Drží z vás niektorá Dukanovu diétu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte baby, drží z vás niektorá Dukanovu diétu?
Odpovedať
Profilova fotka
@cherrymania a je tu este jedna palacinka na styri palacinky ide 3vajcia,3lyzice maizeny a 300ml mlieka,toto je vlastne s tym mletym maskom
Odpovedať
Profilova fotka
Tu je recept na anglicky crém potrebujeme 4 zltky,pol litra mlieka,vanilku(struk),2lyzicz sladidla postruhame vanilku a spolu s mliekom dame zohriat,vymiesame zltky so sladidlom a nalejte do horuceho mlieka,na mirnom ohni,nenechajte zovriet!!!!Potom nechame stat hodinku(v chladnicke asi)
Odpovedať
Profilova fotka
jaaaj,ryba zjedena,taka som bola hladna ze som zjedla aj plutvy :-D :-D :-D ,bolo to dobre upecene na vode bez vsetkeho,tak je to pravda ze som jedla aj chutnejsiu rybu ale taka som bola hladna ze mi to nevadilo,no idem vonku so psom,caute zatial,a nespite,dajak ste zmizli
Odpovedať
@cherrymania v 2 faze sa cokolada isto nesmie a podla mna ani v tretej si len tak nemozes dat cokoladu, jedine v ramci ,,sviatocneho´´ obedu, ktory zahrna predjedlo, hlavne jedlo a dezert ( cize vramci dezertu ano, inak nie) Ma niekto nejaku lespiu info ohladom cokosky?
Odpovedať
@cherrymania inak ako tak pozeram na recept tej cokoladovej torty prijde mi to ako recept na babovku podobne, len ze je tam navyse tofu a cokolada , namiesto nej by som tam dala kakao ako do babovky a mozes ju spravit aj v 2 faze :-D
Odpovedať
Profilova fotka
teraz som pozrela,ze v tretej faze je dovolene "sviatocne" jedlo co dezert,no nepisu do slova ze cokolada,a je povolene v ramci toho aj vino
Odpovedať
@olovo80 takze je to tak ako som hovorila ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ok,v tretej faze si myslim ze je to ok ta cokolada
Odpovedať
Profilova fotka
Vous pouvez également vous offrir 2 repas de gala par semaine, avec ce qui vous fait plaisir !
Odpovedať
Profilova fotka
Môžete tiež ponúknuť 2 gala večere za týždeň, s tým, čo vám robí radosť!
Odpovedať
Profilova fotka
@alore presne tak
Odpovedať
Profilova fotka
@alore treba hladat cokoladu s 85 percentom kakaa,je to vynikajuce a neni moc horke,naj je belgicka cokolada je to kvalita
Odpovedať
Článok sa načítava...
@olovo80 ja som mala rada tuto Lindt Excellence 99% Cocoa ale nechyba mi, a ja nemam ani ziadne sviatocne jedla bojim sa ze by som pribrala, a ani mi nechyba nic. Proste ani nemam chut na nic zakazane. Inak tretia faza sa rozdeli na 2 casti v prvej mozes 1 sviatocne jedlo tyzdenne a v 2 casti mozes az 2 sviatocne jedla tyzdenne, tak isto je to aj s prilohami. Ja vsak toto neuplatnujem prilohy nejejm, sviatocne jedla nemam, akurat mam ovocie v jedalnicku a viacej syrov z tretej fazy, plus najnovsie asi tyzden papam kazdy den za hrst orieskov aby mi nepadali vlasky.
Odpovedať
Profilova fotka
@alore no ja ked budem v tretej faze,nemyslim si ze si mozem dovolit tie sviatocne jedla,lebo viem ze automaticky by som pribrala,takze s tebou suhlasim,ale ja ta obdivujem ze nemas take chutky,ja mam strasne rada sladke,a to nie len cokoladu,a ked mi sladke prave nechyba tak mam chut na dobre masko na stave s knedlami alebo s ryzou,po pripade chlieb aj to biely alebo zemiaky,no v poslednej dobe sa ovladam a uz som vynechala tieto veci,no u mna vela pomaha ked po piatej alebo po siestej hodine uz vobec nejem,tak vtedy som ok,a ovocie tiez mam rada no mne presne toto nechyba,ze keby som to nemala nikdy je to ok
Odpovedať
@olovo80 vsetko je nahraditelne, cokalada sa da podla dukana spravit zo suseneho mlieka, knedlu robievam z tofu a chuti mi viacej ako klasicka, namiesto ryze su cestoviny shirataki, chleba sa da nahradit v pohodicke otrub. pecivom, ovocie(teda sacharidy) len doobeda, a tiez nejem po 18 tej inak by som pribrala. Boze ja uz mam panicky strach ze priberiem :-D aj +0,5 kg povazujem za tragediu :-D a to netusim co budem robit na dovolenke, ako odolat odolam lakadlam, budem sa snazit stravovat vramci DD ale aj tak to bude ina strava ako doma a priberiem ]-( som zvedava kolko :-(
Odpovedať
Profilova fotka
