Drží z vás niektorá Dukanovu diétu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte baby, drží z vás niektorá Dukanovu diétu?
Odpovedať
Spadl mně celý internet,šla jsem se vučůrat a napít a jedeme dál :-) DUKANOVY VOSÍ HNÍZDA-ÚLKY 1 balení 200gr tofu natural ,1PL kakao,3PL protein v/DM-drogerie balení asi 350gr/ nebo Protifar-protein v lékarni,3PL ovesných otrub osmahlé na pánvičce se sladidlem a oříškovým aromem,trochu mléka,sladidla,vanilkové aroma. Tofu nastrouhat-rozmělnit na kaši,vše smíchat do konzistence tuhého těsta,které se bude dobře tvarovat do formiček.Toto udělat jako 1.a dát tuhnout do lednice. Náplň:1/2 balení vanilkového pudingu,250ml mléka-uvařit spolu dohromady,pak přidat 1/2 vaničky tvarohu-120gr. Piškoty pod úlky:2 vejce,70gr kukuřič.škrobu,sladdidlo-bílky vyšlehat do tuha se sladidlem,žloutky také se sladidlem,a pak do nich opatrně přišlehat škrob,vzniklou směs jemně promíchat s bílky.Troubu předehřát cca na 180c -lžičkou klást na pečící papír malá kolečka ve tvaru dětských piškotů,péct jen 10min,dokud nezrůžoví,jinak shoří..Pak hned sundat z papíru,A nakonec vše spojit-ve tvořítku udělat hnízda,naplnit krémem a zavřít piškotem..UF,UŽ nevládzem.. :-p :-p :-p :-p :-p
Odpovedať
@pantaloni vyčůrat,no vidíte už nezvládám ani písmenka,, 8-) :-D 8-) :-p :-p
Odpovedať
A ještě píšu sama sobě,tož toto je vrchol hory..a večera :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dievcata,,,, som zufala,,, velmi chcem schudnut a vazne sa snazim, ale uz som v koncoch,,, jedine co mi z tej dukanky chuti su tie cestoviny stale si ich kupujem (Nie su vobec lacne) a jedavam ich s kuracim maskom, dalej si davam vyvar s maskom a nizkotucny jogurt,,, nic ine ma nebere,,, nechuti mi dukanov chlebik ani tie toasty,,, je mi z toho na vracanie,,, chyba mi sladke a normalny chlieb,,, nepoznate nejaky, ktory sa na neho dost podoba? a nejaky syr, lebo som nenasla nic nizkotucne a som vazne na dne,,, potrebujem poradit s najekymi fajn receptikmi a potrebujem vazne vasu podporu,,, :-(
Odpovedať
LINECKÉ SKORO KEKSY-KE SLEPENÍ S GOJI DŽEMEM 150gr ovesných otrub,100gr škrobu,250gr tvarohu,2 žloutky,sladidlo,1člžička xantanové gumy-ve zdravé výživě,je to pojivo,perníkové koření a pomerančová kůra,můžete zkusit i kakao na barvu a chuť.Smícháme,necháme odležet jako linecké v lednici do 2.dne,po vyndání prohníst rukama,ne nohama :-) a nařezat na menší díly.Vyválet plát a vykrájet formičkami tvary.péct při 150c asi 20min.,pak na 170c dalších cca 15min.,dle trouby.Já už jsem z toho taky trouba 8-) :-)
Odpovedať
@myjuska vidím to u tebe na pizzu těsto dukan,chceš recept? nebo na tortilu,kterou můžeš mít jako přílohu k masku,dokud ještě tady jsem,melu už z posledního.
Odpovedať
Profilova fotka
@pantaloni bola by si strasne zlata,,, som vazne zufala,,,:(
Odpovedať
@myjuska A CO TOTO:ZELNÉ PLACKY S KUŘECÍM MASEM V TROUBĚ. 150gr kyslej kapusty,100gr kuřecího masa,1 vejce,1 PL kukuřič,škrobu,sůl,česnek.koření dle sebe a chuti,Zelí nakráiíš na drobné kousíčky,hlavně vymačkej šťávu,masko taky,smíchej s ostatníma surovinama,dej péct do trouby na pečící papír takové pěkné placky,pohraj se s nima asi na 20min. při 185c v půlce pečení je otoč,ale opatrně,mně to chutná..
