Odporúčame: Modrastrecha.sk Modrykonik.sk Zahrada.sk Beremese.cz Modrastrecha.cz

Andrea a Peter   svadobný album

pistek  •  50 fotiek  •  3. nov 2006, v Košiciach, okres Košice

Aká bola svadba:

Bolo to ako v rozprávke...Všetko vyšlo ako na objednávku, počasie, nálada, super fotenie, svadobný obrad ako i zábava... Jednoducho nezabudnuteľný zážitok, ktorí si budeme pamätať na celý život. A to hlavne vďaka rodine i všetkým blízkym a známym, ktorí sa v ten deň tešili spolu s nami... Ešte raz mami, oci, super súrodenci Deni a bratia, dedko, atď....ďakujeme za všetko!!!

Šaty: salón Michell v Prešove - skvelá spolupráca, veľká ochota pri úprave šiat, vyšli mi vo všetkom v ústrety, jednoducho skvelé služby!!!
Účes a makeup: salón Miroslavy Poníkovej - profesionálny prístup, skvelá spolupráca!!! Veď posúďte sami!
Kytica: Ginka - vypracované aranžmán, ale trochu sklamania tam bolo, nakoľko sme sa dohodli na úplne iných kvetoch, ktoré bude kytica obsahovať (mali tam byť hortenzie a gladioly, nie ruže a kaly). Bohužiaľ pani, u ktorej sme ju objednávali si to nepoznačila na papier, a tak rozhodla za mňa.
Fotograf: Skvelá Ivka Šandriková (kontakt poslem cez IP)...Super sa nám s ňou spolupracovalo:-)))Šikovné to žieňa!!! Samozrejme nemôžem zabudnúť na skvelého bratranca Petra, ktorý sa s foťákom tiež pekne vybláznil. Peťo dík:-)))
Kamera: Úžasný Oli, ktorý bol veľmi kreatívny, pohotový aj pohodový, skvelý človek.
DJ: Jedinečný Ľubo H.- proste nemám slov, a keď sa k nemu pripojila živá kapela Light Summer Band, s ktorou si zaspievala aj nevesta, bola to "PECKA"!!! Ľubo, Peťo, Bohuš a Peťo vrelá vďaka!!!
Zákusky a torta: cukráreň v Bille na KVP, chuťovo vynikajúce, rovnako ako torta, ktorá sa však rýchle topila. Prístup som čakala profesionálnejší, ale konečný výsledok bol super.
Hostina: hotel Teledom - super jedlo, obsluha i ubytovanie
Výzdoba: kreatívny Jaro, veľmi milo nás prekvapil, vďaka!!!

a v apríli už budeme traja...
A v apríli už budeme traja...


Reklama