Drží z vás niektorá Dukanovu diétu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte baby, drží z vás niektorá Dukanovu diétu?
Odpovedať
@dajana23 vies ja som na tom asi tak, ze som to zacala v marci a schudla som 10kg lenze uz dost dlho sa mi vaha nehybe a mna ide slak trafit tak boli aj prehresky a aj kilo som pribrala no a vcera ked mi manzel povedal ze nejako som zacala priberat tak ma to nastvalo ze som sa rozhodla dnes zacat a dat si aspon 3 dni len bielkoviny takze dnes som mala iba jogurt s otrubami a prsia uvarene vo vode a teraz som si naliala mlieka ..dufam ze sa to pohne..
Odpovedať
@morphea to snad neni ani mozne si stastny clovek...drzim ti palce a gratulujem a z akej vahy ides?
Odpovedať
@morphea za týžden ????? ja som dala 5 kíl za 43 dni !!!
Odpovedať
Profilova fotka
baby a tuniak v paradajkovej omacke, je v prvej faze povolený??
Odpovedať
@morphea ty kokso a kolko si mala kil z akej vahy?
Odpovedať
@dajana23 ano je povoleny
Odpovedať
@dajana23 nie nie je to obmedzene sladidlo je v pohode . Ale odobne by som ti neodporucala velmi si ho davat lebo potom mas este vatsiu chut zhresit
Odpovedať
no isla som z 95 kg, co je dost vela, a vela cvicim a chodim a taaak, neviem ako to je mozne ale som rada, baby drzim palce :D
Odpovedať
Baby aku šunku si najčastejšie kupujete ??? Ja kupujem väčšinou prsnu kuraciu šunku , alebo pražsku ..
Odpovedať
@dajana23 za par hodin 0,8kg? tak to si sa tak akurat asi vykakala a stratila vodu z tela, nie tuk..
Odpovedať
@zuzkoo taku, co ma najvacsi obsah masa
Odpovedať
@dajana23 v prvej faze nie, paradajky su ZELENINA
Odpovedať
Článok sa načítava...
@katkita a konkretny nazov ???
Odpovedať
@katkita treba si precitat knihu ;) ano moze sa je to tam napisane ze makreli v par omacke sa smu ;) cize aj tuniak je to len omacka a ty jes ryby nie omacku ta je len na chut ryby
Odpovedať
@olovo80 ja mam 183 az 185 cm zakazdym mi ukaze inak a vaha 61,9. Ja uz chudnu nechcem , len udrziavam vahu.
Odpovedať
Profilova fotka
@neratka ok mozne to je... ja mam doma knihu od dr. Dukana a tam je napisane ze je dobre sa vazit aj kazdu hodinu... po 24 hodin mi na vahe ukazalo o 0,8 kg.. a je tam napisane ze za ten jeden den t.j. 24 hodin sa da zhodit aj 1 kilo...
Odpovedať
Profilova fotka
@neratka a ked sa pozries na zaciatok diskusie tak tam baby tiez chudli pekne a viac nez ja....
Odpovedať
@zuzkoo z LIDL Dulano, ta ma tusim 96% masa, a inde sa pytam, prip. citam. S vysokym obsahom masa ma aj Achberger...v Terne na mna kukali, jak na puka, ked som povedala, ze ich 70-80% sa mi zda malo :)
Odpovedať
@dajana23 podla mna kazdy normalny clovek vie, ze zhodit kilo tuku za 24hod neni mozne, jedine tak liposukciou...
Odpovedať
@dajana23 ale ked ty vies zhodint kilo tuku za den, tak to ti blahozelam :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj a nemate niekto kompletny jedalnicek na dukanovu dietu????ja som z bilkovin atd z toho paf.....potrebovala by som hotovy jedalnicek....ak to mate niekto po ruke...dakujem.
Odpovedať
Profilova fotka
@krisstinka ahoj nemas uz nejaky hotovy jedalnicek spraaveny, ze co je povolene prvy den co druhy den atd..???
Odpovedať
Profilova fotka
@neratka jaaaj, takze ja som neni normalny clovek? tak to mam chápať? a ze som zhodila 0,8 kg tuku za 24 hodin si povedala ty, ja som nikde neuviedla ze som zhodila tuk, na vahe mi ukazalo tak ako som napisala... a postupne pevne dufam ze pojde dole aj tuk a vsetko co nieje treba...
Odpovedať
@dajana23 fajn, tak sme sa nepochopili....ale ja (predpokladam, ze aj vacsina ludi), ked sa bavim o chudnuti, o tom, kolko som zhodila, alebo ako v tvojom pripade, ze dala "dole" nehovorim o prazdnom zaludku a vyprazdnenych crevach ale o tuku......
Odpovedať
@dajana23 kazdopadne, drzim palce :)
Odpovedať
@neratka Promin, ale nedá mi to se nezeptat, máš nějaký speciální návod jak zjistit kolik toho tuku jsme teda zhodili??? ;-) Já to teda z hlavy asi zjistit neumím, ale pokud ty víš jak na to, mimo bodystatu nebo jak se to jmenuje, ráda si poslechnu a myslím že i ostatní si to rádi poslechnou :-D Já zhodila přes 13kg za 2měsíce a nikdy mě nenapadlo se zabývat tím kolik vážilo to co jsem nechala na záchodě:-DMi si tu prostě píšeme schozené kg celkově, protože teda já osobně fakt nevím jak bych mohla doma zjistit kolik kg byl tuk, kolik kg svaly, kolik kg jsem nechala na záchodě....A nevím co všechno ještě.... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@olovo80fuuu, krásna zmena na atej foto, gratulujem :-)
Odpovedať
Profilova fotka
dobré ránko dievčence - pomooooc, ráno som sa odvážila, a mala som +1,1 kg - áno PLUS. Dnes je 12.deň mojej DD, mala som -2,4 kg a teraz +1,1, takže dnešný celkový výsledok po 12 dňoch = -1,4 kg :-( :-( :-( A to nemám ani pred svojími dňami :-( čo robiť??? začínam strácať motivíciu - snažím sa, odopieram si všetko, čo som ľúbila, aj sa hýbem viac a takto sa mi ráno váha odmení? :-S
Odpovedať
@locikaaa zareagovala som len na to, ze niekto moze byt taky naivny a mysliet, ze schudol za den skoro kilo.....viac tuto temu neriesim....
Odpovedať
@neratka A ty tuto dietu snad taky držíš, že si nás poctila příspěvky???No když jí váha ukázala že zhubla to skoro kilo tak ho asi zhubla a ano nejspíš to byla voda, většinou to tak je že se první tělo odvodní.Ale to je pro nás taky dobře....Tělo by takové množství vody zadržovat nemělo takže je fajn že přebytečná voda odejde.A dajana opravdu nikde neuváděla že zhodila tuk....možná nemáš takové problémy s váhou jako některé tady(i já se k nim řadím) a nemůžeš tudíš pochopit že sme rády za každé schozené deko... ;-) A psát tady kolik sme zhubly tuku, znovu opakuji že nevím jak to doma zjistit, a ty to nejspíš teda nakonec taky nevíš....Takže myslím si že si tu dál budeme psát zhozená kila celkem a ne to dělit na tuky a na svaly a na vodu........Prostě asi nejsme normální.... :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?