Odpovedať
Profilova fotka
@pantaloni Noo ja mam rada kysele,,, a ta pizza? a to dalsie co si pisala??? Ako ked nemas cas staci aj zajtra ked si unavena nechcem ta tu drzat,,, Ale som este v prvej faze ta mi klnci az v stredu takze az od stvrtka mozem zeleninu,,, A mam este otazku,,, mozem colu zero aj v prvej faze? lebo zatial pijem len Lucku,,, a cistu vodu :D
Odpovedať
Tortila: 1 vejce,6 PL otrub/3pl ovesné+3pl pšeničné/ 1/2 hrnku asi 1dcl vody,mléko asi 0,5dcl,sůl.všecko smíchej a na teflonové pánvi péct placky 2ks by měli vyjít,Nesmíš je brzo otočit jinak se ti roztrhne jako mně poprvé.Kuřecí maso na kostky pokrájet,přidat koření gyros-2člžičky příloha:zelenina.rajče,paprika,salát.marináda na maso:jogurt,drcený česnek,sůl přidáš to k masu a před koncem i okurku surovou na kostky.v této marinádě můžeš mít maso naložené i 3dny.marinády.jogurt,bazalka,sůk,protlak jogurt,kari,sůl jogurt,2-3 stroužky česneku,2čl gyros nebo grilovací koření-mně je to fuk,co mám,to dám.
Odpovedať
Profilova fotka
@hamajka A kolko si schudla hamajka a ako dlho si dietu drzala? ako teraz jedavas??? das si aj nieco kaloricke alebo nie?
Odpovedať
PIZZA:3PL ovesných otrub,2pl jogurtu,1 vejce,2pl rajčatového protlaku nebo kečupu bez cukru,vše smáchat a rozetřít na pečící papír,udělěj si dvě tenučké těsta oproti sobě na placku.na to daj šunku,uvařené vajce asi 2ks,sardinky,sterilované žampiony,cibulu,papriku,rajče,pozor NE kukuřicu-tu nesmíš je nadupaná sacharidama,okořeníš pizza kořením-to těsto zapomněla jsem,navrch nízkotučný sýr u nás je jen boryna 20%,tak jsem dala trošku jí a mozzarelu na plátky nebo postrouhej nahrubo na to,dej péct tak na 20min-25min.Někdo peče na dvakraát nejdřív pizzu,pak přidá zbytek,no to bych mohla,když furt nestíhám,víš co,,?? :-) ]-( ]-(
Odpovedať
Článok sa načítava...
@myjuska Na chuť si udělej aj šunkové chipsy,dáš šunku na celý talíř asi na 4min na nejvýšší výkon a jak to začne prskat a vysušovat,máš chuťovky,zapij mlékem nebo kefírem,uvidíš jak to bude slané a ucítíš tu sůl,ale ta mikrovlnka dostane trošku zabrat,ale zvykla jsem si na to,,
Odpovedať
@myjuska colu zero múžeš,i light.tak tu pizzu udělej jen se sýrem a šunkou,statní jako je zeleninka vypusti..
Odpovedať
@pantaloni Múžeš i olomoucké syrečky,tvarúžky nebo jak tomu říkáte,ryby všecky i zavináče,ale nejez tu cibulu.můžeš i kuřecí placky s mozarelou.pošlu recept..
