Odporúčame: Modrastrecha.sk Modrykonik.sk Zahrada.sk Beremese.cz Modrastrecha.cz

Zuzana a Alun   svadobný album

zuzanaves  •  39 fotiek  •  13. okt 2010, v penzióne Rekrea na Margite-Ilone pri Leviciach, okres Levice

Aká bola svadba:

Náš svadobný deň bol úžasný a neopakovateľný, najlepší deň v našich životoch!! Všetko prebehlo podľa našich predstáv (vrátene počasia), ďakujeme všetkým, čo s nami zdieľali náš veľký deň - rodine a všetkým priateľom.

Veľká vďaka patrí aj tým, čo sa postarali o to, aby naša svadba bola perfektná. Naša prekladateľka Martinka Zomborská bola skvelá, bez nej by naši priatelia z Anglicka neporozumeli príhovorom a slovenským tradíciam. O vynikajúcu zábavu a priebeh večera sa postaral starejší Ervín Szalma, je to proste šoumen. Ľudia až do rána tancovali na hudbu Vojta Krajčíra, ktorý super zladil slovenské a anglické piesne. Krásne fotky nám spravila Dadka Vecanová, lepšiu fotografku sme ani nemohli mať. Video ešte nemáme, ale kameraman Rasťo Brezina bol veľmi priateľský a ústretový, veľmi dobre sa nám s ním spolupracovalo. Vynikajúco sa nám spolupracovalo aj s pani majiteľkou penziónu, ktorá nám so všetkým vyšla v ústrety, vrátene výzdoby sály a okolia altánku, ktoré nám krásne vyzdobili.
Nádhernú kyticu a aj výzdobu auta, pierka a kytičky pre naše maminy nám pripravila pani Eniko z Natur Dekor - je to veľká profesionálka. Všetky naše torty, zákusky, slané dobroty a medovníčky pre hostí sme mali od pani Holákovej z firmy Vierkine maškrty v Leviciach.
Môj make up a účes mi spravila kaderníčka Zuzka Havranová, bola som nadmieru spokojná s jej prácou.
Šaty som si dala ušiť na mieru v UK, takisto topánky, kabelka a bižutéria bola kúpená v UK.
Všetkým spomenutým ešte raz zo srdca ďakujeme a vrelo ich odporúčame!!

Moja kytička, parfem a naše prstienky
Moja kytička, parfem a naše prstienky
Moje topánočky a parfém
Moje topánočky a parfém
Obliekanie
Obliekanie
Môj nastávajúci už čaka..
Môj nastávajúci už čaka..
Nedočkavá nevesta...
Nedočkavá nevesta...
už ideme..
Už ideme..


Reklama