Drží z vás niektorá Dukanovu diétu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte baby, drží z vás niektorá Dukanovu diétu?
Odpovedať
To nejdulezitejsi,manzel mi na svatek koupil masovou krajenou slaninku z udirny,ted vecer jsem si dala 4 platky bez vycitek,na to kureci polevku se zeleninou.Uz jim zas maso,jen varene.To vite kocky,ja jsem uz ve 3.a kytice pro me neni k jidlu.
Odpovedať
@11xena11 Nove stihle telo je potreba aj ukazat venku tzv.vyvencit a odmenit.Poslusna a disciplinovana jsi byla dost dlouho,tak co?Vahu mas furt O.K tak co?Ted uz to ber jako zivotni styl a ne jen jako dietu,ta se neda drzet cely zivot.Mas muj obdiv,odmenila ses a tak to ma byt..
Odpovedať
Profilova fotka
baby dneska fofry, svokra ma narodky. Sli sme do restiky tak som to super zvladla, dusena ryba a zelenina, odmietla som vino aj dezert. Ale na veceru ideme k svagrinej a ta chysta truffade (zemiaky s kopou neskutocne tucneho syra, na sposob fondue), dufam ze aspon nejaky salat spravi a urcite bude kopa sampanskeho a tortu som ja piekla, tak tu budem moct odmietnut....ale z tych zemiakov mam hrozu...
Odpovedať
@pantaloni ty si moje zlato
Odpovedať
Takže ako vždy, dnešné menu : R - praženica s párkom, chlebík D - vlašské orechy O - bravčové rezančeky s hubovou omáčkou, cestovina Ol - vysávala som a čistila autá, zabudla som jesť V - polovicu morčacieho stehna+kuskus , jogurt+3PL otrúb
Odpovedať
@11xena11 Vždyť říkám:poslušná a disciplinovaná jako vždy.
Odpovedať
@merulka Hlavně žádné výčitky při malém zakopnutí.Zítra je taky den a stres nám nesvědčí kočky.. :-)
Odpovedať
Kočky jím celý den poctivě bez prohřešků až na to,že na oběd jsem dělala kuskus se zeleninou a k tomu smažená treska pro manžela,naplánovala jsem si 2ks odložit na přírodno a jak tak vesele obaluju a obaluju ve strouhance,tak i ty moje obalím a až to mám všecko,TEPRVE si to uvědomím.A co já?Nic,normálně jsem snědla 2 vysmažené tresky i s kuskusem,k tomu červená řepa a jak jsem si pochutnala,jím bez výčitek.No šak kam bychom přišli,kdybych si to měla vyčítat.Večer jsem měla asi čtvrtinu ledového salátu s rajčatama,třešničkama mozarelky a tou treskou,ale už jsem tu strouhanku otrhala a hodila psovi,bylo 20hod, takže bez sacharidů..A jak je mi krásně na světě a Dukanovi...
Odpovedať
Ahojte. Nedeľné menu : R - chlebík, mameláda D - pol hrste vlašských orechov, 2 jablká O - zeleninová polievka, pečené kura Ol - otrubová kaša V - tvaroh, sladidlo, škorica
Odpovedať
Profilova fotka
@pantaloni tak az take hrozne to nebolo, dala som si pripitok, predjedlo bol udeny losos, a zemiakov som si nalozila len za liyzicku a zakamuflovala to kopou salatu a susenou sunkou. Vino som nepila a zakusok som len ochutnala a manzel dojedol. Takze super :)
Odpovedať
Ahojte,moje nedělní jídlo: snídaně: 2 dukan chlebíky slučinou,2 velké papriky,káva s mlékem svačina:slunečnicová semínka,1 plátek čokolády 80%-hnus,hořká jak svinˇa-už nikdy,2 pomeranče oběd:fazole v rajčatové omáčce + 2 vepřové párky s 87% masa-mám škrobový den svačina:asi tvaroh s jahodama-normálně jich miluju večere:zeleninový salát s mozarelou Jinak piju celý den jak sahara,včera jsem asi víc osolila polévku a to jsou dozvuky,naštěstí váha o.k.Ale sám Dukan píše,že 9gramů soli /asi velikost 1 prášku do pečiva u nás / zadrží vodu v těle ve tkáních až na 48hod,tak ví proč máme málo solit,kvůli váze.Taky jsem si namíchala už konečně super mouku na vaření,pečení koláčů,palačinek,chleba apod.Abych se udržovala a už nikdy nepřibrala,jen mužíček kukal,co zas dělám,ale neřekl ani slovo,zlatý chlap. 