Drží z vás niektorá Dukanovu diétu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte baby, drží z vás niektorá Dukanovu diétu?
Odpovedať
Profilova fotka
Tiez to drzim ale stale by som aj tak maskrtila, este ze kila idu dolu ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@radushkaa ahoj,ano aj ja mam stiahnuty zaludok,teraz sa chystam premiestnit bycikel do obyvacky a trosku si pocvicit,a potom sprcha a tak sa postavim na vahu,tak som zvedava ze kolko mam ubytok zo 70kg za tych 10dni utocnej fazy,dnes idem do druhej fazy ale najlepsie je ze nemam doma ziadnu zeleninu :-D :-D :-D ,a chcela by som aj tu kalanetiku uz dnes zacat na brucho a na boky,no tazky den,potom napisem vahu
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzika_tr diky moc za radu,toto som nevedela o tej farbe :-D ,zaujimave,no budem sa snazit co najviac pit,diky este raz za odpoved
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzika_tr inac vidim ze asi aj ty tak nizka ako ja,ked chces taky ubytok na tych 50.... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@15nisa ahoj,mala som chute no 12kg som pribrala za 3 mesiace,tak musela som to vydrzat,idem cvicit,ty co jak si na tom?
Odpovedať
@olovo80 No snažím sa :) vidím ako bude váha klesať , teda v to dúfam :D dnes som zas začala , som tento týždeň mala prehrešky ..ale tak nebolo tak ako cez tie Vianoce :/ a koľko si dala dole za tých 10 dní útočnej ?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kocky, tak ako ste na tom? Dajte nieco motivacne :-) Ja dnes dalsich 100g dole, do ciela 8,7 kg ale to je takto vzdy po MS a najblizsie tyzdne budem stat, alebo stupat. menuBZ den: R: 2 kuracie parky 90% masa, chlebik, horcica, paradajka D: rozmyslam, ze si dam jablko O: tofu alebo morcacie na cinsky sposob (tofu, sojovka, por, mrkva, cinska kapusta, zazvor podusene na woku) Ol: latte, rolada zo vcera V: nejaky cerstvy salat si spravim.
Odpovedať
Profilova fotka
@layte ahoj,ja som drzala tuto dietu uz v septembri minuly rok,a som schudla na 58kg,tak jak som chcela,takze treba len vydrzat a hlavne ten pohyb,s tym ide rychlejsie ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
takze som po 10 dni utocnej a rano kardio,500cal dole,dnesna vaha 66kg zo 70,parada :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Dnesny obed. Dobru chut :-)
Odpovedať
Ahojte.Len to,že kamoska mi vravela,že chce schudnúť a váha nie a nie dole,tak som jej vravela nech skúsi dukana;-) .No nanestastie nadabila asi na zlú stránku,kde sú samé proti.Vraj jedna ju držala a mala zle testy čo sa týka obličiek,druhá zas neskutocne pribrala jak ju vysadila.Ale co sa týka dukana,tu nejde o vysadeni diety,tu ide o zmenu životného stilu.Mne je teraz fajn,žiadne neg.zmeny necítim,skôr by som povedala,že mi je omnoho lepšie.A ináč 10.deň útočnej fázy(chcem schudnúť 10kg) a 4 kg dole.Ale čo je najhlavnejsie,vidím to na sebe a na oblečení.Nejde o to aby išla váha dole,Ale aby šiel tuk:-) Dnes ma prišiel navstivit známy ktorý ma dlhšie nevidel a že čo somnou je,prečo som tak schudla.
Odpovedať
Profilova fotka
@layte gratulujem :-) fuf dobre, ze 10 dni, mna by asi polozilo. Inak, ja chudnem pod dohladom lekara (manzela), dietu mi schvalil, s tym, ze mam jest aj ovocie aj semena a orechy. Tak ked mam BZ den, dam si doobedu ovocko a ked si peciem chlieb, tak tam prisypem semienka lanove, sezamove, slnecnicove, podla toho ake mam. A samozrejme, veeeeeeeeela vela vody a caju koli oblickam. Od zaciaku mam uz jedno kontrolne vysetrenie za sebou a vsetko bolo OK tak dufam, ze to tak aj ostane. Treba ist nato len rozumne.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@katulienkaj ahoj, kedy si zacala a kolko si uz dala dole?
