Odporúčame: Modrastrecha.sk Modrykonik.sk Zahrada.sk Beremese.cz Modrastrecha.cz

Silvia Štěpo a Martin Štěpo   svadobný album

oranzova  •  49 fotiek  •  14. jún 2008, v Sedliackej Dubovej, okres Dolný Kubín

Aká bola svadba:

Náš svadobný deň bol neskutočne krásny. Všetko vyšlo presne tak, ako malo. Bolo nádherne, svietilo slniečko, po obede trochu aj popršalo, ale to ževraj prináša šťastie. Všetci hostia sa perfektne zabávali, dokonca veľa z nich povedalo, žena takej svadbe ešte neboli, čo nás velmi potešilo. Ja a moj manžel sme sa zabábali až do pol siedmej ráno, tak posúďte sami :)
Bol to prvý najkrajší deň nášho spoločného manželského života.
Touto cestou by sme radi poďakovali všetkým, ktorí "priložili ruku k dielu", veľmi si to vážime. Ďakujeme maminkám a ich partnerom za pomoc pri organizovaní a tiež za všetko, čo pre nás kedy urobili. Takisto nesmieme zabudnúť na naše sestričky, mali toho na starosť až až.. hlavne Lucka - ĎAKUJEME. A aj našim bračekom, Malému Radečkovi, mal velkú rolu s nosením vankúšika, bračekovi Jojkovi, ktorý ma viedol k oltáru a tiež Slávkovi, lebo ma na svadbe veľmi potešil. Ďakujeme všetkým našim hosťom za to, že prišli s nami osláviť tento nádherný deň.

Kaderníčka: Tonka Kormanová, Dlhá nad Oravou - extrémne šikovná, urobila mi nádherný účes a super make-up. Bola som spokojná nielen ja, ale aj všetky ostatné dámy, ktoré česala
Kvietky: p. Petráková, vemi šikovná, urobila nádherné kytičky
Nechty: Nechtové štúdio Meggy, Magdaléna Dančová, Dolný Kubín - už som si tu nechávala robiť nechty pár krát a bola som veľmi spokojná. Dokonca som si vyskúšala aj gelové nechty na nohách a poviem Vám, vyzerá to naozaj dobre, hlavne v lete a dlho to vydrží.
Foto: p. Putško, Trstená - s fotkami sme velmi spokojní, sú úžasné
Kamera, DJ: p. Drgáň, Trstená - boli fakt skvelý, možem iba doporučiť
Miesto: Hotel Radar, Nižná - začiatok nebol veľmi dobrý, lebo sme mali objednaných pár porcií pre vegetariánov a najprv im priniesli porcie s masom, ale potom to šlo dobre. Jedlo bolo vynikajúce na pohľad aj chuťou. Mali sme úžasné švédske stoly (veľa návrhov sme si dali sami, čo by tam malo byť a pod.). čokoládovú fontánku (tú sme si sami kúpili), ktorá mala veľmi veľký úspech, nielen u detí :). Veľa našich hostí včetne nás v hoteli aj spalo, izby sú pekne zariadené. Musím uznať, že slečna manažérka Vavreková sa snažila nám vyjsť čo najviac v ústrety.
Šaty: Šatočky som mala požičané zo Salónu Monika v Námestove. Celkový dojem velmi dobtý, až na ramienka, s ktorými som mala trošku problém, nakoniec som ich nemohla použiť. Ale tiež sme od nich mali požičané návlkey na stoličky, okrúhle stoly atď a to urobilo naozaj dobrý dojem. Vrelo odporúčam. Sú to velmi príjemný ľudia.
Oblek pre ženícha: Beals, Bournemouth, UK - vobec nedoporúčam, sú to totálny amatéri. Mojho manžela zmerali na 3 krát a ani raz to nebolo správne. Povodne sme si od nich chceli prenajať celý oblek, qale nakoniec to bola iba vestička a kravata - veľkosť sme si radšej zmerali sami. A oblek sme nakoniec kúpili. Takých amatérov som fakt ešte nevidela. Celkový servis nič moc. Ale ani toto nám svadobnú náladu nepokazilo :)
Torta a koláče: menšia oraqnžová torta bola od kamarátkinej sestrys, výzorovo nádherná a veľmi chutná, dokonca sama z marcipánu urobila aj tie postavičky - nieje profesionálka, robí to ako hobby, ale stojí to naozaj za to.
Hlavná torta a koláčky boli od p.Ing Birenikovej, Dolný Kubín - boli výborné a rada doporučím.

moj nádherný ženích
Moj nádherný ženích
sestrička ma pripravuje na veľký deň
Sestrička ma pripravuje na veľký deň
mala som naozaj šikovnú kaderníčku
Mala som naozaj šikovnú kaderníčku
moja oblúbneá fotočka
Moja oblúbneá fotočka
Martin so svojou maminkou
Martin so svojou maminkou
Moj milovaný manžel, veľmi mu to pristalo
Moj milovaný manžel, veľmi mu to pristalo
moja maminka s priateľom
Moja maminka s priateľom
Dianka nám hádzala lupene a Martinov malý braček niesol prstienky
Dianka nám hádzala lupene a Martinov malý braček niesol prstienky
moja druhá sestrička aj s bračekom
Moja druhá sestrička aj s bračekom
Mali sme 2 limuzíny, jednu pre nás a druhú pre rodičov
Mali sme 2 limuzíny, jednu pre nás a druhú pre rodičov
takto boli vyzdobené stoly, presne podľa nášho želania
Takto boli vyzdobené stoly, presne podľa nášho želania
Spoločné foto
Spoločné foto
viac fotiek máme na www.stepo.org
Viac fotiek máme na www.stepo.org
s detičkami
S detičkami
takto to vyzeralo po pár návštevníkoch, no deti, hlavne, že im chutilo
Takto to vyzeralo po pár návštevníkoch, no deti, hlavne, že im chutilo
poháre
Poháre
s neterou, princezničkou
S neterou, princezničkou
torta od kamarátky, nieje nádherná?
Torta od kamarátky, nieje nádherná?
hlavná tortička
Hlavná tortička


Reklama