Odporúčame: Modrastrecha.sk Modrykonik.sk Zahrada.sk Beremese.cz Modrastrecha.cz

Katka a Lukáš   svadobný album

kukodrav  •  20 fotiek  •  13. aug 2008, Bratislave, okres Bratislava

Aká bola svadba:

Náš svadobný deň sa konal 2.8.2008 v Botanickej záhrade UK v Bratislave. V rámci polročných príprav nevesty, NM (nevestinej maminy:) a akčnej kamarátky Zuzany sme sa snažili o vytvorenie príjemného svadobného dňa s mladistvým a modernejším nádychom. Od toho sa odvíjalo aj miesto obradu, výber reštaurácie, šiat a príprava drobných detailov za pomoci piatich vynikajúcich družičiek. Všetkým patrí naša VEĽKÁ VĎAKA.

Týždeň po svadobnom dni sme uvažovali koho by sme odporučili a koho nie, keďže bezprostredné pocity boli mätúce. Preto uvediem podstatných dodávateľov a bližšie názory cez internú poštu, ak by bol záujem.
Hostina: Reštaurácia Impresia- výborné jedlo, príjemný personál a prístupný vedúci
Šaty svadobné aj popolnočné: Návrh za výdatnej pomoci nevesty a realizácia Lukáš Kimlička
Oblek ženícha: Zara
Šaty družičiek: výber náročného strihu a látky zvládli družičky, všetkých 5 šiat šila profesionálne moja mama, za čo jej ešte v mene všetkých družičiek ĎAKUJEM
Fotograf: pohodový Pavol Prok, odporučujem vďaka kamarátskej atmosfére navodí príjemnú atmosféru na fotení
Kvety: kvetinárstvo Green Art Aupark, svadobnú kyticu som podľa odporúčania nechala úplne na flóristu Maroša, po jej prvom zhliadnutí boli pocity všelijaké, ale výsledok bol veľmi uspokojivý, tak isto za pomoci kamarátky Zuzany vyzdobili nádherne aj reštauráciu
Koláče: T.Lorinc- podľa vzhľadu torty posúďte sami spokojnosť..
Vizáž: salón Angels by Alex, pol roka objednaný a týždeň pred svadbou na skúške zmena za "plnohodnotnú" náhradu Soničku, vzhľadom na skúsenosť odporúčam všetkým, ak sa vám čokoľvek nepáči už na skúške, na druhý pokus to nebude o nič lepšie! Nakoniec som ale ku nej išla aj v sobotu, make-up OK, nič objavné, akurát zlepené mihálnice sú asi k kurze.. vlasy podľa dohody urobila v celku v pohode drdol, ale predné vlasy boli zlepené, spľasnuté a musela som si to ísť dať upraviť k inej kaderníčke, poznámka na záver- svadobná noc sa začala hodinovým umývaním zlepených a veľmi ťažko rozčesateľných vlasov, to sa mi pri žiadnej inej kaderníčke ešte nestalo. V žiadnom prípade neodporučujem.

NM
NM


Reklama