj ked som v druhej faze
Odpovedať
Profilova fotka
@pantaloni ked ju budem robit, tak na prvy pokus asi len z polovicnej davky. :)
Odpovedať
@pantaloni ty si neuveriteľná. Žena plná optimizmu a elánu. Normálne som sa dnes prvý krát usmiala.Tuším si ťa musím vždy čítať na zlepšenie nálady :-D :-D :-D Ja som akási o ničom. Doma neviem čo skôr(nejaké blbé obdobie) a keď pozriem von sneží totááál na nervy, nejde satelit, no neviem či ma neporazí, to je moje uspávadlo. A neviem čo mám zajtra variť.
Odpovedať
@merulka ja som tú ryžu varila určite hodinu, bola rozvarená a aj tak chrúmala. Nechápem. Asi to tak má byť, či čo :-|
Odpovedať
@misipajka ja som miesana dukanka;-) .Prvú fázu som držala až moc,cez 10 dni hoc mi stačili 3.Potom druhá fáza tiež prudko,potom som mala zdravotné problemy,tak som polavila a teraz raňajky dukan zemlicky,doobeda ovocie obed mäsko so zeleninou alebo polievka a večera jogurt.Raz alebo dvakrat do týždňa bielkovinovy deň.Bilancia od januara z 56-57 kg na 51kg.Ešte chcem dať dole 3-4kg.
Odpovedať
Profilova fotka
@layte fuha ja mat 56 tak som happy ... teraz mam akurat dilemu s tou mojou vahou mam 65 a nosim velkost 38 tak rozmyslam ci sa mam riadit podla vahy alebo ako ...
Odpovedať
@myjuska Ahoj tak moje ranajky su otrubova kaša s nizkotučným mliekom a maličkým množstvom hnedého cukru a posypaná je škoricou alebo kakom, potom jem normálne bud si dám žemlu so syrom a šunkou na desiatu, ked stiham,. obed normálne to čo je navarené a potom bud ovocie alebo len kava,... jem veci nizkotučnejšie a menej sladkého ale ked na mna príde chuť tak si dám aj niečo kalorické :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@misipajka ahoj, si myslim, ze vaha 65 kil s velkostou 38 celkom koresponduje. Ja vazim teraz 72 (hore dole) a vrch nosim 38, spodok 42 (velka prdel, co uz) Ked som vazila 63 kil (tento krasny jav skoncil po nastupeni do zamestnania) som mala hore 36 a dole 38-40.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?