Odporúčame: Modrastrecha.sk Modrykonik.sk Zahrada.sk Beremese.cz Modrastrecha.cz

Marta a Robert   svadobný album

marfy4  •  9 fotiek  •  15. okt 2011, okres Bratislava

Aká bola svadba:

Prekrásna :) Užili sme si to.

Odporúčam dodávateľov:

Fotograf Http://imagerelated.com/ - Šikovný a talentovaný fotograf, ktorý má skúsenosti. Spolupracovalo sa nám s ním výborne, ako pri príprave tak i pri samotnom fotení. Výborný výber, nemenila by som. Vrele odporúčam!!! Posúďte sami :)
Dj DJ Gabo - Výborná spolupráca, jednoznačne odporúčam. Vytvoril perfektnú atmosféru a ľudia tancovali až do skorého rána.
Kostol Kostol sv. Rodiny - Veľmi ústretoví a milí ľudia, pán farár aj kaplán, ktorý nás oddal. Akurát by som neodporučila kontaktovať "dekoratérku-floristku" kostola, veľmi neústretová, neochotná, podráždená a nepríjemná žena. Dekoráciu kostola sme si preto zabezpečili sami.
Hostina Hotel Vinársky dom *** - Skvelé jedlo, priestory, obsluha i samotné jednanie a ústretovosť pani prevádzkarky (Záhorákovej). Veľmi dobre nám poradila pri zostavovaní jedálneho lístka. Hľadali sme priestor prepojený s dostatočne veľkým tanečným-dreveným parketom a našli sme vo Vinárskom dome Malú sálu, ktorá naše (nemalé) nároky úplne spĺňala. Nemám jedinú výhradu a znova vrele odporúčam, pokiaľ hladáte seriózne jednanie.
Ubytovanie Hotel Vinársky dom *** - Izbu pre mladomanželov poskytol hotel bezplatne. Krásna čistá izba a perfektná posteľ!!!
Torta Lenkafab 0908 700 124 - Výborná a krásna marcipánová torta
Koláče Teta Bobáková zo Stupavy - Výborné zákusky, po "punčákoch" neostala ani vôňa :D Navyše sme si nakúpili suroviny takej kvality, akej sme chceli a teta nám to upiekla. Super teta s neuveriteľnou energiou :)
Darčeky Timuska - medovníky 0908 286 074 - Krásne medovníčky, chutné a dostatočne veľké. Veľmi ochotná pani, odporúčam !!!
Víno Sidereo - http://www.sidereo.sk/ - Kvalitné víno od slovenského výrobcu. Od neho sme brali červené, biele víno do výslužiek a na stoly sme mali svoje, polovička pochádza z vinárskej rodiny :)
Svadobné šaty Pronovias - Kupované, krásne, jemne maslové šaty, ktoré sadli ako uliaté. Na predaj! (veľkosť 38)
Popolnočné šaty, spoločenské šaty Peek & Cloppenburg, Vieden
Doplnky nevesty SĽUK - Kroje na očepčenie, spolu s vienkom, valaškami a klobúkmi sme mali vypožičané od folk. súboru SĽUK - Rusovce
Ženíchov oblek Peek & Cloppenburg, Vieden - Výborný výber, odporúčam! Či už vo Vössendorf-e v SCS alebo na Mariahilferstraße
Ženíchove doplnky AMJ Aupark - Kvalitná košeľa i manžetové gombíky
Topánky Gabor, Menbur - Ženíchove topánky - celokožené topánky - Parndorf, Nevesta - topánky zo salónu La Novia Aupark. Výborné topánky :)
Make-up Klaudia - kontakt cez IP - Krásne a trvácne svadobné líčenie, odporúčam
Svadobné obrúčky KAMEA s.r.o. - Slovenský výrobca svadobných obrúčok & šperkov - Venovala sa nám veľmi ochotná zlatníčka a skúšali sme a vyberali takmer 2,5 hodiny. Veľmi sme spokojní. Dodávateľa odporúčam.
Kvety Veľkosklad kvetov na Tomašikovej - Kvety sme kúpili z veľkoskladu a stálo nás to 4 hodiny času a 4-krát menej peňazí. S krstnou sme vyrobili svadobnú kyticu, pierko, kytice z ruží na stoly aj kvetinovú výzdobu do kostola.
Svadobná agentúra Vlastná agentúra - Všetko dopadlo tak ako malo :)
Svadobná cesta Snowtrex - Lyžovačka Francúzsko
None
None
None
None
None
None
None
None
None


Reklama