Odporúčame: Modrastrecha.sk Modrykonik.sk Zahrada.sk Beremese.cz Modrastrecha.cz

Janka Zaťková a Marcel Oršula   svadobný album

zatula99  •  27 fotiek  •  9. júl 2008, v Bojniciach, okres Prievidza

Aká bola svadba:

Vždy som v kútiku duše závidela tým, ktorí písali aké to všetko bolo užasné a perfektné ale verila som, že aj ten náš deň bude ten NAJ. Vďaka celej našej rodine, priateľom a pán božkovi bol tento deň naozaj nádherný. Všetko bolo ako v rozprávke, dokonca ešte aj počasie ktoré vyzeralo v to ráno ako úplne beznádejné, bolo nakoniec perfektné. Jednoducho bol to deň, o ktorom ešte aj teraz mesiac po svadbe stále hovoríme a tešíme sa z maličkostí, ktoré nám ho pripomínajú. Radím všetkým ktorých to ešte len čaká, aby si tento deň užívali naplno lebo v ten deň patrí všetko iba Vám.

Vlasy: Naj kamoška Mirka Kopčanová. Profíčka z Lehoty pod Vtáčnikom :)
Make up: Sesternička Nelka Zaťková, tiež žiadna začiatočníčka :)
Šaty: Salón Magnifica z Prievidze. Každému z okolia odporúčam tento salón, bezkonkurenčne najkrajšie šaty a najmilšia obsluha - Aďka Čertíková (majiteľka)
Priestory: Slávia v Bojniciach. Seriózny prístup, ani jedno negatívne slovo proti, jedlo super, krasne priestory, nádherná výzdoba......
Fotograf a kameraman: Mário Novotka a Martin Píš, každému odporúčam túto dvojku. Sú jednoducho úžasnííííííí, vytvorili fantastickú atmosféru na fotení, uvolnenú z ktorej vyšli neskutočné fotky a od Martina profícke DVD. Nemôže existovať lepšia dvojka :)

Všetkým ďakujeme za kus super vykonanej práce !!!!!!!!Reklama