Odporúčame: Modrastrecha.sk Modrykonik.sk Zahrada.sk Beremese.cz Modrastrecha.cz

Petra PM a Miroslav M   svadobný album

petra_pm  •  3 fotky  •  3. jún 2016, Spišská Belá, okres Kežmarok

Aká bola svadba:

Svadba bola úžasná. Prípravy boli rýchle (3 týždne) a oslava prebehla ešte rýchlejšie. Všetko, čo bolo naplánované nám vyšlo a vďaka úžasným ľuďom niečo dopadlo nad očakávania a k spokojnosti nás aj hostí ;-)
Ďakujem veľmi pekne Vladkovi K. - majiteľovi priestorov za skvelé jedlo, skvelú obsluhu a krásne priestory / DJ Majki (deejaymajkteampoprad) hral celý večer skvele, ľudia sa bavili a o program sa taktiež postaral - zábava gradovala / fotografke Evke za krásne fotečky.
Bol to večer, na ktorí budeme radi spomínať.

Odporúčam dodávateľov:

Dj Dj,moderátor na vašu svadbu Celé Slovensko. - Majkiho môžem len vrelo odporúčať. Program ma pekne spracovaný, nikto sa nenudil - časovo veľmi dobre rozložené. Pesničky hral výborné, podľa priania, takže parket nebol nikdy prázdny. Dá sa s ním dohodnúť, vie poradiť, proste je to profesionál, ktorého Vám žienky ešte raz vrelo odporúčam.
Hostina Belanské kúpele, Spišská belá - Poďakovať sa chcem Vladkovi K. a jeho šikovnému personálu v Belánskych Kúpeloch. Obsluha bola milá, profesionálna, rada pomohla so všetkým, čo bolo potrebné. Kuchyňu majú vynikajúcu - jedlo spievalo na tanieri. Koláčiky úžasné a priestory krásne. Proste maximálna spokojnosť.
None
None
None


Reklama