0,5KG SOJOVÁ MOUKA HLADKÁ ODTUČNĚNÁ + 1KG CELOZRNNÁ MÚKA PŠENIČNÁ JEMNĚ MLETÁ-HLADKÁ ´=1,5KG MASTER MIX. TADY jsou hodnoty na porovnání sacharidů a bílkovin na 100gr obou druhů. Sojová mouka hladká odtučněná:340kcal, min.51% bílkovin,max.1gr tuk,30gr sacharidů. Celozrnná pšeničná jemně mletá:33 kcal,13,07 gr bílkovin,1,87gr tuk,72,57gr sacharidů. A smícháním obou dostaneme 1,5 kg kvalitní proteinové mouky,z které můžete krásně doma péct. Sojová mouka neobsahuje cholesterol ani lepek,proto se musí míchat a nevykyne,nechá se dlouho kynout a pužívá se prášek do pečiva.Takto namíchaná mouka je vhodná na palačinky,halušky,knedle, koláče. Takže na hody si udělám palačinky z této mouky,žádný kukuřičný škrob a podám vám pak hlášení.No není ta 3.f super??
Odpovedať
Profilova fotka
R: jogurt D: latte O: treska na pare, zapekana zelenina Ol: otrubove lievance V: uhorkove tycinky s jogurtovym dressingom
Odpovedať
Článok sa načítava...
@merulka tento jedálniček je ukážkovýýýýýý !!!! ;-) ;-) ;-)
Odpovedať
15.den 3.F.vaha:62,8kg..uz jsem toho 0.5kg v polevce asi vycurala.snidane:jogurt se sladidlem a lzickou instantni kavy,kava s mlekem.svacina:tvaroh s kakaem a cidko.obed:rybi file ze stiky,zelenina asi cuketa a fazolky..dnes mam strasnou chut na zavinace,cestou do mesta prikoupim asi aj makrelu.Ze by rybi den?Co neuplave dnes prede mnou,to snim..Hezke hubnuti babulky vsem..
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, ta zelenina mi robi dobre :) Dnes 4 den so zeleninou a dole dalsie skoro kilo. Zajtra uz bude BD den, nech si prilis nezvykam na dobroty :D R: jogurt D: otrubove lievance O: Kapustnica (dukan samozrejme) Ol: Nebudem mat cas, tak ak nezozeniem nejaky jogurtovy napoj bez cukru tak si dam proteinovu tycinku V: varene hovadzie so zeleninou ak budem hladna, ak nie tak uhorkove tycinky s dressingom
Odpovedať
@merulka Pekne ti to jde,jen tak dal a budes modelka..
Odpovedať
Profilova fotka
www.dukanovadieta.sk ja som na nej dala min roku dole 13 kg za 3 mesiace ale nevydržala som do 3 fázy a za 4 mesiace bolo všetko nas5 :D asi tak.. teraz chudnem na www.stobclub.cz od januára dole 6 kg a verím, že toto nebude mať jojo efekt :P držte sa nevestičky.. plánujem za dva mesiace ešte 6 kg zhodiť.. verím že to dám :)
Odpovedať
@zfialka ja som poctivo prešla všetkými fázami (asi to ozaj treba, postupne nabehnúť na normálnu stravu) a super sa držím, v apríli bude rok a váha stále rovnaká. ;-)
Odpovedať
Ahojte dlho dlho som sa neozvala,ale čítam vás stale.S dukanom som musela skončiť pre zdravot.problémy a zlé vysledky krvi.Asi som to moc prehanala s bielkovinami,moja chyba.Teraz jem každé ráno dukanovske zemlicky,na tie nedám dopustiť,zbožňujem ich,normalny chlieb mi ani nechutí.K tým zemlickam si dávam nizkotucny syr a zeleninku.Obed jem čo navarim,ale nič vyprážané proste taký normálny zdravý obed.No a večera je buď jogurt alebo dukan.lievance alebo trocha polievky.Schudla som na 50kg,takže už len take 3kg a som spokojna.Ešte medzi jedlami ovocie.Takže som asi taká zmiešaná;-) ...Dukanove recepty mi chutia,tak si to tak striedam...ale tie zemlicky,mnam mnam...už sa teším na ranajky.Sorry,že som sa tak rozpisala.
