Odporúčame: Modrastrecha.sk Modrykonik.sk Zahrada.sk Beremese.cz Modrastrecha.cz

Milada a Marek   svadobný album

millada  •  22 fotiek  •  5. okt 2006, v Kežmarku, okres Kežmarok

Aká bola svadba:

Takže už som sa aj ja vydala. Teraz sa volám Vidličková (to si určite ľahko zapamätáte) a žijem v Leviciach.
Nechala som sa inšpirovať Maťou a tiež som využila túto stránku na prezentáciu svojej svadby. Takže pre tých, ktorí neboli sú tu nejaké informácie. A vy, čo ste boli - dúfam, že ste sa dobre bavili :-)
Naša svadba bola taká super, že by som si to hneď zopakovala. Všetci sa bavili do piatej rána a hodnotili to, ako úplne inú svadbu, aké doteraz videli. Možno preto, že takmer všetci príbuzní boli zatiaľ na typických svadbách v kostole a s tradičnými zvykmi. My sme nemali takmer žiadne zvyky, už doma pri rozlúčke s rodičmi sme všetkých hostí vyhnali preč a bola to milá malá súkromná odobierka. Sobáš bol na radnici v Kežmarku, majú tam krásny salónik ladený do marhuľkovej farby ako takmer všetká svadobná dekorácia. Oddával nás priamo primátor, tak že to bolo na úrovni a hlavne krátke - cca 15 - 20 min. Hostina bola v hoteli AGRO vo Veľkej Lomnici, kde nám nádherne nachystali stoly a dekoráciu. Žiadny tanier sa nerozbíjal, nezametali sme črepy, ani sme nelízali soľ a cukor. Večere boli tiež netypické. Predjedlo sme mali šunkový koktail v krásnych vysokých pohároch. Druhá večera boli perfektné bohaté švédske stoly a tretia bola kapustnica. Mali sme živú hudbu, ktorá počas prestávok hrala na harmonike, chodili medzi stoly a hostia spievali. Prvý tanec nevesty a ženích chválili všetci, že sme si to užívali ako keby sa nič nedialo. Potom pokračovala neviazaná zábava do rána. O polnoci sme krájali tortu, mali sme aj polnočný tanec, ale peniaze sme nevyberali (všetkým som vopred povedala, nech mi to zahrnú do daru, hi-hi).
O polnoci sme mali taký "západniarsky" zvyk - dvíhali nás na stoličkách. Toho som sa najviac bála, ale dopadlo to dobre.
Čo sa týka mňa - ako nevesty - vzhľad posúďte sami. Ja som bola veľmi spokojná aj s účesom, so šatami úplne. Vlastne som ich mala až do rána, čím som porušila ďalší tradičný zvyk. Ale poriadne som si ich užila (v dobrom), boli super pohodlné.
Prajem všetkým, nech im svadba dopadne tak dobre, ako nám. Je to zážitok na celý život. A ďakujem mojim rodičom a sestre Jarke za takmer celé zorganizovanie svadby :-). Poslúchali ma na slovo ...

Kytica - kvetinárstvo Prelichová - Ľubica
Vlasy - kaderníctvo Wella - Kežmarok
Šaty - svadobný salón Spišská Belá (šaty som menila niekoľko krát, ale na moje želanie mi dodali nové šaty presne podľa mojich predstáv.
Hostina - hotel AGRO Veľká Lomnica - krásne prostredie (posúďte sami - všetky fotky vonku sú z pred hotela), perfektné služby, možnosť ubytovania, ochotný personál, dokonalá výzdoba aj jedlo
Hudba - pán Skokan z Ľubice. Len dvaja kapelníci, ale skvelá muzika
Fotograf - Ľubo Majerčák - ako môžete vidieť, perfektné fotky, obdivuje ich každý. Ľubo ešte raz vďaka
Kameraman - p. Malák - tiež výborne spracovaná kazeta. ĎakujemeReklama