Drží z vás niektorá Dukanovu diétu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte baby, drží z vás niektorá Dukanovu diétu?
Odpovedať
@11xena11 zabudla som sa ešte opýtať s tou kašou ješ len takú malu porciu alebo sa môže aj pridať lebo veľka dávka to nieje :-|
Odpovedať
chcem sa opýtať ked som v 1 fáze môžem si urobiť pizzu? aj ked sa tam použiva paradajkove pyre?Ďakujem :-)
Odpovedať
@olovo80 no ver , že už nebudem druhý deň chdím na wc z neho :-| ale to tie predmenštruačné chute , ako ja nvm čo budem robiť , keď budem tehotná :-D teraz by som pojedla všetko a to nie , že vtedy ;-) a cvičíš každý deň ?
Odpovedať
@hamajka áno môžeš papať pizzu :-) kúp si to pyré bez cukru aj také býva ;-)
Odpovedať
@15nisa ďakujem :-)
Odpovedať
Profilova fotka
dobré ránko kočeny, akurát som vás dočítala :-) váha ma od nedele neteší, no, hádam dostane rozum a pôjde to zasa pekne dole ;-) Kočky, ste si isté, že zlatý klas a gustin sú to isté??? Ja sa nechcem hádať, vôbec som to nepozerala, ale ma to prekvapilo, keď ste napísali, že áno. Tuším Mona sa pýtala, či má niekto porblém so zápchou - áno, ja veru áno, a veľké problémy. Pomáhajú mi probiotika Bion3, zdajú sa mi vážne kvalitné, keď som nedávno ich nemala vyše týždňa, tak tie dni som na wc ani nebola :-S Sú to probio doplnené vitamínmi a minerálmi, vrelo vám to kočeny odporúčam ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@15nisa ahoj,ano cvicim kazdy den,ale minuli tyzden som vynechala skoro kazdy den,a vcera som si sadla prvy krat na bike,chcem aj dnes,no mam vela roboty,ale skusim,a ty? @zuzana018 no zuzi neviem ci je to to iste s tym zlatym klasom,hned sa pozrem z coho to je,a ti dam vediet
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzana018 takze zuzi,pisem ti odpoved,ZLATY KLAS zlozenie: kukuricny skrob,aroma,farbiva,co ty na to?Podla mna je to jak maizena,aj maizena je kukuricny skrob,takze?Dnes urobim nieco so zlatym klasom :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@olovo80 tak keď to tam píšu :-p :-D len nezabúdaj, že škrob je len tolerovaná potrevina....ale ja akurát jem hotový čoko puding, takže čo ti budem radiť :-))))
Odpovedať
Ahojte dukanky, @zuzana018, @cherrymania, @alore ako sa máme? už som dorazila z dovolenky, bolo super :) Stravovanie...o tom radšej pomlčme :D ale idem sa dať do poriadku.... :D ako ste sa tu mali? ako ide chudnutie? :)
Odpovedať
Profilova fotka
@lajba AHOJ JA POVODNE POCHADZAM ZO sENICE :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzana018 no ja viem ze je tolerovana,ale kolko lyzic sa moze denne?alebo jak to je?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@lajba no vitaj moja naspäť - verím že oddýchnutá a plná nových síl :-D ako si sa mala, vrav, muselo tam byť nádherne. A váha ako??? hore? dole?
Odpovedať
@hamajka ahoj Hamajka.Bielkovinový chlieb? To som ešte nepočula. Otruby, že sú tam, to je fajn. Ale nemala by tam byť biela múka, tú my nemôžeme. A celozrnnú až v 3.F. Pokiaľ nemáš problémy s cholesterolom, vajcia môžeš neobmedzene. Inak sú tam myslím 4žltka týždenne. Bielok koľko chceš.Denne máš 1a pol lyžice otrúb. Tak sa musíš rozhodnúť, či zješ žemlu, chlebík, kašu alebo len tak v jogurte. Na čo budeš mať v tom momente chuť. ja mám momentálne predmenštr.chute, takže valím tú kašu. Ja viem, je to malá porcia, ale ako sladkosť po jedle stačí. Teda mala by :-D Asi si pred tým toľko nepila keď chodíš stále na wecko.Že? Ja som až pri tejto diete začala dodržiavať pitný režim tak to poznám. Prv som vypila za deň 2kávy, pohár vody,polievku. To boli asi všetky moje tekutiny. Teraz som tuším na wecku každé 2hodiny :-D . Ide ti to super dole.Snaž sa neporušiť a nemusíš sa báť stagnácie aspoň zo začiatku. Ja momentálne stojím už 6týždňov na jednej váhe. Ale ja som už v 3F. Niektoré kočky písali, že dali 2-3kg aj v 3f, tak uvidím. Rada by som. Ak ti váha skočí aj+2kg pred menzesom, nič si z toho nerob, to je voda. To ti hneď po menz. zlezie dole. A ešte jedna rada. Váž sa 1krát v týždni. Urči si deň. Ja mám pondelok. V priebehu týždňa to kolíše. Mohlo by ťa to demotivovať. Rada som pomohla.pa. Inak z KK mám super kámošku. Prividala sa k nám. :-D :-D
Odpovedať
@11xena11 ahoj ako vidím ty si už skúsená :-) koľko krát papáš za deň? a aj cvičíš ? :-) a ešte jedna otázočka koľko si dala už dole ? ;-)
Odpovedať
@olovo80 áno cvičím max mám jeden deň v týždni ,,pauzu,, :-)
Odpovedať
Profilova fotka
baby ponachadzala som tu vselijake syry zatial som mala natierkove a kolko musi mat percent tvrdy syr?dakujem
Odpovedať
baby ahoj chcem sa vas spytat ci s amozu pocas diety jest aj hydinove parky ? dakujem za odpoved :)
Odpovedať
Profilova fotka
@15nisa no to je dobre,treba to dodrziavat stale,tak idu kg rychlejsie dole :-D
Odpovedať
@15nisa ahoj nisa. no, skúsená neviem, ale som tu už 7mesiacov. Dala som dole 14kg. Viac to už akosi nešlo, tak som prešla do 3.F.Mám 63kg. Ale rada by som 60kg. :-D My ženy, tuším nikdy nebudeme spokojné s tým čo máme. :-D Cvičiť som začala až keď som prešla do 3.F. Skôr to neodporúčajú. Najskôr treba zhodiť a potom posilniť opadnuté svalstvo. Tak to má rýchlejší účinok. Píše ujo Dukan. 1krát v týždni mám Zumbu, ktorá ma už akosi nebaví. A 1krát 2hod plávanie. To milujem. Tam ti pracuje svalstvo na celom tele. A samozrejme denne rýchle kráčanie.To sa dá.
