Odporúčame: Modrastrecha.sk Modrykonik.sk Zahrada.sk Beremese.cz Modrastrecha.cz

Janka a Benedikt   svadobný album

slnecnice  •  23 fotiek  •  17. máj 2014, Senec, okres Bratislava

Aká bola svadba:

Výborná otázka pre hostí:-) Pre nás novomanželov bolo samotné plánovanie,zháňanie,vybavovanie,objednávanie-radostným i športovým časom.Športové disciplíny ako vytrvalosť,húževnatosť,pevné zdravie a pokojná myseľ -presne vystihujú stav,keď sa majú zhodnúť na detailoch svadobných príprav všetci zúčastnení..:-) ale inak pohoda,klídek...a všetci boli spokojní.Svadobný obrad i hostina prebehli nad naše očakávania vďaka Bohu,skvelým priateľom i rodine.Ďakujeme všetkým,ktorí nám pomáhali a o ktorých sme sa mohli oprieť.

Odporúčam dodávateľov:

Fotograf Ákos Acdfoto-video Cséplő - Skvelá práca pána fotografa..bol max ústretový,spoľahlivý,kreatívny a hlavne profesionál.. Výborná komunikácia,podpora aj prístup! Ďakujeme
Dj Http://www.djk-mark.wbl.sk/DJ-MARK---PROFIL.html - Musím spokojne napísať,že je skvelý,ústretový,flexibilný a hlavne pohoďák..Od našej prvej mailovej komunikácie,cenovej ponuky a zálohy sme doplnili vybraté piesne,aj celý program. Marek sám aj odmoderoval náš program,výborne spolupracoval s personálom,hosťami aj obsluhou. Mohli sme mu úplne dôverovať,čo vám dnes už málokto zaručí..a hlavne z nás opadol predsvadobný stres,lebo čo sľúbil-dodržal na 200%. Po príchode z obradu do sály už bolo všetko pripravené- nasvietené,najmodernejšia technika a ozvučenie..no paráda. Ďakujeme Marek za vašu skvele odvedenú prácu !!! Všetci hostia boli spokojní !!
Poháre Http://www.keramikartorius.sk/?page_id=23 - Http://www.keramikartorius.sk/?p=531 - Prekrásne a jedinečné!! Keramika Artorius bola výborná voľba. Mali sme predstavu o starobilých svadobných čašách s jemnou patinou a p. Petrinec do bodky splnil naše očakávania aj predstavy.
Hostina Http://www.hotelsenec.sk/svadba.html - Naša svadba v hoteli Senec bola úžasná,skvelá famózná.Všetci hostia boli nadšení a spokojní neskutočne.Od začiatku rokovania s manažermi a prevádzkármi p.Morvayovou a p.Bachratým sme boli nad mieru spokojní.Dodržali, na čom sme sa dohodli "do bodky". O všetko sa nám postarali,odporučili výzdobu a všetko potom konzultovali navzájom-fotograf.DJ,dekoratérka..keď sme po obrade prišli do sály prekrásne vyzdobenej-boli sme nadšení a dojatí.. Sál na prenájom majú viac,záleží od počtu hostí..30,50,100 i viac..prenájom 200e ale cena sa vráti v tom,že si budete môcť priniesť vlastné alkohol.nápoke,koláče a pod. po dohode..boli ústretoví pri našich požiadavkach..slávnostný vstup do sály je samozrejmosťou,ako aj uvedenie novomanželov a slávnostné krájanie svadobnej torty.Naozaj by sme nemenili a odporúčame všetkým
Ubytovanie Bratislavská teplárenská Rekreačné stredisko BAD 0907896208 - O príjemné a pohodlné ubytovanie našich svad.hostí z východu sa postarali v penzione BAD na jazerách výborne a za veľmi dobrú cenu.Môžeme len odporúčať.
Koláče Ing. Gabriela Čajkovičová, Šenkvice - Vynikajúce,chutné vzhľadné a hlavne pravá nezameniteľná chuť koláčikov a zákuskov. S p.Čajkovičovou je radosť spolupracovať.Všetky zákusky aj svadobnú tortu sme objednávali mailom 3.týždne pred svadbou a v piatok dopoludnia sme si ich vyzdvihli po vzájomnej dohode.Prinesú ich aj osobne ,ak je to potrebné.Ponuku aj s neskutočne výhodným cenníkom vám pošle na vyžiadanie. cenníkom
Make-up Deni Hvorková - makeup artist & hair stylist - Denisku poznám osobne už niekoľko rokov a je výnikajúca v tvorbe účesov aj líčenia.Stačí obrázok,predstava ,náped a konečný výsledok je prirodzene krásny,nič umelé a škrobené.Ďakujeme Denka!
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None


Reklama