Odporúčame: Modrastrecha.sk Modrykonik.sk Zahrada.sk Beremese.cz Modrastrecha.cz

Do svadby ani bozk

Keď sa Andrew a Carissa zamilovali, dali si záväzok, že prvý bozk si dajú až na svojej svadbe. A tá prišla po 3 rokoch. Pre niekoho málo, pre niekoho more času. V prípade čakania na bozk od milovaného muža mi to však pripadá ako celá večnosť.  Nemyslím si, že som typ ženy, čo bozkáva každého námorníka, ale som presvedčená, že by som to porušila po pár hodinách. OK, klamem. Pri mojom priateľovi by som to  nevydržala ani hodinu.

A čo vy?

Úryvok s rozhovoru s mladomanželmi som si požičala z krásneho New Yorského blogu, ktorým ma inšpirovala moja skvelá kamarátka (Ďakujem!).

Kedy ste sa rozhodli, že počkáte so svojim bozkom do svadby?

Andrew: Bolo to niečo, čo sme obaja považovali za špeciálne – pobozkať sa až v deň, kedy sa staneme svojimi. A som tiež Talian a nechcel som riskovať pokušenie a mať predčasného Andrewa juniora.

Carissa: Spoznali sme sa keď sme mali 17 rokov a nikto z nás sa nikdy pred tým nebozkával.  Takže sme si ani obaja nevedeli asi predstaviť, čo nám chýba! Nepamätám sa, kedy nás to presne napadlo, ale obaja sme vedeli, že si to chceme uchovať pre moment, keď oddávajúci povie 'Môžete pobozkať nevestu.'

Ako dlho ste čakali? Bolo to dlhé?
Andrew: Čakal som tri roky. Chcel som ju pobozkať odo dňa kedy som ju stretol. Áno, boli aj ťažké časy, ale museli mi stačiť jej oči.
Carissa: Pamätám si, kedy som ho chcela veľmi pobozkať. Bol v Etiópii na mesiac a príšerne ochorel. Letela som za ním a ani som si nevedela predstaviť, že ho nepobozkám. To bolo ťažké.

Keď ste sa pobozkali prvý krát, boli ste nervózni?
Andrew: Nebol som nervózny. Dokonca som nebol ani pripravený. Keď môj otec, ktorý nás oddával povedal, že sa môžeme pobozkať, bolo to, ako keby mi to niekto pripomenul. Potom som bol vážny, ale Carissa explódovala do smiechu, keď som sa priblížil k jej perám. A bolo to. Náš prvý bozk bol vlastne smiech s dotýkajúcimi sa perami.
Carissa: Pamätám si, že som tam stála, Andrej dostal povolenie ma pobozkať a mňa napadlo, že ani netušíme ako sa to robí.  To ma rozosmialo, práve keď sme sa pobozkali.  Vzali sme si však potom pár týždňov voľna, aby sme to dotrénovali k dokonalosti na našej svadobnej ceste.

Zdroj:  joannagoddard.blogspot

>>> http://www.mojasvadba.sk/fotoblog/nostress/clanok/zmena-mena/

>>> http://www.mojasvadba.sk/fotoblog/nostress/clanok/svadba-v-utajeni/

Pridané 26. jún 2012  •  Páči sa mi to
nostress  
Pridané 26. jún 2012