Odpovedať
@myjuska už si zase píšu sobě.placky s mozarelou: 1ks kuřecího prsa na kousíčky,1 vejce,1 cottage nízkotučný,já jsem měla 5% z bily a žiju,2pl jogurtu bílého,1pl škrobu,asi 100gr-125gr mozarely,sůl,pepř,česnek sušený nebo čerstvý.-prso nakrájíš na malé kousky,mozarelu nastrouháš,přidáš koření a ten zbytek věcí vymícháš a můžeš nechat postát 20min,ale není to nutné,na pánvi vysmaž nasucho nebo na trošce oleje malé placičky,bude se to trošku zle obracet.když si tu mozarelu nechceš dát do těsta,nevadí,můžeš na hotovou placku a vložit do mikrovlnky zapéct,aj to je mňam.. :-)
Odpovedať
@myjuska Jinak můžeš papat i upečené kuře nebo stehna v troubě,jen sundáš tu kůži,ani křídla nejez,aj ryby se dají upéct v alobalu,losos,treska,cokoliv..krabí tyčinky nebo salát si z nich múžeš s cibulkou a cotage smíchat,tuˇnákové pomazánky už mě nic nenapadá,nebo mrkni na jídelníčky a zkus se inspirovat,..
Odpovedať
Profilova fotka
@pantaloni Dakujem velmi pekne vazne si mi dooost pomohla :D hned sa citim lepsie a viac inspirovana :))
Odpovedať
Profilova fotka
@myjuska vsetky light limonady mozes pokial to mas rada :) Mozes papat krabie tycinky, tyby v konzerve vo vlastnej stave, udenu makrelu, zavinace, vajicka (obmedzene pokial mas problem s cholesterolom), cottage cheese, acidko, jogurty, chude hovadzue masko, pecienka, hydinovu sunku. je toho vela a da sa z toho povymyslat kopu receptov. Syr taveny light sa da zohnat a aj tvrdy syr nejaky 3% existuje na slovensku ak si dobre pamatam tak sa volal Pierko, mozzarela light existuje tak aj tu mozes....a potom ked uz bude zelenina tak to je pohoda. Kocky si tu kupuju sumeinky Bolero pre diabetikov na ochutenie jogurtov aj vody, alebo potravinove aromy. Z cistych trub asi nikdy neupecies chlebik co sa bude podobat normalnemu, aby to chutilo lepsie treba sa naucit to ochutit, aby ti to smakovalo, bylinkami, cesnakom...Ked budes cely cas zit na shiratakoch tak coskoro skrachujes, nieje to lacna srandicka. :-S Ako pantaloni pisala vyskusaj tu pizzu, ale tiez od toho neocakavj pizzu normalnu, je to skor taky posuch, ale ked si paradakovy pretlak dobre ochutis cesnakom oregnom, das sunku, mozzarelu tak je to fakt dobre. Alebo si to upec len nasucho ako placku a napln maskom....
Odpovedať
Profilova fotka
@pantaloni dakujeme pekne recepty vyzeraju byt dobre urcite vyskusam
Odpovedať
Profilova fotka
@myjuska ahjky,mne tiez nechuti skoro ziadny chlebik ale robim si ten tuniakovy clebik no namiesto tuniaka tam dam narezanu suncicku a huby alebo sampiony,pridam aj cesnak no povie ti chuti to kazdemu a nielen dukankam
Odpovedať
@myjuska ahoj. ked ti tato dieta nevyhovuje, tak sa vobec nepremahaj. nedodrziavat ju je podla mna zbytocne. Ak chces schudnut, tak vela cvic, jedz iba celozrnne pecivo, kuracie masko a zeleninu - ziadne smotany, omacky a pod. A tiez to urcite pojde ... pomalsie ale urcite. podla mna je zbytocne, ked ti tato dieta nevyhovuje ju vobec drzat :( ja som sa rozhodovala podla jedla - milujem maso a tato dieta je pre to priam stvorena :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, dnes este jeden BZ den a potom 3 BD R: jogurt, lanove semienka D: 2 pudingove lievance O: Karfiolova polievka, pizza Ol: 2 pudingove lievance V: este neviem...musim ist na nakup. Ako vam to ide? Najblizsie by som sa mala vazit v sobotu az, ale kedze budeme cestovat, tak to presuniem na piatok. Dufam, ze to bude prijemnejsi sok (po MS) ako bol tento vikend ]-(
Odpovedať
Kočky,recept na PROTEINOVÝ ROHLÍK-2 kusy:4PL čistého proteinu bez příchutě/ DM-drogerie/ nebo protifaru-lékárna,trochu soli,1 vejce,2 člžičky sušeného droždí,trošku vlažného mléka-nechat 1h.vykynout a péct na 200c asi 10min,.pak ztlumit na 160c a dopéct 5min.Zvrchu si to posypte kmínem,má to být dost syté a protein je povolen už od 2.fáze..