Odpovedať
Ahojte, už týždeň pomaly čítam túto stránku a tak som sa rozhodla, že začnem z diétou aj ja. Tak som dnes teda začala a uvidím ako to pôjde. Ako čítam vy ste už všetky dosť ďaleko, tak by som vás chcela poprosiť, či by ste mi poradili, kde nájdem nejaké dobré recepty k 1 F, teda také tie základné. Ďakujem veľmi pekne a pekný večer... :-)
Odpovedať
@layte to máš vlastne takú 3.F. No nie? wau 50kg.
Odpovedať
@5dada pozri si : www.dukanovadieta.com alebo : www.janakozmalova.blog.sk
Odpovedať
@11xena11 ďakujem veľmi pekne za radu...... knihu od dukana mám ale tie recepty ..... ;-)
Odpovedať
@11xena11 no tak asi áno...ani to tak neberiem.Jem zhruba všetko,len v tej zdravsej verzii;-) ...no a dukanovske receptiky mi skrátka zachutili...Takže dukan;-) ma naštartoval a teraz mi to tak vyhovuje.3.fáza to až tak nie je,mám knižku tak ju čítam.Tam to je troška prísnejšie...a tá moja váha,ja som maličká;-) ,nejakých tých 158cm,presne neviem:-D .Takže keby mi šlo ešte hoci aj 5kg dole,tak sa nenahnevam...
Odpovedať
Profilova fotka
@5dada dala som tam stránku vyššie tam všetko nájdeš :)
Odpovedať
@layte Taky mi to připadá jako 3.fáze,v které se hubne pomaleji ale jistě,pokud je z čeho a nepřežene se to s jídlem.Tak ať si další modelka z Dukana.. :-)
Odpovedať
Kočky a zapomněla jsem dodat,kamarádka má od 1.2,2013 -12,3kg,původní váha 126,7kg nyní 114,4kg při 168cm,ale hlavně gatě plandají a objemovo super to letělo dole,je nadšená že to jde a nemá hlad.Chvilku asi týden před menzesom stála,jedla aj 3kostičky hořké čokolády 70%kakaa ale jen dopoledne a po menzesu že -2kg.Tak to nevzdávejte,jsme jak hubky a násáváme vodu.Chlapi to tak nemají,hormony v pohodě a jdou furt z tuku.Držte se všecky až do konce,ta 3.a4.jsou to nejdůležitější,co musíme dokončit...Pokud máme být tzv.vyléčené z nadváhy a je na nás jestli tou branou vstoupíme až na samý konec.Dobrou noc,jdu spát.. :-) ;-) :-)
Odpovedať
@pantaloni no v tretej fáze sú povolene 2 sviatočné jedla.do týždňa a dva sacharidove jedla.Aspoň tak som to pochopila.A ja tak nerada niečo striktne dodrzujem;-) ...tak som si to tak spravila.Ale už som hladná,rychlo este nejaký cajik a nech je tu už ráno;-) .Aspoň som sa naučila ranajkovat,predtým bolo moje prvé jedlo dňa okolo tej 15hod.To som schudla na 41kg...no hrôza.A potom hopala a bolo tu tých predchádzajúcich 56kg.Teraz je to už celkom fajn,len ešte troška a bude celkom fajn;-) .Dufam,hlavne ze sme zdravé a šťastné:-D
Odpovedať
Prave pozeram Extrémne premeny druhá šanca pre život...tak to je sila,nemám slov.Cvičiť,cvičiť a cvičiť baby...;-) odzajtra cvičím ešte viac:-D .
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja .. som nechápala z tej kočky.. :)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?