@alore no ja som predtym robila tu atkinsonovu dietu a to je tiez na fazy,a schudla som ok,len potom som otehotnela a pribrala som presne 30kg,nemusela som tolko jest to uz terz viem,ked som si sadla za stol o jednej na obed tak o tretej som skoncila s jedenim,po porode mi to vsak strasne vadilo ze jek vyzeram,predtym som nosila cislo 38 a 36,a potom ze cislo 44 a 42 skoro som odpadla,mala som strasne depky z toho,teraz uz 38 by bolo ok len kvoli bruchy-u tlacia nohavice a mastnota vyskakuje na bokoch,takze je este co robit,snazim sa obliekat aby to bolo ok,no aj pre mna je 0.5 kg priam strasiak,tak sa snazim,uvidime,tento tyzden by som chcela dosiahnut aspon 62kg,dnes rano som mala 63.6,tak dufam ze to pojde,ale uz je to lepsie trosku aj ked som nemala dukan,lebo som sa byciklovala do nemoty :-|
Odpovedať
@olovo80 je obdivuhodne ze si tolko kilov po porode a vsetkych starostiach o dieta a domacnost schudla a nasla si cas aj na pohyb. Ja sa bojim ze na dovelenke priberiem 5 kg mam z toho panicky strach, musim sa kontrolovat budem chodit do fitka kazdy den, plavat na prechadzku po plazi, vidim ze si ani neoddychnem a budem non stop v strese s vahou, uz mi strasne sibe z tej diety :-D dokonca aj meniny som mala a nedala som si moj milovany moet ,lebo som sa bala ze priberiem :-D to uz ine psycho
Odpovedať
Ranajky za mnou bezim na otocku do BA. Dnesne menu- otrub pecivo philadelphia ,mozarella, rajcina, jogurt D- jablko O- spenatova polievka, pizza Ol- budem nieco piect, ked saa vratim V- este netusim :-D
Odpovedať
Dobre ranko , dnes zacinam s necvicenim :-( :-( :-( moja vaha 62.3 kg som teda zvedava ci sa pokus podari...akonahle by som mala tendenciu pribrat, cvicim odznova...radsej stadgnovat, ako stupat hore.. R-otrubova kasa,kava D pribinacik O-kapustinica,kava Ol-rolada zo vcera , nejake tie truffles gulicky,decaff kava V-pribinacik?, decaff kava? Pekny den vsetkym ;-)
Odpovedať
@olovo80 dakuejm ti krasne za vsetky recepty, idem si ich prepisat a ja ten ''cokoladovy'' kolac nejaky vymyslim, prerobim :-) dam tam kakao a skusim ;-) dakujeeem ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@cherrymania neni zac,este si pozriem nejake,dnes mam v plane vyskusat ten anglicky krem ale namiesto vanilky tam dam mandlovu esenciu,vanilku dajak nemam v laske,tak dam vediet co to je za krem a jak to chuti
Odpovedať
@olovo80 inak ten krem vyzera velmi chutne :-) ja ho tiez spravim s najblizsim kolacikom ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@alore no to je psycho,ale ty aspon ze si povies ze si nedas,je to pevna vola,dnes idem do mesta peso s detmi,takze 2 km tam,2 naspat,manzel je v robote tak si to vyuzijem ze neni auto,a dnes ani kardio nebude na bike,uz sa tesim len aby nezacalo prsat,je uplne zatiahnute a je chladno velmi :-(
Odpovedať
Profilova fotka
@cherrymania na fotke to vyzera ze je to huste,preto to idem skusit,no idem von so psom a potom do mesta,tak zatial sa majte krasne
Odpovedať
Profilova fotka
caute,kde ste vsetci,mam hotovy ten krem anglicky,ja som tam dala mandlovu esenciu namiesto vanilky,a urobila som to z 3dcl mlieka a 4 zltky plus sladidlo 2 lyzice,krem krasne zhustol jak puding,a chutovo je tiez fajne,uz len cakam kedy to bude studene,baby pozor,prvy krat sa mi zovrelo mlieko uz ked tam boli zltky,cele som to musela vyhodit
Odpovedať
Profilova fotka
@cherrymania ahooooj moja :-) no veru čitam,ako videla som vsetky casti aj 50 x,ale ked ja s toho vlka Jacoba nemooooožem :-) :-) :-) :-) :-) dnes som začala konečne Jilian a hurá vydržala som,aj ked sa mi malá motala okolo :-) a asi len začiatok je najhorši,potom ani neviem ako mi to ubehlo ,až som sa čudovala ze už je koniec ;-) Ej veru,ked si niekto nezainteresovany prečita našu komunikáciu :-) :-) :-) :-) :-) a čo,možme za to že sme bláznive? :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ok baby,nemam tu zatial foto lebo ze vraj nebol vyhovujuce,no nic,teraz som si dala so slnecnymi okuliarmi,tak dufam ze to zas nebude schvalene,no idem na cigu a kavicku,zatial
Odpovedať
ahojte, 3.5% mlieko sa asi nemôže?
Odpovedať
Profilova fotka
@lekvarovabuchta tak viem ze nie
Odpovedať
Profilova fotka
@lekvarovabuchta ale spytaj sa cherry alebo aloe,oni su uplne ze vsevedci v tejto oblasti,aj ja sa ich pytam ked nieco potrebujem vediet
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?