Odpovedať
@melbe len s vysokým obsahom mäsa a nízkym obsahom soli.Bývajú detské :-D
Odpovedať
@11xena11 aha tak pruser ja som si dala 4 a este aj klasicke :D
Odpovedať
@mona12071 Moni dnes som čítala , myslím, že to bola Báječná žena alebo Nový čas pre ženy. Vraj je novinka na trhu syr Ďumbier s obsahom tuku len 3%. Inak tvrdý syr kupujem Pierko a Kleopatra, tie majú neviem či 5 alebo 7%. Má ich Billa a Kaufland.
Odpovedať
@melbe myslím, že keď tak spravíš raz do týždňa tak nevadí. My by sme asi párky mali jesť len striedmo, lebo obsahujú aj kadečo iné čo my nemôžeme.Ale dve nás nezabijú. No nie :-)
Odpovedať
@11xena11 tak dakujem za utechu :) hadam to uz pojdebez prehreskov
Odpovedať
@11xena11 Ahoj 11xena11 :-) dakujem za správu ktorá ma vždy poteší ked si zapnem ms a ešte je k tomu taká dlhá. Som rada že sa môžem obrátiť na teba možno s banálnymi otázkami ale radčšej sa opýtam akoby som to mala pokaziť. No dnes som nabehla na červnu vyrozu takže si myslím že som znova o niečo ľahšia :-D len dufam že to skoro prejde. Ak som sa dobre dočítala ty si dávaš kašu ako dezert? tak ja som si ju dala dnes na ranajky a včera ked som došla z práce. Mňamky :-) Takže ak som to dobre pochopila ak si dám trebarz ráno tu kašu na obed si môžem dať trebars palacinky? A ako dlho si bola v prvej fáze? Ja v nej chcem ostať 5-6 dni? ešte neviem uvidím. Ale som rada že výsledok už bádam aj ked nestojím na váhe :-D
Odpovedať
Profilova fotka
pekny vecer babenky,ja teraz robim moninu omeletu(mona12071),zapecene s kuracou sunkou a s mozarellou,uz som hladna,a vy co dobre budete mat na veceru?
Odpovedať
@hamajka ahoj aj ja ťa rada vidím.Nie pre každého je niečo banálne. Ja som tiež rada keď mi niekto v niečom poradí. Črevná vyróza? Ale tie bielkoviny ti teraz asi viac ublížia ako pomôžu. Po...o.o...sa ešte viac :-D Kým ti to neprejde nemala by si si dať pauzu a jesť sucháre s čajom? Niečo si zjedla alebo niečo vzduchom? Väščinou tu má každá zácpu. :-| Ten recept na palacinky ak je bez otrúb tak ano. Neprekroč tú 1,5PL. V 2.F už budeš môcť 2PL. To znamená aj viac kaše!!!! :-D :-D Ja som bola v 1.F 6dní. Chcela som 7 ale nezvládla som to. Neskutočné točáky som mala a zácpu. Tá zelenina to upravila. Tam som zhodila 3,5kg. Tie výsledky uvidíš aj keby ti stála váha. Pomeraj sa. Ruky, prsia, brucho,zadok stehno. Raz za mesiac sa vždy pomeraj a uvivíš aká budeš spokojná. Ja som dala dole všade v priemere 10cm. Vrch z veľ.46 na veľ.40 a gate z veľ.40 na veľ.36. :-D :-D :-D :-D Som šťastnááááááááá. Milujem túto dietu. :-D
Odpovedať
Ja mám na večeru čerstvé šamiňóny na cibuľke s vajíčkami - praženica + dukanchlieb a neskôr ešte acidko.
Odpovedať
ja som mala rybky ( cca o 18stej ) a teraz som mala jogurtík ešte :-) a už len čajík popíjam ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?