Odpovedať
Ahojte, poradite mi, prečo mi vaha stoji uz 8 dni na tom istom? :( za prvych 10dni som schudla 3kila a uz sa nervačim,prečo mi ta vaha tolko stoji... :-///
Odpovedať
Profilova fotka
@nissinka skus si dat zajtra doobeda kusok cokolady mliecnej, mozno treba organizmus trosku nakopnut...ale to ti nekazem, to len z vlastnej skusenosti :D mne to minuly rok parkrat pomohlo :)
Odpovedať
@merulka tak to si ma potešila;-) a upokojila.Nemôže byť až tak zle,keď sa snažíme troška obmedzovať v jedle.A stále je to lepšie ako keby som mala niečo do seba napchat a potom utekať na vecko.....:-( jak som to robila kedysi.Mám pocit,že teraz žijem zdravšie a ked niečo zjem,tak nemám výčitky.Som so sebou spokojna,že som to prekonala;-)
Odpovedať
@merulka dakujem vyskusam dnes som si urobila pecienky na cibulke a chutilo mi to, ale potrebovala by som pestrejsi jedalny listok preto si to citam a inspirujem sa...
Odpovedať
@merulka vyzerá to dobre .... mnamka co si to mala? Nebolo to nahodou tofu, alebo sa mýlim?
Odpovedať
@olovo80 Vidis ako ti to super padlo...ja som sa dnes tiez vazila lebo som to nevydrzala tak - 1kg...ale v skutocnosti je to urcite viac :-p tak si sa predsa rozhodla ten bike premiestnit? musis mat velku chut cvicit :-D Musis donutit aj mna :-p Ja dnes na obed brokolicovu polievocku a masko...ked mozes zeleninu tak je to uz predsa len lepsie ...
Odpovedať
dakujem cukricek :-))) to je dobry napad s tou cokoladou, tu by som vedela jest od rana do vecera :D skoda ze neni aj nejaka cokoladova dieta hehe :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@teticka54 ahoj, ano tofu. :-) Na sucho som oprazila cibulu a tofu (alebo por) zaliala som to sojovou omackou a podusila, ked das sojovu tak to uz netreba solit. Pridala mrkvu a okorenila susenym zazvorom (cerstvy som nemala) A nakoniec cinsku kapustu. A celkom dobre to bolo, este mi ostalo aj na dnes :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Caute kocky, no po vcerajsom BZ dni a prehreskoch velkych vecer (neznasam navstevy) je o 600 g viac dnes a citim sa naliata. No veru ta hrst slanych pistacii, deci cerveneho a asi 200g fr. tucneho syra sa pekne odrazilo. Ale zemiakom, chlebu a pivu (to bola zatazkajuca skuska) a dezertu som odolala..... :-p
Odpovedať
Hurá Hurá orbitrek opravený spojazdený nevrzgajúci, bol tam zlomený šrob, ktorý tomu prispel.... A od dnesného dna mozem ficat kazdý den cca takú pol hodku tak dúfam ze to zvládnem a kazdý den sa prinútim :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@adinka24 super, tiez orbitrekujem kazdy den, jedniny stroj co mi moje kolena dovolia :)
Odpovedať
Profilova fotka
@adinka24 jasneee :D ale dufam, ze sa prekonas :)
Odpovedať
@merulka orbitrek je pre mna super, pri behu mi vadia tie narazy a na nom ich vobec necitim... ale dnes ssa uz na tych 30minut na nom donutim, ked uz slape ako hodinky... @cukrik580 dúfam aj ja... hádam hej nech to ide dolu lahsie a potom spat to pojde tahsie, lebo stratene kila budem mat aj odcvicene :)
Odpovedať
Profilova fotka
@layte ahoj,ja som drzala 10dni utocnu a 4kg dole,a samozrejme aj to vidno,len treba fakt vydrzat,ale s dukan sa da schudnut uplne pekne,no kazda dieta je tazka,no nie?
Odpovedať
Profilova fotka
@teticka54 toto som dnes objavila ne nete: http://uloz.to/xCvo5rf/dukanova-dieta... Zatial som to len preklikala, ale mozno sa tam bude dat nieco dobre najst.
Odpovedať
@olovo80 ahojki.Dnes som to na plnej ciare porusila,mam narodky,tak som oslavovala;-) Dala som si kooopu ovocia.Moc mi dnes chybalo.Ale len to ovocie som jedla,ziadny chlebik,ziadny koláč.Tak nemám výčitky.A mám pocit,že fakt je na mne vydno,že som schudla,super,teším sa:-D
Odpovedať
@merulka super díky bomba, nechcela som kupovat knihu lebo sa mi aj tak zdalo, ze skoro ziaden recept odtial nevyskúsam, ale tak uvidím ... :) dnes som si robila placku je geniálna. mnaaam
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?