Odporúčame: Modrastrecha.sk Modrykonik.sk Zahrada.sk Beremese.cz Modrastrecha.cz

Katka a Miško   svadobný album

kasarka  •  50 fotiek  •  7. júl 2009, na zámku v Smoleniciach, okres Bratislava

Aká bola svadba:

4. júl 2009.....deň stvorený pre lásku.....:)))

Našu OPEN svadbičku sme si starostlivo pripravovali a vsadili sme len na profíkov. Dnes už vieme, že sme spravili veľmi dobre.... náš veľký deň bol naozaj prekrááááásny.

ŠATY : DIAMOND NR ..... babulky čo tam pracujú, sú naozaj na správnom mieste. Milééé a maximálne ochotné. Zistila som, že je to jeden z NAJ salónov na Slovensku. A ešte jeden mimoriadne príjemný postreh.... šaty som si vybrala a prevzala v NR a vrátiť som ich mohla v BA....ĎAKUJEM krááásne dievčatám :)))

VLASY A MAKE UP : Natálka Lackovičová..... myslím, že niet čo dodať, profíčka a ešte raz profíčka...a napriek tomu, že patrí medzi to naj čo na Slovensku máme, je úplne normálna, zlatá a bola som jednoducho straaašne spokojná.

TOPÁNOČKY : som mala pre istotu 2 páry a tie hlavné svadobné som si kúpila deň pred svadbou v MT SHOE v NR a môžem prehlásiť, že som v nich vydržala až do 23.00!

OBRÚČKY : sme si s manželom kúpili v Turecku a sú naozaj rozprávkové.

O celú tú našu krásnu svadbičku sa nám postaral náš dnes už kamarát Jarko Žuffa, ktorý je majiteľom agentúry HOSTESING.eu, ktorá pre Vás vyčarí rozprávku na počkanie. Vrelo odporúčam každej neveste, ktorá chce mať svadbu ako z rozprávky.

HUDBA : naj naj naj DJ-ka MIMA......spravila takú atmošku, že bol plný parket od začiatku a o štvrtej ráno som ju už musela stopnúť, lebo sme boli natotálku zničeníííííííí :) a hlavne je to človek s nekonečne veľkým a hlavne krásnym srdiečkom :)))

Kvetinová výzdoba kostola a stanu: super krááásne

Kytica a pierko: síce bola krááásna, ale..... nechápem prečo si pani.....myslí, že nerozoznám konvalinky od gypsomilky! Považujem za totálnu drzosť takto nechutne oklamať zákazníka a ešte k tomu na svadobnej kytici. Nehovoriac o cene, ktorú si za 7ks kalíí a hŕstke gypsomiliek a pardon 3 kusov zožlknutých akože konvaliniek, dokázala pani KVETINÁRKA vypýtať!!!

Na záver chceme POĎAKOVAŤ našej milej maminke a ockovi, celej rodine a všetkým, ktorí prišli a prežili s nami deň, kedy sen sa stal skutočnosťou :)

...... a s každým,kto má záujem si s radosťou pozrieme DVD.....:)))

oznamko
Oznamko
1
....KUK :)))
....KUK :)))
.... ideme na to :)
.... ideme na to :)
...prvý manželský :)))
...prvý manželský :)))
...už nám bolo veselo....:)
...už nám bolo veselo....:)
SME SVOJI...SME SVOJI:)))
SME SVOJI...SME SVOJI:)))
.... ruky hore....
.... ruky hore....
...a bolo veselo :)
...a bolo veselo :)
.... myslím, že môže byť.....:))
.... myslím, že môže byť.....:))
....aj torta bola výbornáááá :)
....aj torta bola výbornáááá :)


Reklama