Odporúčame: Modrastrecha.sk Modrykonik.sk Zahrada.sk Beremese.cz Modrastrecha.cz

Maja a Milan   svadobný album

majamilan  •  37 fotiek  •  24. júl 2007, v Bratislave, okres Bratislava

Aká bola svadba:

Bol to úžasný deň, lebo som si vzala najúžasnejšieho muža na svete:-) Svadbu sme mali krásnu,v kruhu našich najbližších a priateľov, trochu netradičnú, ale takú sme ju chceli. Inú, zvláštnu a hlavne, aby bola o nás a pre nás. Vyšlo nám vlastne všetko a tento náš deň sme si užili naplno. Celú svadbu sme dali do farieb biela-bordová, naše obľúbené. Možno to bude niekomu pripadať odvážne, ale je to náš svet :-) ... iný, zvlášny, krásny :-)

Svadobné šaty: šikovná krajčírka z Trnavy, ktorá sa špecializuje na šitie korzetových šiat.Ušila mi ich presne podľa mojich predstáv. Veľmi som bola spokojná.

Fotky : Skvelá profesionálna fotografka Lolla Fukari. Náš svadobný deň nám zachytila presne ako sme chceli, fotky sú uvoľnené a zachytila presne naše pocity v tento deň:-) Fotenie s ňou bol zážitok a vytvorila supriš atmosféru a skvelo nás uvolnila:-) Lolli dííííííííííík :-))
Inak, robila nám aj predsvadobné fotenie a aj svadobné oznámenia,veľmi sme spokojní. Doporučujem, naozaj.

Svadobná torta: cukráreň Danea. Veľmi bola chutná a spravili nám ju presne podľa nákresu, ktorý sme im dali. Mňam.

Svadobná hostina: restaurácia Rotunda u "Vincenza". Krásne prostredie na menšie svadby, bolo tam super, boli veľmi milí, perfiš navarili a pekne pripravili miestnosť. Ďakujeme.

Fotografka nám spravila aj takéto pekné koláže z každej zaujímavej časti svadby, ktoré sme potom venovali svadobčanom na pamiatku.
Fotografka nám spravila aj takéto pekné koláže z každej zaujímavej časti svadby, ktoré sme potom venovali svadobčanom na pamiatku.
naša tortička, mňam, presne v našich svadobných farbách- biela a brdó
Naša tortička, mňam, presne v našich svadobných farbách- biela a brdó


Reklama