Odpovedať
@merulka Jde mi to dobře,váha ráno 63,3kg pohoda.Vypadáš hezky na fotce..škoda že nebydlíš někde poblíž,střetly bychom se,co už..Tak hezkou cestu přeju.. :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@pantaloni dakujem, si zlata. No fakt skoda, super partia sme sa tu zisli :-)
Odpovedať
DOMÁCÍ ARAŠÍDOVÁ NUTELA LEPŠÍ JAK OD BRONI: 1/2 balíčku nesolených arašídů vakouvě balených dát do mixéru,do nádoby s ponorným mixérem a mixujeme a mixujeme až máme hladkou hmotu kaši,necháváme mixér odpočinout,arašídy postupně pustí olej a vytvářejí arašídové máslo.Až máme toto za sebou,přidáme k tomu 4PL cukrenu nebo jiného sladidla co máte,1Lžící kakaa bez cukru,1 lžíci sušeného mléka a 1/2 lžíce syrovátky,ale nemusí být,někdo ji nedává nebo se nahrazuje další lžící sušeného mléka.Během míchání postupně přidáváme 2 a 1/2 dcl nízkotuč.mléka,dochutíme vanilkovým aromem a ořechovým arome,domixujeme dohladka.Povolené jsou: v 1.f-1PL,ve 2.f-2PL,ve 3.f-3PL.. TŘEBA SE VÁM TO BUDE HODIT V LEDNICI :-) :-)
Odpovedať
MORAVSKÉ OTRUBOVÉ KOLÁČE: 6PL ovesných otrub,3 vejce,2 PL pšeničných otrub,250gr tvarohu,1PL mléka nízkotuč.2ČLžičky kypřícího prášku do pečiva,1/2 lžičky skořice,sladidlo postup: 3 bílky vyšleháme s trochou soli na tuhý sníh, 120gr tvarohu vymíchat se 3 žloutky,přidat sladidlo 5lžiček sukralozy nebo co máte,otruby,prášek na pečení a opatrně přidat lžící tuhý sníh a vmíchat.2.polovinu -120gr tvarohu vymíchat se lžící mléka,přidat 2lžičky sypkého sladidla a skořici.Dáme na plech vyložený pečícím papírem,klademe lžící,děláme kopky 3 vadle sebe s mezerou,roztečou se dost a navrch klademe tvaroh.náplň,jestli máte goji-dejte si na ozdobu místo rozinek doprostřed kolečka.Pečeme při 180c asi 15-20min,kukněte dle trouby.Teplé nechat vychladnout na plechu,pak sloupnout nožem.Kdo má udělanou nutelu,může si ji tam šoupnout taky,ve 2,f můžete dp tvarohové náplně přidat šťávu a kůru z citronu nebo limetky,toto se dá dělat i naslano místo tvarohu dáte doprostřed tvarůžky,s dia kečupem,šunkou i sýrem,jarní cibulkou.mně to chutnalo.. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@pantaloni myslis, ze miesto toho 2,5 dcl mlieka by som mohla dat vodu? Sa bojim, ze ked to nezkonzumujem rychlo tak mi to skysne...
Odpovedať
@pantaloni ty si teda macherka!!!! Človek tu nie je dva dni a nestíha čítať. A tých receptov!?!?!? :-D :-D :-D :-D :-D wau
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?